Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

MIT Technology Review Elektronik Sigara Hakkında

'Bir Bilene Sor' forumunda chakias tarafından 15 Mart 2019 12:50 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. chakias

chakias
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vaporesso Polar
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    08.03.2019
    MIT Technology Review editörleri 21. yüzyılın en kötü 10 teknolojisini yazdı. Bunların içerisinde elektronik sigara da var.

"Still, there are a few inventions we could agree have no redeeming features. Juul and other e-cigarettes are addicting a new generation to nicotine, through a loophole that allowed them to escape public health regulations meant to discourage cigarette smoking."

Türkçesi(tam çeviremedim ingilizcem bu kadar yetti tam doğrusunu belirtirebilirsiniz.):Elektronik sigaralar: Sağlık sisteminde bir düzenleme açığından faydalanan bu ürünler insanları sigara kullanımını azaltmaya yöneltmek yerine yeni bir nesli nikotin bağımlısı yapıyor.

Ben elektronik sigarayla nikotini yavaşça 0'a kadar düşürüp sonrasında ise elektronik sigarayı da bırakmanın zor olmadığını düşünüyorum.Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

2. BladeHunter

BladeHunter
    Expand Collapse
    Platin Üye
    Platin Üye

Alınan Beğeniler:
    267
    Ratings:
    +532 / 7
    Ben nikotin ihtiyacından sonra sırf zevkine 0 mg ile sis bulutu çıkarabilirim hafif bir zevk bağımlılığı yok değil...

• Katılıyorum Katılıyorum x 2
    • Beğendim Beğendim x 1
    • Samimi Samimi x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.