Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Salt nikotin ile nbase karıştırlırmı

'Bir Bilene Sor' forumunda Nickim10Harf tarafından 11 Eylül 2019 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. Nickim10Harf

Nickim10Harf
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Eleaf picı melo 3
    Sayın forum üyeleri sizce salt likit ile normal likit karıştırlırmı karşıştırıldığında ne gibi sıkıntılar olur

Ben bunu bir kere salt nikotini seyreltmek için yapmıştım ve ciğerlerime çok rahatsızlık verdi sizce karıştırılmasında bir mahsur varmıdır

2. egeyusufbayram

egeyusufbayram
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    1,798
    Ratings:
    +3,439 / 16
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    06.03.2017
    Üstad benim anladığım kadarıyla salt likit baya bildiğin sentetik. Yani ne gerek var karıştırmaya :ROFLMAO.:

• Katılıyorum Katılıyorum x 1
  3. hidr

hidr
    Expand Collapse
    E-Sigara Tiryaki
    ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    312
    Ratings:
    +744 / 10
    Kullandiginiz Cihaz:
    zero pod // innokin IQ's
    29.04.2013
    @Nickim10Harf karıştırdığınızda saltın etkisi ortadan kalkıyor diye biliyorum..

4. brusher

brusher
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    405
    Ratings:
    +1,228 / 32
    Kullandiginiz Cihaz:
    G Class, Siren 24v2
    Karışır. Biz öyle içiyoz zaten.

5. Zezee

Zezee
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +5 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Aspire nautilus aio
    08.08.2019
    Ben de merak ediyorum. Forumda daha önce bahsi geçmiş fakat kimse sonucun ne olacağını bilemediği için kesin olarak karışır veya karışmaz dememiş.

6. Sarge Tamer

Sarge Tamer
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    26
    Ratings:
    +58 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Ionv2/EspionSolo
    Geçenlerde SMM 36mg salt-b ile 80/20 aviora 9 mg freebase yarı yarıya karıştırdım. Normalde herkes salt likitlerde boğaz vurumu olmadan rahatça içildiğini söylüyordu, bu karışımda salt ta olmadığını iddia ettikleri boğaz vurumunu yakaladım birazcık. Arkadaşımın isteği üzerine yaptığım bir karışımdı, şahset salt baselerin özellikle salt-b nin tadı inanılmaz derece ağır geldiği için hiç keyifli bir içim olmadı benim için. Bu karışımı mtl atomizerde sıkı çekim, 28ga 1.5ohm bitişik sarımda denedim.

Normalde 9mg içerikli freebase likitler kullanıyorum/aroma içerikli, fakat salt da denerken yaşadığım nikotin etkisini tarif etmem mümkün değil, daha önceden böyle bir etki yaşamamıştım. Xanax aldıktan sonraki 1 saat içerisinde yaşadığım gevşeme ve leyla olma durumu yaşadım resmen. Bana uygun olmayan fazla bir deneyim oldu.

Salt-b de ki likit içine yayılmış ağır tat/koku hissini tarif etmem gerekirse resmen nbase i açık koyup aynı odada naylon/plastik içerikli bir şey yakmışsınız da kokusu sinmiş gibi bir deneyim oldu. Aromalı ve aromasız 2 şekilde freebase ile karıştırıp denememe rağmen mevcut tat-durum aynıydı.

Eğer ağız tadınıza ve zevkinize uygun,baskın olmayan bir salt ile karıştırırsanız sorun olacağını düşünmüyorum.

Ek: Elde edeceğiniz karışımın net nikotin oranını hesaplamanız durumu tamamen bir muamma, 36 mg salt içeriğinde aslında 20 küsür mg, freebase den 9 elde ettiğimizi düşünürsek en kötü ihtimalle ortada 15mg ye yakın bir nikotin oranı elde etmiş oluruz. Karışımın içerisindeki salt etkisi ne denli etkili ve homojenize dağılır,tartışılır. Tahminimce (36+9)/2=22.5mg oranına sahip bir likit elde ettiğimi düşünüyorum.

• Faydalı Faydalı x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.