Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Ohms too high hatası ?

'Bir Bilene Sor' forumunda ShakyDude tarafından 26 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. ShakyDude

ShakyDude
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ratings:
    +2 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Thinkvape Thor Pro
    Arkadaşlar merhaba...E-sigara dünyasına geçen hafta giriş yaptım. Mod olarak sıfır Thinkvape Thor Pro, atomizler olarak Zeus X ve Ammit Mtl kullanıyorum. 2-3 gündür iki atomizer da da ohms too high hatası alıyorum,atomizerları komple temizledim yeniden telledim, sıkıntı hala devam ediyor. İşin ilginç tarafı aklına estiği zaman sıkıntısız kullanabiliyorum 15-20 dakika, daha sonra tekrar ohms too high hatası veriyor,shorted ve no atomizer hatası veriyor. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir acaba ?

#1 ShakyDude, 26 Mayıs 2019
    Son düzenleme: 26 Mayıs 2019
  2. Gökbörü43

Gökbörü43
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    68
    Ratings:
    +108 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    NX75-MTL
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    01.12.2016
    Sorun tel takmakta,ya teli yeterince sıkamıyorsun ya tel bacaya değiyor yada tel vidalara değip kısa devre yaptırıyor gibi görünüyor..510 pinine likit sızmamaısnada dikkat et hocam..

3. Ozuma

Ozuma
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    734
    Ratings:
    +1,866 / 34
    Kullandiginiz Cihaz:
    Ijoy Shogun Univ
    23.04.2018
    Telin ucunu kesebildiğin kadar kenardan kes. Bacaya değince yapar bu hatayı. İki atoda da problem oluyorsa cihazın 510 pini ile ilgili bir problem de olabilir.

4. ismysteam

ismysteam
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    581
    Ratings:
    +1,000 / 8
    20.11.2016
    Hocam iki Atomizer de aynı hatayı alınca aklıma modun 510 pin connector bağlantısı'nın içinde küçük metal parça olabilir mi diye geçiyor ,belki tel keserken içeri girmiştir bi bakın içini peçete ile silin

• Katılıyorum Katılıyorum x 1
  5. ShakyDude

ShakyDude
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ratings:
    +2 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Thinkvape Thor Pro
    tank,baca hiç bir şey takılı değilken bile aynı hatayı veriyor. Tellemeyi defalarca kontrol ettim sağa sola bir yere temas ediyor mu diye herhangi bir sıkıntı görünmüyor telleme de..Likit sızması da olmadı,sanırım mod patates oldu :mad:

6. Ozuma

Ozuma
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    734
    Ratings:
    +1,866 / 34
    Kullandiginiz Cihaz:
    Ijoy Shogun Univ
    23.04.2018
    sıfır Thinkvape Thor Pro demişsiniz mod için. Geçen @ElectroVape incelemesini koymuştu, ben de altına ucuz etin yahnisi demiştim. Kokusu şimdi çıktı. AE'den takip ettiğim kadarıyla çok satılıyordu son dönem. Umarım sorunu çözebilirsiniz.

7. ElectroVape

ElectroVape
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    386
    Ratings:
    +576 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Paranormal, İntake
    Mod şuan yaklaşık 1 aydır bende. Videosunu çekerken 1 haftalıktı. Ve halen sıkıntısız çalışmakta benimkisi. Fabrikasyon bir problem de olabilir. Sonuç olarak elektro mekanik aksamlar bunlar. Tesla wye 200w da da pin problemi var. 85w olanında da. Herkesin başına gelmiyor tabi. Eğer bu problem başkalarının da başına geliyorsa beni de bilgilendirin, video ya not düşerim. Umarım fabrikasyon bir problemdir, kronik değildir. Çünkü bendekini öekilişle hediye etmeyi düşünüyorum. Alacak kişi arkamdan küfür etsin istemem :) bu arada geçmiş olsun @ShakyDude. 510 pin konektörünün yaylı mekanizmasını bir kontrol eder misiniz? Bu arada modu düşürme ya da darbeye mağruz kalma olayı oldu mu? 510 pinin çipe bağlantı noktasında bağlantısızlık yapmış olabilir mi?

• Faydalı Faydalı x 1
    • Samimi Samimi x 1
  8. ShakyDude

ShakyDude
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ratings:
    +2 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Thinkvape Thor Pro
    Herhangi bir darbe ya da düşme söz konusu değil. Dediğim gibi 2 gün öncesinde gayet sağlıklı bir şekilde kullanıyordum. Elektronik işi tamamen şans gerçekten:D

9. ShakyDude

ShakyDude
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ratings:
    +2 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Thinkvape Thor Pro
    Konuyu güncelliyeyim. Mod'u açıp kontrol ettiğimde konnektör gevşekti, konnektör lehimleri de zayıftı, devre üzerinde ki dirençlerin lehimleride aynı şekilde idi. Herhangi bir likit sızıntısı yoktu mod içerisinde. Konnektör sıkılıp lehimleri güzelce yenileyince sıkıntı ortadan kalktı " Tabii ki şimdilik :)" bir kaç gün deneyip tekrar bilgilendirme yapacağım. Tamamen fabrikasyon hatası malesef.

• Galip Galip x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.