Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Seçim için yardım lütfen!

'Bir Bilene Sor' forumunda Zeliskedi tarafından 20 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. Zeliskedi

Zeliskedi
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    İyi akşamlar,
    Çok uzun yıllardır sigara içiyorum. e-sigara ile bırakmak istiyorum ciddi olarak. Ancak hiç bir bilgim ve kullanan bir yakınım da yok.
    Bu forumu 1 haftadır alt üst ettim ancak herşey çok yabancı. Çoğu yazılar, atom bombası imalat raporu kadar uzak geliyor.
    Sonunda geldiğim noktada bir Aspire Zelos 2 / Aspire 2s kiti ile başlamak istiyorum. Forumdaki tedarikçilerde ürün yok.
    Önerebileceğiniz başka satış yapan bir yer var mıdır? Ya da başka bir başlangıç kiti?
    Teşekkürler

2. roadless

roadless
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    179
    Ratings:
    +435 / 15
    Kullandiginiz Cihaz:
    Hcigar Vt75 nano
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    23.09.2016
    Arkadaşın annesi troy ile başladı gerçi sarım ve pamuklamayı arkadaş yapıyordu ama gerçekten çok kolay, pico üstüne troy yada benzeri rda ile güzel bir başlangıç seti olur, hazır coil ilerleyen süreçte sarımlıya dönüyor. Ben 25 senelik tiryakiliği esigara ile bitirdim, sizin de ateşliyi birakmamaniz için hiç bir sebep yok.

3. SeydiErl

SeydiErl
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    8
    Ratings:
    +16 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Swag kit
    İlk zamanda terimler anlattıkları çok uzak geliyordu
    Ama zamanla bu işin içinde öğreniyor insan
    Ama tavsiyem
    Acele etmeden yavaş yavaş ilermen ve hazır coille başlaman ve doğru likit seçmen

4. Prof.esigaracı

Prof.esigaracı
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    63
    Ratings:
    +125 / 6

30 video var burada öncelikle öğrenmek istediğin sıraya göre izle hocam zaten bi bakmışsın hepsini izlemiş olacaksın :) çok tatlı anlatımı vardı melih abimizin güler yüzü eksik olmazdı artık hiç bir sosyal mecrada yok ama iz bıraktı :)

• Katılıyorum Katılıyorum x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.