Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol
  1. Tum uyelerimizin Dikkatine.. Yeni Forum Adresi: http://www.esigara.eu/

Kediler De Buharlasın

'Hayvanseverler (Kedi, Köpek, Kuş, Balık vs.)' forumunda ASIR tarafından 14 Ağustos 2018 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. Logic

Logic
    Expand Collapse
    19 Mayıs 1919

Alınan Beğeniler:
    1,126
    Ratings:
    +2,118 / 74
    Ben de hazır mamalara hayvanların üreme dürtülerini tetikleyen hormonlar koyduklarını düşünüyorum ciddi ciddi. Sokakta baktığım bir dişi var senede 2-3 defa en az 3 er yavru doğuruyor ve ne yazıkki her defasında tüm yavrular tam büyümeden bir şekilde kayboluyor. Anne kediyi de yakalayamıyorum çok ürkek :(

2. ASIR

ASIR
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    26
    Ratings:
    +66 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Smok Alien
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    12.07.2017

Rica ederim, özellikle belirtmiştim "umarım kural dışı bir paylaşım yapmamışımdır" diye. Bunu da sizin belirttiğiniz, benim de tahmin ettiğim konudan dolayı vurguladım.

Beni tenzih ediyorsunuz fakat bu ister istemez bir şüphe yaratabilir. Bu sebeple ESF İzmir yönetici ya da yöneticileri, veya kredibilitesi yüksek güvendiğiniz İzmir'de yaşayan üye arkadaş veya arkadaşlar varsa eğer tanışabilirim. "Güvenilir Kişiler" sınıfına dahil olmak için eğer profil kredibilitesini ve post sayısını yükseltmek, her konuda bir fikir beyan edip sağda solda laklak etmek gerekiyorsa bunu da yapabilirim. Eğer yönetici arkadaşların "güvenilir" onayını vermeleri için realden görüşmeleri, birebir tanışık olmaları gerekiyorsa ben teklifimi yaptım. İzmir'de ki arkadaşlar ile tanışabilirim.

Burası genelde keyif ve lükse bütçe ayrılan bir alan olduğundan ötürü hayvan dostlarımız için zaruri konuların açılması gerekiyor. Bu tür dayanışma ve yardımlaşmaların güvendiğiniz kişiler tarafından açıldığını, buna izin verildiğini dile getirdiniz. Tek başına yeterli olmadığım zamanlarda arada bir konu açmak durumunda kalabilirim. Bu konuda nasıl bir yol izleyebilirim ?

Bugün yardım etmek isteyen, özelden adres verdiğim arkadaşlardan geri dönüş alacağımı düşünüyorum hem mama hem de kaplar konusunda. Sizden ricam katkı sağlayan arkadaşların ürünleri geldiğinde ürünler ile birlikte bir kaç görsel yayınlamak istiyorum. En azından yardımlarının ulaştığı ve canlılara fayda sağladığını görmelerini açısından konuyu bir müddet daha tutmanızı rica edeceğim.

İlginiz için teşekkür ederim.

• Katılıyorum Katılıyorum x 3
    • Beğendim Beğendim x 1
  3. ASIR

ASIR
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    26
    Ratings:
    +66 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Smok Alien
    12.07.2017
    Çok teşekkür ederim, sağolun. Ulaştığında sizi görsel olarak bilgilendireceğim. İzmir'e yolunuz düşerse mutlaka beklerim.

Sevgiler.

4. Yoda

Yoda
    Expand Collapse
    Yoda
    ESF Hakem Heyeti ESF Güru ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    4,208
    Ratings:
    +7,711 / 13
    31.08.2015
    Selamlar, yapmış olduğunuz yardımlardan dolayı kendi adıma teşekkür ederim. Niyetiniz iyidir muhakkak ancak bu forumda yapılan yardım kampanyalarının çoğunda gücüm yettiğince bulunmaya çalışmış birisi olarak aşağıda alıntıladığım mesajlarınızdan rahatsız olduğumu belirtmeden edemedim. Sanırım amacını biraz aşmış. Onun dışında bu tür yardım organizasyonlarının forum yönetiminin denetiminde olması gerektiği fikrini %100 destekliyorum. Bir organizasyon yapılacaksa kontrol altında yapılmalı. İyi forumlar dilerim.

• Katılıyorum Katılıyorum x 1
  5. ASIR

ASIR
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    26
    Ratings:
    +66 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Smok Alien
    12.07.2017
    Kesinlikle %100 denetlenmesi gerekiyor. Bu konuda sizinle hem fikirim. En ufak bir suistimal de insanlar güvenini yitirip gerçek ihtiyaç sahibi canlılara yardım ulaştıramayacak, canlılar mahrum kalmış olacak. Ben bu konuda bir rahatsızlığımı dile getirmedim.

