Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol
  1. Tum uyelerimizin Dikkatine.. Yeni Forum Adresi: http://www.esigara.eu/

Rain Liquid RainVape - RainLiquid likitleri - İncelemeler

'Likit İncelemeleri' forumunda blue tarafından 7 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. blue

blue
    Expand Collapse
    nutella
    ESF Güru ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    5,596
    Ratings:
    +7,261 / 25
    Kullandiginiz Cihaz:
    Evolv DNA 30D+Troy 1x
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    23.03.2013
    RainVape - RainLiquid likitleri - İnceleme
    inceleme
    Inceleyen: WindRacer

RainVape Legend serisi likit değerlendirmelerim:

Genel değerlendirme:
    Paketleme ve şişeler çok kaliteli. Üzerindeki etiketler dahil emek harcandığı çok belli. Konuya gayet profesyonel yaklaşılmış. İşlerine değer verdikleri için takdir ettim.
    Ancak şişeler çok sert bir plastikten olduğu içi damlatmak için sıkma hareketinde iyi güç vermek gerekiyor. Benim dediklerim 5ml'lik şişelerde, belki 20ml'likleri damlatmak daha kolay olabilir, bilemiyorum.

Genel olarak tüm çeşitlerde buhar performansının çok fazla olduğunu söyleyebilirim. Bugüne kadar denediğim yerli likitlet (efkar, vapesis, heisenberg) arasında buhar performansı en iyisi diyebilirim.

Buna bağlı mıdır bilmiyorum ama aynı zamanda likitler çok hızlı bitti. Günde yaklaşık 3-4 ml likit tüketen biriyim ama RainVape 5ml deneme şişesi bana bir gün bile yetmediğini gözlemledim.

Deneme ortamı:
    Tüm likitleri en baştan yeni sarım yaparak denedim.
    Taifun GT2 RTA
    TEMCo Kanthal A1 wire 27 Gauge ~1.4 ohm
    Fiber Freaks (density no: 2)

Puanlama:
    Puanlamalarım biraz kıttır :) Anlamlarını açıklamaya çalıştım. 9'u gördüm ama 10 puanlık bir likit tatmadım henüz.
    5 ve altı: Bir daha içmesem iyi, zorlamanın anlamı yok.
    6: Ancak tüm stok bittikten sonra, yoklukta gideri var.
    7: İçerim ben bunu, problem yok.
    8: Gayet iyi, her zaman içmek isteyeceğim bir tat.
    9: Enfes, doldur doldur iç, her siparişte bi şişe kesin alınır.
    10: Ohannes, litrelerce stoklanabilir.

1. Killed 4/10
    Pek beğenmedim. 1-2 ml şans verdim ama olmadı. Puro/tütün tadından daha ziyade karamel mi desem vanilya mı desem değişik yumuşak bir tat aldım, çözemedim. Aroması ve içimi yumuşak olmasına rağmen damakta bıraktığı tat sert. Acaba baharat mı var içinde diye düşünmedim değil. Dedim ya çözemedim bunu, ısınamadım, damak tadıma uyduramadım.

2. Yummy 6/10
    Çocukluğumdan hatırladığım bir tat. Beslenme çantamdaki çikekli süt gibi ama big babol sakız çiğner gibi de. İçimi yumuşak, aroma rahatsız etmiyor, kıvamı gayet iyi. Belki biraz artabilir ama o zamanda uzun süre içimlerde bayacaktır. Böyle gayet iyi :)

3. Apollo 6/10
    Biraz bana maxblend ry4'ü andırdı. Açıklamasında mentollü yazıyor ama ben hiç mentol tadı alamadım açıkcası. Çok hafif şekerli bir tütün tadı geliyor.

4. Waterfall 8/10
    Bildiğimiz kremalı bisküvi tadı. Web sitesinde naneli yazıyor olması beni çok şaşırttı açıkcası. Şişeyi yanlış doldurmuş olduklarını düşünsem de üreticiyle görüştüğümde yanlışlık olmadığımı öğrendim. Nane arka planda kalıyormuş. Damak tadı işte, ben hiç nane tadı almıyorum. Ama bu haliyle ben oldukça sevdim. Aroma oranı gayet iyi, baymıyor. Ama uzun süre içim için tavsiye etmem. Yemeklerden sonra tatlı niyetine...

