Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol
  1. Tum uyelerimizin Dikkatine.. Yeni Forum Adresi: http://www.esigara.eu/

nicotine salts ve pod cihazlar

'Atomizer/Mod sohbet ve bilgi paylaşımı' forumunda GERTAN72 tarafından 14 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

nicotine salts ve pod cihazlar 5 5 4votes
5/5, 4 oy

1. Konu
  2. Yorumlar (4)
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. teslax

teslax
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    45
    Ratings:
    +86 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    eleaf istick pico
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    17.07.2016
    Bugun bilgisayardan bayagı baktım saran eden olmamış yabancılarda sadece 28 olabilir diye yorumlar gördüm. Burdada 28 olacağı konusulmuş.

steam engine ile hesaplattım resimleri aşağıda var 28 daha mantıklı gibi geldi bana.

• Faydalı Faydalı x 1
  2. GERTAN72

GERTAN72
    Expand Collapse
    E-Sigara Veteran
    ESF Veteran ESF Güru ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    5,382
    Ratings:
    +9,853 / 93
    Kullandiginiz Cihaz:
    Reo Mini 2.1+Reomizer 2.0
    04.02.2013

breeze 2 coiller u tech diye geçen coiller değil mi?bildiğim kadarıyla iki sarım var onlarda,o yüzden hesap farklı olabilir.

3. Jabbar

Jabbar
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    201
    Ratings:
    +506 / 9
    Az sonra açıp bakıcam hocam, resmini de buraya atarım tespit ederiz kalınlığı.
    Hocam u tech coilin olayı asıl telin yanına konan bir yay sayesinde u şeklinde hava akışı sağlamak sanırım. Umarım böyledir yani yoksa karışır işler :)

• Beğendim Beğendim x 1
  4. teslax

teslax
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    45
    Ratings:
    +86 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    eleaf istick pico
    17.07.2016
    evet u-tech coilleri içine bakmadım ama volt ve watt breeze için 28 ve 29 awg iyi gibi. 0,6 coili ile aynıdır muhtemelen iç yapısı yanında bir tel daha vardı videosunu izlediğim kişilerde o telde hava için konuluyor. bir videoda yatay sarım yapıyordu elemanın biri 0,6 coile oda 28 ss316L ile.

5. teslax

teslax
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    45
    Ratings:
    +86 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    eleaf istick pico
    17.07.2016
    breeze konusuna atarsan bende sarım yapacağım görmüş oluruz elimde coil fazla olmadıgı için açamıyorum. alacağım aliden dolar hafif düşmeye başladı :)

6. digiman2

digiman2
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    464
    Ratings:
    +857 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Spica Pro & Paranormal75C
    10.07.2012
    yok içim durumuna göre 10 ila 15 gün ama ateşleme tuşu cepte basar ise geçmiş olsun iki coili oyle yaktım

nr tel kullanıyor salt coil ler ucları ni ortası ss316 ft de var daha sıparıs gcemedım daha once bır arkadas lınk koymustu buraya ben ni80 ile sardım fena olmadı ama ss ve a1 de performansı hıc begenmedım

kullanıcıya gore degısebılır yada kullanıma gore gunde 1ml ıle gunde 2ml sureyı yarı yarıya degıstırecektır benım 3 gun 2 tank gıbı kullanmım sanırım bazen 1 tank 4 gun eger normal lıkıt ıle tuketıyorsam ama tad kesınlıkle azalıyor bana gore. bırde cekım suresı ıle cekımler arası sıre cok etkılıyor bu coılde

ft ama coıl ler aliden malesef burda satan yok

yenı cıkardıgı aspıre bvc coıl kullananın ateşleme tuşu ve coıl yerlesımı daha ıyı gorunuyor bu arada ama bvc de salt 1.8ohm coıl nasıl olacak tat ve duman bogaz vurumu merak ıcındeyım

• Beğendim Beğendim x 1
  7. pasolvon

pasolvon
    Expand Collapse
    Dünyalı

Alınan Beğeniler:
    325
    Ratings:
    +506 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    iStick TC40W / Protank 2
    17.11.2014
    3 yıldır nbase kullanıcısıyım. Normalde 6mg günde 7,5ml civarında tüketiyordum. Daha önce linklerle belirttiğim şekilde vücudumuza zararlı olduğunu düşündüğüm benzoic acid kullanan salt-b kullanmamak için brand no 35 50mg salt-s denedim 50mg. Cihaz olarak kanger evod ve minifit kullanıyorum. Her ikisini de nr-r-nr 1.6ohm olarak ben sarıyorum.

