Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol
  1. Tum uyelerimizin Dikkatine.. Yeni Forum Adresi: http://www.esigara.eu/

Pico mod alt - + tuşları çalışmıyor.. Yardım

'Elektronik Sigara Atölye' forumunda FairNeSS tarafından 15 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. FairNeSS

FairNeSS
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    43
    Ratings:
    +59 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Nebel Mod + Taifun GT 3
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    10.05.2012
    Sıfır eleaf pico mod aldım.. Bottom tuşlarından - + tuşlarından bir tanesi çalışmıyor.. yükseltme tuşunda sorun yok ama alçaltma tuşu sanki boşluğa basıyor temas etmiyor ve watt değeri düşmüyor.. Başına böyle bir sorun gelip de cihazı söken oldu mu.. Bir çok video seyrettim ama hepsi ateşleme tuşu ve modun çipiyle alakalı ya da pil görmeme sorunuydu.. Tamamen sökülmeyi gösteren videolarda da tüm kabloları lehim makinesiyle koparıp sorunlu bölgeye müdahale ediyorlardı... Ama bahsettiğim alt kapaktaki + - tuşlarının tamiri ile ilgili bir videoya rastlamadım.. Bu sorunu halleden olmuşsa ve yardım ederse çok sevirim... saygılarımla

2. Mordor Buharcısı

Mordor Buharcısı
    Expand Collapse
    Haklısın hocam
    ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    7,140
    Ratings:
    +11,811 / 22
    Kullandiginiz Cihaz:
    Ant Bros
    Öncelikle geçmiş olsun hocam, çok basit bize özgü bir mantıkla acaba yerinden oynamış yahut içeri göçmüş olabilir mi? Modu söküğ tuşları oturmayı denediniz mi veya konumlarında bir problem var mı ?

• Beğendim Beğendim x 1
  3. FairNeSS

FairNeSS
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    43
    Ratings:
    +59 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Nebel Mod + Taifun GT 3
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    10.05.2012
    kimse bir cevap yazmadığı için biraz kurcaladım. + tuşu normal tek tek kusursuz çalışıyor ama - tarafına bastığınızda dibe kadar çöküyor ve yine + tuşu gibi hareket ederek watt değerini yükseltiyor.. çok ender - tuş bazen alttaki temassızlık yapan yeri yakalıyor ve o an için - değerlere iniyor.. belki ya da sanırım alt dış kasa içindeki bu mekanizmanın içinde bir sorun var.. görmedim ama içinde mini anahtar var ve o anahtarı harekete geçiren sanırım yay gibi bir şey var. bugün açmaya karar verdim bir vidasını açtım ama diğer vidası açılmıyor... ne kadar küçük tornavida denesem de yalama olmak üzere o şekilde bıraktım .. tamir ettirmekten başka şansım kalmadı... ama tamir ettirirken sorun neymiş videosunu çekip buraya koyacağım... ilginiz için teşekkürler

4. Mordor Buharcısı

Mordor Buharcısı
    Expand Collapse
    Haklısın hocam
    ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    7,140
    Ratings:
    +11,811 / 22
    Kullandiginiz Cihaz:
    Ant Bros
    Anladım hocam, ilk defa böyle bir soruna denk geldim, umarım çözülür, ne demek hocam ne yaptım
    Video olayı çok iyi olur böyle bir sorun yaşayan başka üyeler olursa yararlanırlar.

• Beğendim Beğendim x 1
  5. Umbaz

Umbaz
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    73
    Ratings:
    +81 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Aleader d box
    Modu bir dolapta biraz soğut vidayla tekrar uğraş açınca modu dağıtma üstten biraz baskı uygula yada bir iğne yardımıyla eksi tuşunun altına ulaş picolar iphone gibidir sağlam modlardır her makina ato değiştiğimde pişman olurum ilk modumdu

6. furkan rr

furkan rr
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    3
    Ratings:
    +16 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    smok alien
    içini açıp baksan? tuşla devrenin arasındaki gücü ileten parça var ise o kaymış olabilir mi?

7. elektronikçi

elektronikçi
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    16
    Ratings:
    +26 / 2
    tık tık sesi geliyomu gelmiyosa tusda bozulmuş olabilir en temizi açıp kontrol etmek soğuk lehimde olabilir
    --- Mesaj Birlestirildi, 26 Ekim 2017, Orjinal Mesaj Tarihi: 26 Ekim 2017 ---
    benim de pico bu ara merliin mini no atomizer hatası veriyor diğer atommizerlerde böyle sıkıntısı yok ama bende bi sökücem boş vakitte

8. Tedias

Tedias
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +2 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Pico+doggy
    Konu baya eski olmasına rağmen aynı olayı yaşadığım için yazayım elimdeki picoyu fındık kıracağı niyetine kullanmam sonucu + tuşu basılı kaldı - tuş sağlıklı çalışırken + tuşu boşluğa basıyor gibiydi pil takılır takılmaz watt 75 değerine doğru hızlıca yükseliyordu cihazın alt kapağını açtım + tuşunun altına gelen butonun aşınıp takılı kaldığını fark ettim butona bir iki sefer müdahale edince düzeldi şu an sorunsuz kullanıyorum. Not: Cihazın vidalarını sökmek için alyan kullanmayın tork anahtarı ile açılıyor

• Faydalı Faydalı x 2
    • Komik Komik x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.