5. 1976 8/10
    Meyveyle kurabiye uyumu çok güzel bir tat vermiş. Kurabiye aroması çok az, daha çok meyve tadı aldım. Bu durum bence likitin uzun süre içimlerde baymasını engelleyecektir. Nefes çekerken kurabiye verirken meyve tadı geliyor sanki. Açıklamasında yazan çikolata tadını ise hiç alamadım. Meyveli likit sevenlerin muhakkak denemesi lazım düşüncesindeyim.

6. Breathe 5/10 *ama beğendim
    Aroma çok iddalı, hiç bir şeye benzetemedim, sanki ağaç kabuğu, orman kokusu, mentol var sanki, belirsiz.
    Bunu ya çok seveceksiniz ya da beğenmeyeceksiniz, ortalarda gezen bir likit değil. Ben ilk içişimde beğenmedim, boğuldum, ama biraz şans verince baya hoşuma gitmeye başladı. İçimi oldukça sert.
    Sürekli içilmez ama muhakkak denenmeli. Beğenmeme rağmen bir daha denemek isteyeceğimi de sanmıyorum.

7. Occupy 9/10
    Baharatlı likitler kategorisinde bugüne kadar denediklerimin arasında şüphesiz 1 numara. Genelde o baharat beni rahatsız eder ve zorlardı ama bundaki aroma oranı çok çok iyi. Üstelik baharat tadı da çok lezzetli. Fazla söze gerek yok, muhakkak içilmeli.

8. Bear 8/10
    Her nefeste farklı bir tat. Karamelli mi, yok yok vanilya bu, yok ya ballı lokma tatlısı :)
    Tatlı mı tatlı, lezzetli. Uzun süre içimde bayar, 1 gün boyunca içmek yerine özel anlara saklanarak içilmesi tavsiyemdir.

9. Home (= Waterfall) 8/10
    Waterfall şişemdeki tadın aynısı. Waterfall şişesinin yanlış paketlendiğini düşünmüştüm, şimdi eminim :)
    Tadı güzel olduğu için problem etmiyorum bu durumu.
    bknz. Waterfall

10. Hustle (aslında Waterfall bu) 7/10
    Kafam çok karıştı, çünkü bu Home'un çok az mentol katılmış bir hali bu. Yani tam olarak Waterfall'un tanımına uygun. Waterfall şişeme Home doldurulduysa, Hustle şişeme Waterfall doldurulmuş, e o zaman Hustle nerede?
    Yok yani ben yeni sipariş versem hangisi gelecek acaba, nasıl olacak bu işler...
    Likite gelecek olursak, güzel bir tat. Çok arkalara saklanmış hafif bir mentol eşliğinde kurabiye tadı. Ben mentol ile bu tatlı aromanın karıştırılmasını gereksiz buldum açıkcası.

11. Reptile 5/10
    Yoğun mentol, freş bir aroma. Ağzımın içi üşüdü :) Çoook altlardan hafif anason tadı geliyor ama mentol iyi bastırmış bu tadı. Sadece mentol içmeyi sevmiyorum ben, naneli şekeri de sevmem. Demekki naneli şekeri sevenler bu likiti beğenirler.

12. Uykusuz 8/10
    Gerçekten keskin ve sert. Kahve tadı baskın ve gerçekten uyarıcı. Arkadan gelen tatlı bir aroma ile içim yumuşatılmış. Bana cappuccino'yu anımsattı. Oldukça lezzetli, kahve sevenlerin muhakkak içmesi gerektiğini düşünüyorum.

13. Fox 9/10
    Yine bir flashback, kokusu çocukluğumuz öksürük şuruplarını anımsattı bana. Tadı ise karışık meyveli sakızlar gibi. İçimi yumuşak, güzel, gün boyu sürekli içilebilecek bir tat.

14. Better 8/10
    Güzel bir meyve aromalı likit daha. Yaz mevsimini özlettiren bir tat. Karpuz ve böğürtlen yazıyor açıklamasında. Böğürtlen bana pek gelmedi, karpuz baskın. Hafif, gün boyu içilebilir bu da.