Çok hafif bir içimi var içerken neredeyse hiç hissedilmiyor, sıfır tat ile tertemiz bir içimi var. NBase'e alışkın olmayanların bu şekilde aromasız kullanması zor olabilir bu nedenle. Hatta 6mg nbase'den bile hafif 50mg olmasına rağmen. Ancak nikotin doyumu başladığında acılığı almaya başlıyorsunuz. Bu günde 2ml civarında salt-s likit tüketiyorum. Sabah ilk nefeste tribecanın verdiği baş dönmesini vermiyor onu da belirteyim. Salt-s denemek isteyenlere referans olması amacıyla paylaşayım dedim.

Bir miktarını bu akşam maxx blend olarak demlemeye alacağım. Onu da paylaşırım 1 ay sonra.

• Faydalı Faydalı x 4
  8. teslax

teslax
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    45
    Ratings:
    +86 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    eleaf istick pico
    17.07.2016

ne zamandır kullanıyorsunuz ? chemnovatic salt çok kötü coil yakıyor. zift gibi oluyor. Bu durum oldumu sizde ?

9. GERTAN72

GERTAN72
    Expand Collapse
    E-Sigara Veteran

Alınan Beğeniler:
    5,382
    Ratings:
    +9,853 / 93
    Kullandiginiz Cihaz:
    04.02.2013
    Sanıyorum boğaz vurumu oldukça düşük,boğaz vurumunu aramiyor musun hiç?

10. alpersakalar

alpersakalar
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    40
    Ratings:
    +96 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    SxMiniGClass+Vgod RDTA2
    Salt nikotin için olan tüm coiller nr tel kullanmıyor, kartuşlu podlardan bazıları kullanıyor mesela jwell la carte gibi. Breeze2 coilini açtım telde dirençsiz bölüm yoktu. Salt coillerde n80 yahut a1 olma olasılığı yüksek fakat buharın diğer podlara göre bol olduğunu göz önüne alırsak ince ss316l de olabilir belki. En iyisi coili açıp tel uzunluğunu ölçüp 1 ohmu o uzunluktaki hangi tel veriyorsa türünü bulmak bence. Saygılarımla.

11. Abercaliskan

Abercaliskan
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    51
    Ratings:
    +66 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Troy1x v2 / Taifun gt II
    6ay ve 92 sayfa olmuş ... Ee sonuç geçiyor muyuz hep birlikte pod modlara? :D

Hazır eldeki modlar bozulmuş piyasadan 1yıl kadar uzak kalmışken biraz bakayım dedim bakmaz olaydım seçenek çok, sonuç yok :D

• Komik Komik x 1
  12. bronco

bronco
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    28
    Ratings:
    +38 / 7
    Kullandiginiz Cihaz:
    mi pod / breeze2
    15/9/2016
    hocam mipod sensörlü biraz pahalı fakat ufak hafif çok övülüyor her açıdan yada breeze2 alın sensörsüz coilli olan biraz daha büyük ama daha sağlam coilleri uzun gidiyor aliden alabilirsiniz diğerlerinin herbirinin bir sıkıntısı var

• Katılıyorum Katılıyorum x 1
  13. florence

florence
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    875
    Ratings:
    +1,390 / 18
    Kullandiginiz Cihaz:
    Breeze 2, Bo+
    bo+ yoğun kullanıma rağmen ikinci gün hala şarjının bitmemesi benden geçer not aldı. puff saymadım fakat gayet yeterli, ayrıca type c girişi olduğu için çok hızlı şarj oluyor.

