Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol
  1. Tum uyelerimizin Dikkatine.. Yeni Forum Adresi: http://www.esigara.eu/

Mod + Ato SMOK X-Priv Kullanıcıları Derneği

'Elektronik Sigara Başlangıç Setleri (Starter Kit)' forumunda Superhero Cheesecake tarafından 10 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. Superhero Cheesecake

Superhero Cheesecake
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    235
    Ratings:
    +393 / 4
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    2.12.2016
    Uzun bir dönem elektronik sigara kullanmış, bırakmış, tekrar başlamış, tekrar bırakmış ve artık dün itibari ile sigarayı "bu sefer kesin" diyerek terk etmiş biri olarak gidip bir adet SMOK X-PRIV satın aldım.

İlk olarak cihaz çift pilli. Yani ilk kez başlayacak olup bu cihazı almayı düşünenler var ise dört adet pil ve bir de pil şarj cihazı almaları iyi olacaktır.

Kutunun içinden çıkan atomizer TVF12 Prince oldukça başarılı bir atomizer olsa da bu işlerden biraz anlayan, RDA, RDTA, RTA gibi atomizerların tadını almış kullanıcıları pek de tatmin etmeyecektir. Ama yine de kutudan çıktı, atsan atılmaz, satsan satılmaz. Hazır coilli atomizerların akıtma yapmadığını artık biliyoruz, bu da öyle. Henüz araştırmadım ama varsa sarımlı coil'i, almayı düşünebilirim.

Kutudan çıkan coil'ler yanana kadar bununla devam edip, Blitzen'imi üzerine kondurmayı düşünüyorum.
    Cihaz biraz irice, yani öyle pratik, çok da yazlık bir cihaz değil. Ele oturuyor oturmasına ama kalınlığı biraz demode olmuş sanki.

Ekrana gelince, ekran gayet güzel. Hem çok janjanlı olup oyuncak hissiyatı vermiyor hem de eski kafalı değil, güzel duruyor.

Pil kapağı biraz korkutuyor. Mıknatısları biraz güven vermeyen cinsten, hafif oynuyor. Ateşleme butonu ise tam tersi; "bu bozulmaz yav" hissiyatı veriyor. Üzerine hangi atomizerı koyarsanız koyun, şıklıktan ödün vermeyeceke bir havası olduğunu da eklemek istiyorum.

Son olarak 24 saate yaklaştım, sigara içirtmedi bana. O açıdan da kendisine bir teşekkürü borç bilirim.

Almak isteyenler varsa önerir miyim?
    Yani, evet. Öneririm. Hem çift pilli hem kaliteli malzeme, 1 sene çok rahat sıkılmadan kullanılabilir gibi...

Eyyorlamam bu kadar.

• Beğendim Beğendim x 1
  2. impressio5

impressio5
    Expand Collapse
    Elektronik Amelesi
    ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    1,125
    Ratings:
    +1,585 / 2
    Kullandiginiz Cihaz:
    SPICA+IPVvesta
    11.04.2014
    hayırlı uğurlu olsun ben de 4 senedir elektronik sigara-sigara, elektronik sigaranın üstüne sigara, sigaranın üstüne elektronik şeklinde çeşitli varyasyonlarla devam ediyorum. geçenlerde içtiğim sigarayı bulamayıp eski günleri yad etme amaçlı camel aldım. püü aroma boğaz vurumu ne iğrenç olmuş geçen zaman zarfında deyip eve gelince
    dedim bu iş böyle olmuyor tekrar döneyim tam zamanlı elektroniğe. günde 4 tane sigara içme iznim hala mevcut.:coffee.:

• Katılıyorum Katılıyorum x 1
  3. Superhero Cheesecake

Superhero Cheesecake
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    235
    Ratings:
    +393 / 4
    2.12.2016
    Yok hocam ben sigaradan gerçekten nefret ediyorum artık.
    O beni bırakmadan, ben onu bırakmalıyım dedim ve yeniden döndüm işte...
    --- Mesaj Birlestirildi, 12 Temmuz 2018, Orjinal Mesaj Tarihi: 10 Temmuz 2018 ---
    Berlin' dönmeden önce İstanbul'daki son saatler, bir efkar bastı... :)
    IMG_3688.jpg

• Galip Galip x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.