15. Black 3/10
    Anlam veremediğim, ısınamadığım bir tütün tadı var. İçmeye kendimi zorlasam da olamadı maalesef.

16. Apple Dream 8/10
    Adından anlaşılacağı üzerine elma aromalı bir likit. Sanki içerisinde başka meyvalar da varmış gibi geldi bana ama tadı gayet güzel. Gün boyu rahatsız etmeden içilir.

17. CupCake 7/10
    Kurabiye aromalı bir başka likit daha ama diğerleri buna göre bi tık daha iyiydi. Açıklamasında fındık olduğu yazıyor, belki benim damak tadım bunu yakıştıramadı.

18. Illusion 6/10
    Tütün aromalı, ağır mı ağır, sert mi sert. Uykusuzun tatlı içermeyeni diyebilirim, benziyor. Açıklamada sigara aromalı yazıyor. Meyve/tatlı/kurabiye derken sigaranın tadını unuttuk herhalde. Aman unutalım, hatırlamayalım.

19. Sincap 8/10
    Fındık baskın kurabiye tadı var. Gayet güzel. Kurabiye tadı bazen bayıyor ama burada fındık baskın olduğu için beni hiç baymadı. Böyle bir lezzeti uzun süre içmek isterseniz yumuşak içiminden dolayı kesin tavsiyemdir.

20. Spring 5/10
    Açıklamasında çiçek aromalı diyor, ben çam kokusu aldım. Breathe'e benzettim biraz ama farklı tabii. Aromaya pek ısınamadım ben.

inceleme
    Inceleyen: aftodekia

Evet denemelere başladım :) öncelikle likitleri hazırlayan arkadaşlara teşekkür ediyorum.özenli paket ,kaliteyi size hissettiren ambalajlar ve 5 ml lik şişelerin dolumdan sunuma kadar ambalajlanması takdire şayan.Şu an için ancak 2 likit deneyebildim.

Sarım :

A1 0,32 Kanthal
    2 mm tornavidaya 6 tur
    1,1 ohm
    16watt- 4V
    muji pamuk
    Hotcig Taifun GTII-S

SiNCAP : Fındık tütün aroması çok iyi harmanlanmış.Fıstık bir tık öne çıkıyor ; zaten baskın aromasıyla tütünü bir miktar arkada bırakıyor.Fındık baskını tadı seven arkadaşlarımıza kesinlikle tavsiye ederim.Aromanın dozu tam tadında tam gün içimde fındık belki beni bayar diye düşünmüştüm.Ama düşündüğüm gibi olmadı.Belki fındık aroması bir tık azaltılır ve tütün bir miktar arttırılırsa az aroma seven damaklara hitap edebilir.Ama bu haliyle bile kışın sade kahve yanında inanılmaz güzel bir likit olarak bendeki yerini aldı.Şimdi tat tam anlamıyla tarif edilemiyor ama tarif etmem gerekirse fındıklı nescafenin sadece fındık tadını anımsamaya çalışın ve geri plana biraz da tütün tadı ekleyin derim.

SPRING : Tam bir yere oturtamadım açıkçası .Tabi ki bu olumsuz anlamda değil.Oldukça keyifli bir içimi var.Şişeyi ilk açtığımda sanki çocuk şurubu gibi bir koku geldi burnuma.Daha sonra tanka doldurdum ve ilk dumanı çektim.İlk buharda sanki çilek gibi geldi ama 9-10 puff sonrasında farklı aromaların sentezi olduğuna kanaat getirdim.İçtikçe güzelleşti.Rahatsız edici değil.Böyle "dur şurada bir iki puflayayım güzel oluyor" denen likitlerden.Tüm gün içimi için benim tercihim değil.Ama içerken de sizi yormuyor.Denenmesi gereken likitlerden bir tanesi.Yaz sıcaklarında içine 1-2 damla mentol aroması ile muhteşem olur diye düşündürttü.

