Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

StattQualm SQuape R ( squape r ) ohm oynama ( ohm jumping ) çözümü

'Atomizer/Mod sohbet ve bilgi paylaşımı' forumunda saint76 tarafından 11 Ocak 2019 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. saint76

saint76
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    933
    Ratings:
    +1,966 / 25
    Kullandiginiz Cihaz:
    LVP dna 250c+squape r
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    01.04.2016
    Remove the screws, unscrew the o-rings and remove the pin screw. Base water is boiled for 5 minutes.

üretici diş macunu ile pin i fırçala dedi,denedim olmadı.ultrasonic temizlik vs kar etmedi.üreticiden pin aldım olmadı.interneti aradım yabancı forumlarda baktım sorun kronik,bir çözüm bulamadım yabancılarda satmışlar bu yüzden.
    kenarı ya atmıştım uzun süredir.bugün gözü karartıp base deki vidaları,oringleri(iç,dış ve pin in üzerindeki) çıkardım,base vida ve pin i attım çaydanlığa bastım pril i 5 dakika kaynattım. ve mutlu son 2. tankı içiyorum ohm sabit.
    su ya gözle görülen birşey çıkmadı ama ne olduysa işe yaradı.Türkiye de az var yinede bu sorunu yaşayan olursa çözümü var.google çeviri ile ingilizce de ekledim yabancılarada faydamız olsun :)

• Faydalı Faydalı x 2
  2. Kınayan Adam

Kınayan Adam
    Expand Collapse
    E-Sigara Profesör
    ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    1,454
    Ratings:
    +4,240 / 7
    Kullandiginiz Cihaz:
    #6, Vt75, Pico
    06.10.2015
    Benzer sorunu Emotion'da yaşıyorum. İşin tuhaf tarafı Emotion'da kronik bir sorun da değil bu durum. Ondaki sıkıntı da şu, orjinal 510 vidası ile atomizer hatası vermesi. Pini sıfır sıktıktan sonra 2-3 tur gevşetince ancak okuyabiliyor mod atoyu. Ama yüksek okuyor bu sefer de. Halen üretici ile yazışma halindeyim, bir sonuca ulaşabilmiş değiliz.

Üretici pin gönderdi, sorun çözülmedi. Elimdeki klonun 510 vidasını taktım, şahane çalışıyor. Klonun 510 vidası 2 mm kadar daha uzun, başka bir fark yok aralarında.

İlgimi çekti, akşama ben de pril'leyeyim. Sonuçları paylaşırım...:)

• Samimi Samimi x 1
  3. saint76

saint76
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    933
    Ratings:
    +1,966 / 25
    Kullandiginiz Cihaz:
    LVP dna 250c+squape r
    01.04.2016
    r da da pin i tam sıkarsam içine kadar gidiyor.bende 2 tur gevşetip kullanıyorum ama ohm oynuyordu,dert benzer,inş çözersiniz.çözülürse firmaya yazalım hediye bişey yollasınlar :D

• Komik Komik x 2
  4. Kınayan Adam

Kınayan Adam
    Expand Collapse
    E-Sigara Profesör
    ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    1,454
    Ratings:
    +4,240 / 7
    Kullandiginiz Cihaz:
    #6, Vt75, Pico
    06.10.2015
    Hocam dediklerinizi aynen ben de uyguladım. Base’i parçaladım, pril’li suda 5 dakika kaynattım. Hatta deck’i de attım içerisine. Çıkarınca duruladım, yetmedi ultrasonic’ten geçirdim, tekrar topladım. Coil’i sardım, 510 vidası neredeyse en alttayken moda taktım. Vallahi de oldu...:) En azından şimdilik...

Allah ne muradınız varsa versin...:ThumbsUp.:

Watt modundayım, biraz takılayım, sıcaklık kontrollü de deneyeceğim. Yine güncel bilgiyi burada veririm. Şimdilik sıkıntı yok gibi...:yum::yum::yum:

Güncelleme: Sıcaklık kontrolünde de denedim, olması gerektiği gibi. Sipariş ettiğim ato gümrükten geçip eşine ulaşmış gibi sevinçliyim şu an...:D
    Tekrar çok çok teşekkürler @saint76 ...;)

#4 Kınayan Adam, 11 Ocak 2019
    Son düzenleme: 11 Ocak 2019
    • Beğendim Beğendim x 2
    • Galip Galip x 1
  5. saint76

saint76
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    933
    Ratings:
    +1,966 / 25
    Kullandiginiz Cihaz:
    LVP dna 250c+squape r
    01.04.2016
    ALLAH razı olsun,çok sevindim sıkıntının çözülmesine :)

• Samimi Samimi x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.