Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

sigaraya dönüyorum elveda...

'Konu Dışı' forumunda arvelo tarafından 7 Kasım 2018 tarihinde açılan konu

sigaraya dönüyorum elveda... 5 5 2votes
5/5, 2 oy

1. Konu
  2. Yorumlar (2)
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. ozanb

ozanb
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    101
    Ratings:
    +175 / 2
    Kullandiginiz Cihaz:
    PolarMod+ZeusDualRTA
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    23.03.2018
    Benim ilk cihazım Revenger X kit idi. Güvendiğim bir internet sitesi üzerinden aldığım 60 ml'i 140 lira olan bir likitle çok zevk alarak kullanıyordum. Bir şişeyi bir haftada bitirdiğim oluyordu, o kadar güzeldi bu likit. Sonra bu cihazı ağabeyim istedi benden. Ver ben kullanayım dedi. Ben de biraz da eşimin zorlamasıyla elektroniği de bırakayım bari diyerek bunu ağabeyime verdim.

Sonra bir baktım sigara içen arkadaşlardan ufak tefek otlanmaya başlamışım. Dedim ki madem bunun olacağı yok, yeni bir kit alayım kendime. Vaporesso Polar kit aldım. Hatta bilerek bunu aldım ki, GT8 coil ile kullanayım ki o her zaman sevdiğim likitten aynı tadı alayım.

Polar kit geldi, likitimi de sipariş ettim geldi. İçtim bir baktım ki daha önce aldığım taddan eser yok. Hayal kırıklığına uğradım. Yetmedi, forumdan Revenger ile birlikte gelen NRG tank edindim. Sonuç yine aynı. Daha önce aldığım taddan eser yok.

Buharcı dili olmuşum dedim, mentollü tarçınlı likitler denedim. Fayda etmedi. Daha sonra araştırdım bir baktım ki, benim bu çok sevdiğim likit meğerse 2016 yılının sonunda üretimi duran bir likitmiş. Artık satın aldığım yer sahtesini mi gönderdi, yoksa tarihi geçmiş diye mi tadını alamadım bilemiyorum.

Biraz araştırdım, baktım ki bu likiti üreten firma yeni üretim yapmaya başlamış. 100ml gorilla şişede, yeni bir kutu ve yeni bir amblemle satış yapıyor. Gürcistan yakın olduğundan oraya giderek iki tane vape shop buldum. Aynı markalı likitlerden vardı ancak benim sevdiğimden yoktu. Daha sonra forumda bunu satan birisine denk geldim. Parayı gönderdim, likiti denedim. Yine alakası yok. O bayıldığım tadı bulamadım. Çeşitli likitler denedim yine ancak bu bayıldığım tadı bulamadığımdan zevk alamadım.

Böyle olunca küstüm elektronik sigara işine. Bir müddet ateşli içtim. Ondan sonra bir gün forumda Efterian'ın mix aromalarının yorumlarına denk geldim. Bütün aromalarının testerlarından sipariş ettim, İlke'den phoenix nbase aldım, bir tane de zeus dual rta edindim. Efterian'ın aromalarından Boss Reserve ve Grandmaster'a bayıldım. Şişe şişe demleyip içtim. Bir daha da ateşliye elimi sürmedim. Aylar oldu.

Sonra bir gün ne farkettim biliyor musunuz. Eşimin annesi ateşli sigara içiyor. Eşim ne zaman annesinin evine gidip gelse üstü başı sigara kokuyor. Bu koku bana o kadar iğrenç geldi ki. Dedim ki ya ben bu ateşliyi içerken diğer insanlar da ne kadar kötü koktuğumu fark ediyor muydu...

Özetle aradığınızı bulana kadar arayışınızdan vazgeçmeyin. Mod çok önemli değil, madem moddan müzdarip oldunuz bir tane Aegis mod alın. Hiçbir şey olmaz bu moda. Suya sokup çıkarın, isterseniz modla banyo yapın. Birkaç tane atomizer deneyin, maddi durumunuz elverdiğince çeşitli aromalar likitler deneyin. İlla ki aradığınızı bulacaksınız.