HUSTLE : vanilyalı tütün aroması.normalde vanilya aromasını sevmediğimi göz önünde bulundurursak; aroma miktarı iyi ayarlanmış uzun içimlerde bayma olmadan içilebilen bir likit olmuş.tavsiye eder miyim ? Evet vanilya severler çekinmeden iç baymayan güzel bir liktle karşılaşacaklardır.Duman kokusu evde sanki pasta yapılmış hissi veriyor :)

BETTER : Karpuz ve Böğürtlen aroması.Tam bir yaz likit.Ferah bir içime sahip.Tahminimce ısı kontrollü modlarla ve ni telle subohm içimde tam keyfini verir diye düşünüyorum.Kullandığım sistemlerde bu olmamasına rağmen aroması beni mest etti.Herkesin damak tadına uymayabilir.Ancak meyveli likit sevenlerin oldukça hoşuna gidecektir.Yaz opsiyonu olarak "SPRING "deki gibi mentol ilave edilip içilirse farklı bir deryaya geçersiniz.Bunun yanında karpuz aroması bir tık önde bir likit.

inceleme
    Inceleyen: likitloverr

BETTER : Mükemmel bir ilk çekis oldu.. coil i sarimdan sonra korkuyla çekerim her zaman ilki. ama en güzel ''ilk''lerden biriydi.. Nedir bu ya.. portakal mi nane mi.. o kadar mix ve güzel birseyki. Kesinlike premium bir likit bu. Karisik, degisik bir his, ama nihayetinde hos. ben tattigim seyin adini koyma konusunda kötüyümdür, yani bulma olayini size birakacagim :)
    Aromada agir degil bu arada eklemek lazim.. Tam kivaminda :) dumani da süper masallah..

1976 : agizda çok güzel bir çikolata aromasi birakan hos bir likit olmus. uzun uzun sürekli çekime uygun.. yüksek wattlarda çok güzel dumanlar ve aroma alinabilir.
    hawk Sauce: güzel bir meyve aromasi.. fakat biraz fazla şekerli geldi bana.. sanirim bu likit hakkinda yorum yapmak bana düsmez, seveni çok :) vapesis in orion una benzettim biraz.

HUSTLE : Benim gibi tütün aromalarından hiç haz etmeyen biri için bile o hafif tütünü içtiren süper bir vanilla tadı.. kesinlikle deneyin

Bahreyn Elma: en sevdiğim likitlerden biri oldu. zaten sırf elmayı çok başarılı buluyorum hangi likit olursa olsun, rainvape ayrı bir tad katmış :)

SPRING : süper bir rezerv sıfırlayıcı.. baharın açan çiçeklerini koklayıp geliyorsunuz..

inceleme
    Inceleyen: Gatts

Öncelikle merhabalar bende birkaç tane likit almıştım onların testini yapayım dedim.:)
    Kullandığım atomizer TFV4

1-) Better ( 10/5) Öncelikle vivident sakızlarıdaki karpuz aroması gibi geldi ve pek alışamadım diyebilirim.Karpuz aroması yoğun geldi ve çok tatlı bir likit olduğu için gün boyu devam edemedim.

2-) Hawk Sauce (10/9) İlk başta hiç sevmedim attım kenara ve 10 gün sonra tekrar şans vermek istediğimde efsanem olmuştu.Tavsiyem demlendirmeden içmeyin çok güzel ve özel bir likit gün boyu rahatlıkla içebildim baymadan.Karışık meyve aroması fakat çok tatlı gelmeden tam istediğim lezzetteydi.Artık bulamıyorum sanırım tükendi elinizde. :)

3-) 1976 (10/7) Kurabiyeli çikolata aroması gerçekten güzeldi fakat istediğim sertlikte değildi.Belki biraz daha çikolata aroması fazla olabilirdi.Bundan sonra alırsam kesinlikle en azından +1 aroma eklettirerek alırım.

4-) Parlıamet (10/8) Çok sert bi aroması yok gayet hafif ve çok az hissedilmeyecek derecede tatlı gerçekten tütün aroması seviyorsanız tavsiye ederim baymadan uzun süre içebiliyorsunuz ve başka likitler ile çok güzel uyumu var diyebilirim.

5-) Black (10/7) Demlenmiş olarak hediye gönderildi.Likiti ne aroması olduğuna bakmadan kullanmaya başladım ve neli olduğunu bulamadım bir türlü siteye girip baktığımda tütün aroması oldugunu görünce çok şaşırdım çok enterasan bi aroması var belki herkese hitap etmeye bilir fakat ben çok tıkanmadan rahatlıkla içtim.Almayı düşündüğüm likitler arasında.

6-) Turkish Tobacco (10/4) Çok sevemedim açıkcası aromasını fazla yavan geldi.Maltepe içiyormuşum gibi hissetmedim değil.Başka likitlerle karıştırarak tüketebildim.

