Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Sahte coil mi?

'Bir Bilene Sor' forumunda jerorelia tarafından 8 Kasım 2018 tarihinde açılan konu

Etiketler:
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. jerorelia

jerorelia
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    evod mt3
    Merhabalar, Ego AIO kullanıyorum. Paketten çıkan 2 coili yaktıktan 2 hafta sonra internetten coil sipariş verdim(ss316 0.5ohm DL). Sorunum şu aynı likiti kullanmama rağmen aroma tadı çok az. Buhar çokta olmasada biraz azaldı. Coil paketinin üstündeki kodu sitesinden kontrol ettiğinde orjinal olduğunu gördüm. Bu arada coili 5 tanesi 55 tl'ye ucuz bir fiyata aldım. Normalde 100 tl'ymiş galiba.

Coil paketinin üstündeki kod orjinal olmasına rağmen coiller sahte olabilir mi? Sahte değil ise aroma tadı neden yok?

2. ozanb

ozanb
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    101
    Ratings:
    +175 / 2
    Kullandiginiz Cihaz:
    PolarMod+ZeusDualRTA
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    23.03.2018
    Ben de daha önce alışveriş yaptığım güvenilir bir site üzerinde 3'lü pakette GT8 coil almıştım. Ürünün orjinalliğine de bakmıştım, bir sorun yoktu. Ancak aynı şekilde ben de memnun kalmamıştım. Üstelik bu coiller çok daha kısa sürede yanmıştı paketten çıkanlara göre. Ben yedek parça olarak satılan coiller ile ürün paketi içerisinde gelen coiller arasında üretim veya üretici kaynaklı bir sorun olduğunu düşünmüştüm.

• Faydalı Faydalı x 1
  3. Sulo10

Sulo10
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    29
    Ratings:
    +77 / 2
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vaporesso Revenger
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    02.04.2018
    Ego aio gibi bir cihazın coilleri 100 tl olamaz smok v8 bigbaby coiller bile 60-90 bandında satılıyor

• Beğendim Beğendim x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.