• Katılıyorum Katılıyorum x 1
    • Samimi Samimi x 1
  2. arvelo

arvelo
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    40
    Ratings:
    +97 / 9
    Cihaz birden çalışmaya başladı. Hala pin bozuk ama çalışıyor. Cok garip bu kadar sinirlendim birden calismaya basladi şuan likit kotu de olsa iciyorum :D cok garip bir sekilde çalışıyor pime degemez aslinda ama

3. tncytzc

tncytzc
    Expand Collapse
    ɢєçтιм ∂üşℓєя ѕσĸαğıɴ∂αɴ вιя ɢєcє ναĸтιу∂ι..

Alınan Beğeniler:
    151
    Ratings:
    +263 / 0
    önceLikLe geçmiş oLsun :D
    arada ben içiyorum vaLLa... kafama göre mod buLdum... ama Likit sıkıntı var benimde :D

• Komik Komik x 5
  4. DesTiny58

DesTiny58
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    190
    Ratings:
    +512 / 27
    Kullandiginiz Cihaz:
    Pico+ION RBA
    02.15.2017
    Bırakıyorsanız bırakın kendiniz bilirsiniz ama neden burada bırakmaya çalışan insanları da böyle bir başlık açarak demotive ediyorsunuz?

• Faydalı Faydalı x 3
    • Galip Galip x 1
  5. omeringen

omeringen
    Expand Collapse
    -.-
    ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    1,066
    Ratings:
    +2,896 / 62
    Kullandiginiz Cihaz:
    Dvarw, Berserker Mini
    Sanırım arkadaşı geri dönüşü olmayacak bir şekilde bu alandan göndermek istiyorsunuz. :p
    Şaka maka gerçek anlamda elveda demek istiyorsanız ben de tavsiye ederim.
    Yettim :)

• Komik Komik x 3
    • Katılıyorum Katılıyorum x 1
  6. Mr. Vape

Mr. Vape
    Expand Collapse
    ESF Gold Member
    ESF Gold Member

Alınan Beğeniler:
    418
    Ratings:
    +611 / 15
    Pod mod diye satılan cihazların atomizerleri daha iyi öleyse:D Nasıl bi sıkıntı yaşadımız bilmiyorum ama nautilus 2 nin aroması ve sıkılığı gayet iyi. Rta kullanıcısı olduğum için uzun süre kullanmadım ama deneme imkanım oldu. :) Salt likit kullanmak istiyorsa diye tavsiyede bulunmuştum.

• Beğendim Beğendim x 1
  7. D.S.T

D.S.T
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    155
    Ratings:
    +298 / 2
    Kullandiginiz Cihaz:
    Siren v2 & 2K16
    11.12.2016
    Hocam arızalıolan kısmı güzelce bir resmini çekinde bakalım çöp olmaz öyle hemen kedidir o :)

• Komik Komik x 2
  8. manover

manover
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    371
    Ratings:
    +1,090 / 22
    Kullandiginiz Cihaz:
    vaporesso revenger x
    8.01.2017
    Hocam en yakın hastanenin onkoloji bölümüne gidin 2 saat oturun içeride bütün siniriniz geçer yeni mod alır devam edersiniz.

• Katılıyorum Katılıyorum x 2
    • Beğendim Beğendim x 1
    • Komik Komik x 1
    • Galip Galip x 1
  9. nmackan

nmackan
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli
    ESF Hakem Heyeti

Alınan Beğeniler:
    1,723
    Ratings:
    +3,140 / 38
    Kullandiginiz Cihaz:
    GX350 - Merlin mini
    22.02.2013
    Her kes karşı olsa da küfür etmek iyidir. Bazı kişiler ve inanmayacaksınız ama bazı cihazlar küfürsüz çalışmazlar.

İngilizcede aksilikler teker teker gelmez diye bir atasözü vardır. Devam edin. Kaybettiğimizde değil vaz geçtiğimizde yeniliriz.

