Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol
  1. Tum uyelerimizin dikkatine. Site adresi :http://www.esfvape.com/

Smok AL85 Kit Coil değişimi sonrası

'Bir Bilene Sor' forumunda BlueshDream tarafından 21 Ocak 2021 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. BlueshDream

BlueshDream
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +5 / 0
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    14.09.2019
    Selam arkadaşlar

Smok al85 kitini alalı 15 gün oldu ve hep üstünde takılı gelen coili kullanıyordum ve ufaktan yanmaya ve tadı kötüleşmeye başlıyordu bende coili değiştirdim ve yeni aldığım coili taktım Q4 olarak geçiyor. Ancak önceden kullandığım likiti doldurdum ve tadı iğrenç gelmeye başladı. Sanki samanı yakıp içiyormuşsun gibi berabat başka bir likit daha denedim yine aynı tadı veriyor nerede hata yapıyorum ?

2. BlueshDream

BlueshDream
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +5 / 0
    14.09.2019
    Edit: Likiti koymadan önce coilin etrafında ki pamuğu likitle ıslattım sonra likiti doldurduktan 20 dk sonra içime başladım
    --- Mesaj Birlestirildi, 21 Ocak 2021, Orjinal Mesaj Tarihi: 21 Ocak 2021 ---
    Yardım edebilcek var mı?

3. kNc

kNc
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +1 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    smok al85 /alien 220w
    2016
    aynı cihazı 2 yıldır kullanıyorum. q2 coil ile. eskiden tat alırdım ama artık düz buhar ve pamuk tadı. sadece bi kere arkadaş vaporesso coili vermişti onda tat almıştım . bende çözemedim o işi

• Samimi Samimi x 1
  4. BlueshDream

BlueshDream
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +5 / 0
    14.09.2019
    Evet ama bunun bir mantığı olması lazım cihazın içerisinde çıkardığım coilde Q4 dü aynısını taktım yani neden böyle birşeyle karşılaşıyorum
    --- Mesaj Birlestirildi, 22 Ocak 2021, Orjinal Mesaj Tarihi: 22 Ocak 2021 ---
    Bunun çözümü yok mu?
    --- Mesaj Birlestirildi, 22 Ocak 2021 ---
    Q6 coili takıp denedim hala aynı tad geliyor böyle yanık pamuk yada plastik tadı gibi bişey ??
    --- Mesaj Birlestirildi, 22 Ocak 2021 ---
    yardım edebilcek kimse yokmu

5. lrdvldmrt

lrdvldmrt
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    62
    Ratings:
    +220 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Aegis Solo+Majörv2
    Coiller hatalı üretim olabilir,klon olabilir,eski coilden gelen koku tanka sinmiş de olabilir,coilin üzerinde yazan watt değerlerinde kullandığınızı varsayarak. Tankı yıkayıp yeni coil taktığınızda da geçmiyorsa en temiz çözümü coillere verilecek parayla rta alıp teli,pamuğu kendiniz hazırlamanız.

• Samimi Samimi x 1
  6. BlueshDream

BlueshDream
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +5 / 0
    14.09.2019
    Dediğiniz gibi değişim yaparken bütün parcaları özenle temizleyip takıyorum ki zaten cihazın içinden çıkan kendi coili ile denediğim zamanda aynı sorunu yaşıyorum :( evet coilin üzerinde yazan watt değerinde kullanıyorum coili söktüğüm zaman içinde ki likit cok güzel kokuyo ama çekim yaparken tadı berabat geliyor
    --- Mesaj Birlestirildi, 23 Ocak 2021, Orjinal Mesaj Tarihi: 22 Ocak 2021 ---
    :(

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.