Her platformda olduğu gibi özellikle bu tür hobi platformlarında, yani zaruri harcamaların yapılmadığı, daha çok lükse ve eğlence/keyfe dayalı harcamalar yapılan platformlarda bu tür konuların açılması taraftarı olduğumu dile getirdim. Güvenilirlik nasıl kazanılıyor bilmiyorum, eğer profil kredibilitesi ile kazanılıyor ise bunu yapmak çok kolay, burada bir ironi yaptım :)

İlginiz için teşekkür ederim.

• Beğendim Beğendim x 3
  6. Logic

Logic
    Expand Collapse
    19 Mayıs 1919

Alınan Beğeniler:
    1,126
    Ratings:
    +2,118 / 74
    Kargo takip bilgisini bildirdim.

• Beğendim Beğendim x 2
  7. ASIR

ASIR
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    26
    Ratings:
    +66 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Smok Alien
    12.07.2017

Bonus :)

Logic ve Jabbar isimli kullanıcılara sağladıkları hazneli mama kabı ve 10 kg yem için bu canlar adına tekrar teşekkür ederim.

Yönetici yorumu kilitleyebilir ya da kaldırabilir. Benim fikrimi soracak olursanız "Güvenilirlik" ve referans olması açısından kaldırılması yerine kilitlenmesi daha uygun olur. Yeni ihtiyaçlar doğarsa ve tekrar konu açma durumunda kalabilirsem yardım etmek isteyen hayvansever dostlar bu konuyu referans alabilir. Nihai karar elbette yöneticilere aittir.

Destek olan, olmak istemeyen ya da olamayan herkese teşekkür ederim. Bu canlar ülkemizin acı bir gerçeği. Görmezden gelince ya da "ne de olsa biri bakar" mantığı ile hareket edince işler düzelmiyor maalesef. Hep beraber el birlik bu canlıları beton hayatından aşama aşama bertaraf etmek durumundayız.

Sevgiler.

• Samimi Samimi x 4
    • Galip Galip x 2
  8. Logic

Logic
    Expand Collapse
    19 Mayıs 1919

Alınan Beğeniler:
    1,126
    Ratings:
    +2,118 / 74
    Her canlının yaşama hakkı vardır, bunda bir katkımız olduysa ne mutlu bize. Duyarlılığınız için gönülden teşekkür ederim.

• Samimi Samimi x 5
  9. Jabbar

Jabbar
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    201
    Ratings:
    +506 / 9
    Duyarlılığınız için ben teşekkür ederim.

• Samimi Samimi x 5
  10. omeringen

omeringen
    Expand Collapse
    -.-
    ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    970
    Ratings:
    +2,482 / 61
    Kullandiginiz Cihaz:
    Nicolas, Berserker Mini
    Alelacele baktım, o görüntü kaydındaki kadın sanırım evinin önündeki görüntüden rahatsız, şahsi düşüncem bunda sonuna kadar haklı. Ben de olsam evimin önünde bu şekilde bir şey istemem.

11. ASIR

ASIR
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    26
    Ratings:
    +66 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Smok Alien
    12.07.2017
    Alelacele bakmayın, önce izleyin, ardından açıklamayı okuyun ondan sonra bir değerlendirme yapın.

12. omeringen

omeringen
    Expand Collapse
    -.-
    ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    970
    Ratings:
    +2,482 / 61
    Kullandiginiz Cihaz:
    Nicolas, Berserker Mini
    Bir yandan tadilat işleri var, ikişer dk girip çıkıyorum. Kusura bakmayın öyle değilse. ;)

• Samimi Samimi x 1
  13. ASIR

ASIR
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    26
    Ratings:
    +66 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Smok Alien
    12.07.2017
    Estağfirullah hocam, kolay gelsin

14. HAYRO

HAYRO
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    115
    Ratings:
    +340 / 1
    Bonacibo mamalar ,temizmama fabrikasını gezme şansım olmuştu,hayvansever grup yöneticisi arkadaşlarımla.
    Süper temiz hijyenik ve argesi olan bir kurum.mamalari ucuz sattıkları için kalitesiz imajı yayılıyor ama gözümle gördüm sahibi ve gıda mühendisi arkadaşla konuşma şansım oldu,eğer mama gonderilecekse gönül rahatlığıyla yavrulara gönderebilirsiniz.

• Beğendim Beğendim x 1
    • Katılıyorum Katılıyorum x 1
  15. ASIR

ASIR
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    26
    Ratings:
    +66 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Smok Alien
    12.07.2017
    Destek olmak, karın doyurmak isteyen arkadaşlar iletişime geçebilir.

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.