Dumanlı her zaman kendine bahane bulur. Sinirlenirsin içilir, mutlusun içilir, vs. vs yeme numarasını.

Her kes üstüne geliyorsa silkelen ve bir bak. Belki sen ters yoldasın.

40+ sene sarma sigara içen bir adam söylüyor. Şeytan ne derse desin sigaraya dönme. e-sigaraya başlamadan önce, yolda, dur nefeslen diyen yengeniz, şimdi dur nefesleneyim diyor.

• Samimi Samimi x 3
    • Galip Galip x 2
    • Beğendim Beğendim x 1
    • Faydalı Faydalı x 1
  10. mek13

mek13
    Expand Collapse
    Banlandı

Alınan Beğeniler:
    184
    Ratings:
    +326 / 10
    Kullandiginiz Cihaz:
    Red kiwi
    bence de hocam dönmeyin sigraya. tek sağlam bir kit yapın kendinize. sahiplenebileceğiniz bir kit olsun. sonra bırakın herşeyi sigara içer gibi bu kiti kullanın. sek nbase e alışmaya çalışın.

bu arada teşekkürler @Echo beni büyük bir maddi külfetten kurtardın.
    Screenshot_2018-11-08-23-47-25-163_com.opera.browser.png

artık istesem de alışveriş yapamıyorum yuppii :)

11. falcata06

falcata06
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +5 / 0
    Bende esıgarayı kaldırıyorum kutuya 2 3 ay sıgara ıcıyorum sonra heveslenıp esıgarayı alıyorum elıme ıcıyorum zorluyorum yok bı turlu alısamadım kurcalayıp duruyorum.Belkıde dogru lıkıtı bulamadım hayırlısı yol gösterecek varsa bi pm uzağınızdayım.

12. Echo

Echo
    Expand Collapse
    E-Sigara Yönetici
    ESF Yönetici

Alınan Beğeniler:
    602
    Ratings:
    +978 / 5
    Rica ederim lafı bile olmaz.
    Gelecekte forum ticaret kurallarını tekrar ihlal ederseniz bize haber verin,
    sizi satış ve takas forumlarından yine yasaklarız.
    Bu sayede tasarruf edersiniz.

• Komik Komik x 5
    • Galip Galip x 1
  13. celalibo

celalibo
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    82
    Ratings:
    +134 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    evic vtc mini + troy 1x
    05.02.2016
    yaklaşık 4 yıldır evic vtc mini ve troy 1x 'im ile gayet mutlu ve memnunum. ilk başlangıç setimi iyi seçmişim demekki. ne başka bir mod aldım ne de atomizer. sadece ilk başta tayfun almıştım. 1 hafta içinde troy alarak bence en iyi kararı vermişim

14. hoxanxus

hoxanxus
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    116
    Ratings:
    +235 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    livepor 160 & blitzen
    Yav ben de poda geçeceğim. DL çok sıktı beni. Eved, seviyorum pafküf, fekat bıktım usandım tren gibi dolaşmaktan. Pst pst çekeyim nikoyu, lazım gelirse üflerim dlyi, hiç.

15. Sulo10

Sulo10
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    29
    Ratings:
    +77 / 2
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vaporesso Revenger
    02.04.2018
    Aspire breeze serisi veya nautilus aio tam size göre ve bu cihazlar 11.11 indirimi ile aliexpresste 100-120 ₺ civarında satılıyor bir bakın isterseniz

16. gunesec

gunesec
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    295
    Ratings:
    +634 / 4
    Kullandiginiz Cihaz:
    Pico / troy, nicolas
    Allah başka dert vermesin içmeyecekseniz içmeyin. Amaç sigarayı bırakmak değil mi, farzedin ki ecig diye bir şey icat edilmemiş. Amma dert olmuş ya..

17. hoxanxus

hoxanxus
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    116
    Ratings:
    +235 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    livepor 160 & blitzen
    Teşekkür ederim :) fakat forumdan hallettim sayılır işimi. Beklemek bozar beni :)

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.