Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

manabush likit

'Bir Bilene Sor' forumunda sphene tarafından 12 Haziran 2019 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. sphene

sphene
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +10 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    vaporesso revenger
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    27.03.2013
    Ateşliden uzaklaşma sürecinde pek çok tütün içerikli likit denedim ancak çoğunda hayal kırıklığına uğradım, bu nedenle özellikle tütün içerikli likitlere tereddütle yaklaştım. Ağırlıklı olarak N Base ile buharlamaya devam etmekteyim. Forumda rastladığım Manabush likitlerin etiket görsellerinin cazibesine dayanamayarak çokta beklentim olmadan temin ederek denedim. Denediğim likitler
    Manabush Powwow, 6 mg : İlk nefeste şekerli bir tada sahip tütünle karşılaşıyorsunuz, ve dipten gelen baharlı tatlarla buharı uğurluyorsunuz hafif gün boyu sıkılmadan kullanılabilecek başarılı bir likit olarak değerlendiriyorum.
    Manabus omusa 6 mg : vanilya ve şeker baskın tütün daha derinlerden geliyor. rom tadını alabildiğim pek söylenemez pastane tatlarına yakın bir likit kokusu etrafı rahatsız etmiyor şekerli tatlardan hoşlananların denemesi gereken bir likit ben beğendim.
    Manabush coyote 12 mg : ilk buharda önce tütün ardında da şekerle karışık hindistan cevizi aromasını hissediyorsunuz yeniden almak istermiyim dersem cevabım evet olacak,
    Manabush nanabozho 12 mg: Tütün ve muz tatlarını doğrudan alıyorsunuz, ben tütünle muz aromasını bir arada pek sevemedim.
    firewater no:1 6 mg : İçeriği puro ve burbon visky olarak belirtilmiş ama ben her ikisinin tadınıda alamadım, her nefeste meyan kökü tadına benzer bir tat ile karşılaştım.

yukarıda bahsettiğim tüm likitlerin ortak özelliği şekerli bir tada sahip tütünlü hafif ve gün boyu kullanılabilecek likitler.

NOT ve küçük bir hatırlatma

MTL kullanıcısıyım, likitleri kullandığım takım taklavat
    Smok nord Mesh coil 0,6 ohm
    geekvape flint coil 1,2 ohm

Değerlendirmelerim tamamen özneldir.

• Faydalı Faydalı x 3
    • Beğendim Beğendim x 1
  2. gotrekgurnisson

gotrekgurnisson
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    61
    Ratings:
    +122 / 0
    ilk kez duydum. ingiliz menşeliymiş. çoğunlukla kızılderili temalı nedense. çok kısa bir göz attım websitesine, ayrıntılı inceleme isteği uyandıracak kadar kuvvetli bir ilk izlenim edinmedim. tüm yelpaze tütünlü değil sanırsam (yapay tütün aromalı likitler benden uzak, sevene yakın olsun; seven de civarımda kokutmasın), çay kahve yanına ürettikleri bir pastane serisi de var ama o da ilgimi çekmedi. muhtemelen tekrar dönüp zaman ayırmam. :oops::D

3. Mehkut

Mehkut
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    11
    Ratings:
    +22 / 1
    Manabushu ingilizler üretiyor galiba. Kullanan arkadaşlar müptelası oluyor. Yurt içi nerden bulabiliriz ki....

4. Matadoria

Matadoria
    Expand Collapse
    ⚜ Rest In Peace ⚜

Alınan Beğeniler:
    581
    Ratings:
    +953 / 27
    Kullandiginiz Cihaz:
    Dagger 80W & VG M5
  5. Mehkut

Mehkut
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    11
    Ratings:
    +22 / 1
    • Beğendim Beğendim x 1
  6. troia

troia
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    25
    Ratings:
    +81 / 0
    Aylik likit kotami bu ay manabush ile kullandim. 12 mg Powwow ve chiracia sun isimli likitleri aldim. Bu ay kiyida kosede kalan eski likitleri tuketecegim malesef. Her ikisinde de mayhos bir tat aliyorum ancak ne oldugunu ifade etmek imkansiz. Ikisinden de toplamda 20 ser firt icebildim. Tedarikci arkadas umarim gorup alinmaz ama bir daha asla diyorum manabush icin.

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.