Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Smok Alien kullancısıyım yardım.

'Bir Bilene Sor' forumunda ercannuzunn tarafından 20 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. ercannuzunn

ercannuzunn
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vaporesso swag
    Öncelikle herkese iyi forumlar,aranızda yeniyim ve yeni yeni öğrenmeye çalışıyorum kafama takılan birkaç soru var yardımcı olursanız sevinirim.Normalde ben Sigara kullanmıyorum fakat arkadaş ortamında oyunlarda nargile kullandıgımız için ve nargile fiyatları iyice yükselmişken sadece duman tiryakiliği olan ben ikinci el bir cihaz almaya karar verdim ve smok-alien aldım fakat fakat istediğim ayarlarda olmadığını düşünüyorum cabuk ısındıgını düşünüyorum.

1) cihazım smok alien vb serisidir ve üstünde atomizer olarak OBS atomizer takılıdır. (resimlerde ekledim)
    2) cihazdan aroma tadı tam istediğim gibi alamıyorum,(coil yeni değiştirdim smok v8-t8 0.15 ohm takılıdır)
    3) ben sıfır nikotin sadece buhar yogunlugu tatminkarlığı için kullanıyorum en saglıklı kullanım nasıl olmalıdırç
    4) cihazda olması gereken yapmam gerekenlerde nelerdir. dikkat etmem gereken ayarlar veya kullanmam gereken atomizer gibi durumlarda yardımcı olursanız cok sevinirim.Eğer cihazın bi atomizer cihaz arası uyumun kötü oldugunu dusunuyprsanız belırtırsenız cok sevınırım sonuçta komple ıkıncı el kit aldım ve cok bilgili değilim.

2. rap06

rap06
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    91
    Ratings:
    +209 / 6
    Hazır coilli atomizerler malesef pek verimli olmuyor,olanları var ama geneli me yazık ki böyle. Size tavsiyem sarılabilir bir Atomizer almanız rda-rta bütçenize göre forum ilanlarını takip edip alabilirsiniz.

• Beğendim Beğendim x 1
  3. Residense

Residense
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    7
    Ratings:
    +12 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Smok g320
    Akşam mümkünse atomizeri çıkarın
    Uzun süre dik konumda taşımayın likit akar
    Ayrıca 75w çok fazla aman...çabuk ısınır tabiki.
    45 55w arası yarım hava kanalı açık kullanıyorum aynı cihazı..
    Benim fikrim 2 3 ay bu sistem devam edip ateşliden kopun.. İşin pisliğini yani zor taraflarını görün sonra rta ya araştırma yaparak geçin.
    Hop diye tel pamuk olayına erken..
    Modunuz iyi bakımlı kulşanın temiz tutun.
    İleride penodat alabilirsiniz
    Nacizane yazdım
    Saygılar herkese

• Beğendim Beğendim x 1
  4. ercannuzunn

ercannuzunn
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vaporesso swag
    Öncelikle değerli cevaplarınız için çok teşekkür ederim en azından kullanımda ve mod-atomizer arasında bir terslik görmediniz bu beni rahatlattı.75 kullanma sebebim haftada 1-2 defa kullanmam ve nargile niyetine kullandıgımızdan bu şekilde ayarlı. Ben hep dik bırakıyordum teşekkür ederim bundan sonra dikkat edeceğim. Modun ayarınıda hemen 50 w e çektim bakalım nasıl buhar performansı alacağım :) @Residense @rap06

5. rap06

rap06
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    91
    Ratings:
    +209 / 6
    Sigara kullanmadığınız İçin mtl Atomizer tavsiye etmedim,amacınız buhar performansı ve aroma ise dl Atomizer almanız daha doğru olur.

• Beğendim Beğendim x 1
  6. ercannuzunn

ercannuzunn
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vaporesso swag
    Teşekkür ederim, suan kullandıgım atomizerden yakma hızı olarak memnunım ama tat dediğim gibi bence cok yetersiz arkadasımda vaporesso swag var ve orjinal atomizer çok daha iyiydi, coil olarak ne almamı önerirsiniz bu cihaz ve atomizer için

7. rap06

rap06
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    91
    Ratings:
    +209 / 6
    Bu atomizeri daha önce kullanmadığım İçin kullanıcı grubunda sormanız daha doğru olur.

8. CEPNI-TC

CEPNI-TC
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    145
    Ratings:
    +418 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    PENODAT + HCigar WARWOLF
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    30.08.2018
    smok kullanıyorsanız en iyi tavsiye "mümkünse kullanmayın" olur. ya da "o sizi yarı yolda bırakmadan önce başka bir mod edinin" kendim de dahil smok kullanıp mağdur olmayana denk gelmedim.:(

• Beğendim Beğendim x 1
  9. Prof.esigaracı

Prof.esigaracı
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    63
    Ratings:
    +125 / 6
    bende de smok alien var sanırım yumuşak normal ve sert mod kullanımını görmemişsin hocam gerçekten iyi çalışıyorlar . Şuan normal modda kullanıyorsun sen çabuk ısınıyor'' a bir çare olarak yumuşak moda alabilirsin . Ateşleme butonuna 3 kere basınca seçenekler çıkacak orada settingse gelip butona basılı tutmak gerekli watt moduna ufak tuşlarla gelir butona basılı tutarsın tuşlarla softa gelip biraz uzun basılı tut seni ana ekrana atacaktır . Yapamazsan iftardan sonra halledelim şuan söküp kaldırdım bütün ekibi iftara doğru tekrar kuracağım

• Beğendim Beğendim x 1
  10. ercannuzunn

ercannuzunn
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vaporesso swag
    Yorumunuz için teşekkür ederim aslında vaporesso alacaktım ama inanılmaz uygun bir fiyata denk geldi tüm git stick fiyatına aldım desem yeri beni tümüyle tatmin ediyor sadexe sizde yazmıssınız tat konusunda istediğimi bılamadım

11. ercannuzunn

ercannuzunn
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vaporesso swag
    Yorumunuz için teşekkür ederim o ayarları biliyorum haklısınız sigara ve nikotinsiz kullandıgım için sadece buhar amaçlı kullanımda soft ve 50 w çekişte beni tatmin eder diye düşünüyorum birde tat konusunu çözersem bozulana kadar devam ederim gibi :)

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.