Şimdilik kullandığım ve hatırladığım bunlar kullandıkça yazarım. :) En çok merak ettipim likit Occupy bu ay her defasında şansıma İllision yollandı bir türlü denk gelmedi demlenmiş olarak.Birde Exotic Fruits aroması aldım ve Nbase içine ilave ettim %5 olarak bu 3-5 güne güzel hazır hale gelir ve onu da test amaçlı yazarım. :)

inceleme
    Inceleyen: Veritas

Yummy: Çilekli sakız tadında içimi güzel.
    Home: Fındıklı kurabiye tarzı içimi çok güzel.İyice demlendiğinde sömürülür all day vape.
    Sincap: Home ile benzer geldi fındık aroması az.
    1976: Bitter çikolata tadı var baya hoşuma gitti.
    Better: Karpuz ağırlıklı içsem de olur içmesem de :)
    Hediye likit Occupy: Pastırma sevenler kaçırmasın bana göre değil:)
    Nargile gül-nane: All day vape damak tadıma home ile beraber en iyi uyan likit.Tatlı nane tadında baya hoşuma gitti.

Özenli paketleme ve hızlı kargo için teşekkürler.Kolay gelsin.

inceleme
    Inceleyen: Oguz01adn

Öncelikle paketlemenin mükemmel olduğunu not düşeyim.Arkadaş da oldukça canayakın.
    Likitlere gelince de ilk izlenimlerim şöyle;

Yummy likiti çocukken yediğimiz yumiyum adlı şekerlere benziyor.Şimdinin tofitası.Çilekli oldukça güzel bir likit
    Hustle kurabiye tadında ancak yoğun bir tad alamadım desem yalan olmaz.Oldukça hafif.
    Fox kokusu olsun tadı olsun redbull adlı enerji içeceğine benziyor.
    Spring tarifinde olduğu gibi tam bahar esintili bir likit.Oldukça güzel.
    Waterfall spring ile benzer tada sahip.Arkadaşım karabiber tadı aldığını söyledi ancak ben beğendim.

Bunlar ilk izlenimlerim.Favorim kesinlikle Yummy.Demlenme sonrası mesajımı düzenleyeceğim.

www.rainvape.com

• Beğendim Beğendim x 4
  2. emremct

emremct
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +3 / 0
    Cilekliyi denedim begenmedim

3. whysosertac

whysosertac
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +1 / 0
    Hiç kullanmadı
    Esigaraya yeni basladım. ilk likitlerim olarak Rainvape ten 6lı deneme paketi aldım.
    Kısacası Yummy haric hiçbirini beğenmedim ki birbilerine çok benziyorlar. Çok aşırı tatlı ve içinde algılayamadığım
    aynı kokuyu veren aynı tadı aldığım bir miktar birşey var sanırım.

Tabi zevk meselesi ama 1976 beni inanılmaz boğdu. En iyisi yummy'di. Spring'in kalan likit üzerinde hiçbir etkisi yok. King fena değil ama yoğun. Hustle da yummyden sonra en içilebilir olanı sanırım.

Kısacası benim damak zevkime pek uymadı sanırım.

• Katılıyorum Katılıyorum x 1
  4. Aliiii

Aliiii
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    194
    Ratings:
    +386 / 4
    Kullandiginiz Cihaz:
    Triade & Therion & Tesla
    10.08.2014
    Hocam rainvape siparişe göre imalat yapıyor,
    Bu yüzden likitleri 1 hafta 10 gün dinlendirdikten sonra tekrar deneyin derim.

5. limitless man

limitless man
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    134
    Ratings:
    +189 / 28
    Kullandiginiz Cihaz:
    VAPORESSO GEMİNİ MEGA RTA
    27.04.2016
    bence siz sadece meyveli likit seviyorsunuz yorumlamalarınız ve puanlarınız bu yönde :)

6. whysosertac

whysosertac
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +1 / 0
    Hiç kullanmadı
    Tavsiyeler için teşekkürler. Biraz beklettikten sonra deneyeceğim tekrar. Öneri olarak daha fresh sürekli içilebilecek öneriniz var mı peki ? @limitless man & @Aliiii