bo caps denilen kartuşlarda ise terleme olabiliyor zaman zaman. kartuşlar çabuk bitiyor yalnız, düşük ml kapasiteli. neyse ki tekrar doldurulabilir olduğu için alttaki minik tıpasını açıp tekrar doldurabiliyorsunuz.

halo tribeca 50mg salt doldurduktan sonra kartuşlarla gelen likitten (18mg olması lazım ve salt değil) boğaz vurumu ve doyuruculuk anlamında ciddi fark olduğunu deneyimledim. normal likit yerine bu tip cihazlarda salt kullanmak söylendiği gibi kesinlikle daha az cihaz kullanımı, daha az likit tüketimi sonuçlarını doğuruyor. bo+ çok şık bir alet olmuş, özetlersek 850mah oluşu ve type-c sayesinde hızlı şarj özelliği çok iyi. breeze 2 gelince onunla da bir kıyaslama yapar yazarım.

#1833 florence, 15 Eylül 2018
    Son düzenleme: 15 Eylül 2018
    • Beğendim Beğendim x 1
  14. calculous

calculous
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +3 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Aspire Breeze 2
    15.09.2018
    Bugun breeze 2 cihazim geldi. Halo 35mg bulmadigim icin brand no 35 den 35mg ancholly saltnix almistim. İlk defa buhar kullanmaya basliyorum. Fakat ilk günden bogazimda asiri akinti basladi. Likitten midir ne oneririsiniz.

15. alpersakalar

alpersakalar
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    40
    Ratings:
    +96 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    SxMiniGClass+Vgod RDTA2
    Hocam premium likitlerle başlamanızı ve 35mg dan yukarı şimdilik çıkmamanızı tavsiye ederim. Yerli likitler şimdilik geçer not alamadı kullananlardan. Biraz zaman geçmesi gerekiyor galiba. Halo, Nkd100, Elysian salts, Saltica kullandım şimdilik memnunum

16. Jabbar

Jabbar
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    201
    Ratings:
    +506 / 9
    Elysian nasıl hocam? 35 mg halodan memnundum ama bulamadım bidaha. Saltica 50 mg da halonun bir tık aşağısında kaldı.

17. tatlish

tatlish
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    13
    Ratings:
    +24 / 4
    Kullandiginiz Cihaz:
    Expromizer 2.1
    09.11.2015
    selamlar, salt nikotin e en yakin klasik nbase onerisi rica edebilirim miyim hocam. doyum arıyorum. piyasada base yok kaliteli.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

18. GERTAN72

GERTAN72
    Expand Collapse
    E-Sigara Veteran

Alınan Beğeniler:
    5,382
    Ratings:
    +9,853 / 93
    Kullandiginiz Cihaz:
    04.02.2013
    Ben en son ilkeden sigma vg/merck pg/sieg 36mg 50/50 aldım,18mg olarak kullaniyorum ama salt gibi olmuyor maalesef.nerdeyse 3 katı nikotin farkı olduğu için o doyumu almak zor.18mg yaklaşık 3ml içiyorum aio Eco ile,50mg salt 1ml içiyordum.

19. Kral71

Kral71
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    10
    Ratings:
    +17 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Bo+ Pod / blitzen rta
    15 gündür bende bo+ kullanıyorum dumanı Saltica pod mod kadar değil 1 adet kartuşunu sokup dağıttım sarılma olayı zor gibi Saltica sarımı daha kolay azıcık uğraşanlar yapabilir dumanı da bo+ fazla ama onun da eksisi bataryası diğer arkadaşların da dediği gibi hepsinde + ve - ler var eğer aroma önemliyse sizin icin Saltica deneyin derim yok ben sigara yerine alacam derseniz bo+ alabilirsiniz ve kesinlikle salt likit kullanın podlarda diğer likitler olmuyor salt kullanmayacaksanız boşa para vermeyin gerçekten fark var bo+ ve Saltica cihaz hakkında sorusu olan varsa sorabilir hangisini alayım derseniz cevabı yukarda verdim bol buharlar

20. Kral71

Kral71
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    10
    Ratings:
    +17 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Bo+ Pod / blitzen rta
    Hocam salt mi aldınız ilke den?

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.