7. Mr_meister

Mr_meister
    Expand Collapse
    Banlandı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ratings:
    +7 / 7
    Kullandiginiz Cihaz:
    Egrip II tc
    öncelikle herkese merhaba,

çok eski bir esigara kullanıcısı olarak yorumlarınızı okuyorum fikirlerinize saygı duyuyorum ancak çok garip yorumlar görüyorum.eskiye nazaran çok fazla çeşit olduğu için normal karşılıyorum. :) ürünlerde genel bir kalite elbetteki var ancak en kaliteli ürünün bile beğenilmeyen aromaları olabilir.Bu durum kişinin damak tadı ile alakalı.kişiden kişiye değişebilir.bazı insanların yorumları sanki rakip firmalarmış gibi geliyor.burda doğru tadı doğru ürünü bulmak için uğraşan insanlaeı yanıltmamanızı rica ediyorum.şimdilik aklıma gelenler bunlar.herkese hayırlı günler.

8. AliAvss

AliAvss
    Expand Collapse
    Banlandı

Alınan Beğeniler:
    63
    Ratings:
    +115 / 6
    Kullandiginiz Cihaz:
    Evic VTC
    Hocam bu cok iyi olmus ya uzun zamandir likite bir dunya para verdim bana uymadi en sonra evyapa gectim aroma tutturamadm smdi burayi okuyup okuyup alirim artik :)

9. bombavoyage

bombavoyage
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    116
    Ratings:
    +316 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Eleaf Ipower - Expromizer
    teşekkürler paylaşımınız için.
    occupy likitinde hangi baharat tadları baskın geliyor ve jamaican RUM likitini denediniz mi?

10. Quse

Quse
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    12
    Ratings:
    +14 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Koopor mini 60w
    01.07.2016
    Merhaba arkadaşlar . efkar dan sonra likit arayışına geçtim. Bana demlenmesi ni beklemiyecegim ve tatlı olmayan ciğer çekim tutun aromalı likit lazım. günde neredeyse 5ml içiyorum ve özellikle duman yoğunluğu lazım. vapesis aldım 1 hafta oldu halen içilebilir değil. demleme sini beklemek bana gelmiyor

11. Sdkuscu

Sdkuscu
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Smoke Ailen
    Denemek en güzeli de su damak tadı herkesde farklı

• Eski Eski x 1
  12. erdihafizoglu

erdihafizoglu
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Arkadaşlar merhaba, ben de yeni likit arayışı içerisinde forumun bu başlığına denk geldim. Rainvape ismini de buradan duydum. Web sitelerine baktığımda grafiklerin, resimlerin site temasının falan emek harcanmış kaliteli olması hemen gözüme çarptı ve bir güven durumu oluştu. Ancak her şey dışarıdan bakıldığı gibi değilmiş. Tavsiyem rainvape'den uzak durmanızdır. 2 gün önce sipariş geçtik. Aynı gün ödemeyi yapıp, siparişimle ilgili bir kaç şey sordum mail yoluyla dönüş olmadı. 2 gündür düzenli olarak arıyorum, ya kapalı ya da açık ancak cevaplanmıyor.

Forumda yer alan şu konuları ( http://www.esigaram.us/konu/rainvape-uzerinden-magdur-olanlar.35720/ http://www.esigaram.us/konu/rainvape-aktifmi.26672/ ) ve ekşisözlükreki rainvape.com isimli başlığı incelerseniz bir çok insanın bu site tarafından mağdur edildiğini rahatlıkla görebilirsiniz.

Dolandırıcıdır değildir şu an bir şey söyleyemem. Satıcı arkadaş da bu sitede üye, öm yoluyla paramı istedim ama henüz sonuç netleşmedi. Şu var ki; bu arkadaş işini beceremiyor. Başlıkları incelerseniz, siparişinizin ne zaman kargolanacağı, kargolansa bile doğru gönderilip gönderilmeyeceği tamamen şans. Ola ki yanlışlık oldu siparişiniz hiç gelmedi ya da yanlış geldi karşınızda bir muhatap yok.

Özetle buradan yapacağınız alış veriş sonucu paranızla rezil olursunuz. Bu yüzden ben yandım siz yanmayın, uzak durun.

13. insidee

insidee
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ratings:
    +2 / 0
    rainvapeden nbase almayı dusunuyorum tavsiye edermısınız

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.