Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Kamp ( malzemeler, mekan tavsiyeleri)

'Gezi & Seyahat' forumunda garez tarafından 13 Eylül 2018 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. Monarchi

Monarchi
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    130
    Ratings:
    +245 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vapper Tarot pro,tsunami
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    22.9.2016
    bu bilgi iyi oldu biz içkinin salaklığı ile trafik canavarı olmayalım diyerek amsterdam kalacağımız 7 gün için çadır karar verdik :D , 0 derece görürüz belki ama onun dışında bildiğin yağmur mevsimi gidiyoruz :D

Not: 2. neden ise para hollandalılar böbrek ile 2 günlük ödeme kabul ediyorlar hostelde 15 gün için 17 k nedir bilader,sanki açık kalp ameliyatı yapacaz oda da...

• Komik Komik x 1
  2. Heredot_cevdet

Heredot_cevdet
    Expand Collapse
    Platin Üye
    Platin Üye

Alınan Beğeniler:
    598
    Ratings:
    +1,171 / 11
    amsterdama gidiyorsanız bekar gidin hocam.çayır görmüş sıpa gibi oluyorsunuz.diğer türlü kedinin ciğere baktığı gibi bakarsınız :)

3. Monarchi

Monarchi
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    130
    Ratings:
    +245 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vapper Tarot pro,tsunami
    22.9.2016
    37 yıldır en son baktığımda bekardım dur hatta bakıyım hala bekarım :D neyse şakayı bırakalım umarım donarak zature olmayız yada böbrekleri kaptırmayalım tek arzum bu iki şey :D

• Komik Komik x 2
  4. BladeHunter

BladeHunter
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    113
    Ratings:
    +273 / 6
    Hocam dolu gidin domuz var bu ara baya...

5. barisgidercay

barisgidercay
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    90
    Ratings:
    +138 / 4
    Kullandiginiz Cihaz:
    Gus V2.2 / TilemahosArmed
    Bu yaz 1 hafta Burdur Salda Gölünde kamp attim. Gitmeyi dusunenlere kesinlikle tavsiye ederim. Kamp yapilabilecek özel cadir parklarin disinda 2 yer var tabiat parki ve halk plaji. ikisini de begenmedim bana kalabalik ve pis geldi. Sonra kamp yapmanin yasak oldugu herkesin instagramda Turkiyenin Maldivleri diye paylastigi "saldivlere" gittim cok begendim. sahilin 60-70 m arkasindaki agacliga kamp attim kimse gelip kaldirmadi :) yer muazzam tavsiye ediyorum :D

6. mayk

mayk
    Expand Collapse
    Platin Üye
    Platin Üye

Alınan Beğeniler:
    488
    Ratings:
    +830 / 6
    Kullandiginiz Cihaz:
    Atopack Penguin
    Ben spor olan kamp işinden anlamıyorum açıkçası, genelde gidip dağda bayırda yatmak dolaşmak benim kampım :). Ama özellikle birkaç senedir her pikniğe gittiğimde Bilecik'in Pazaryeri ilçesindeki Bozcaarmut Göleti etrafında kampçılara rastlıyorum, sohbet ediyorum. Gelenler memnunlar, belki tavsiye olur diyeyim :).

7. metalfield

metalfield
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    54
    Ratings:
    +119 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Alien+Reload RTA
    14.04.2017
    Ankara'da kızılcahamam ve çamlıdere'de güzel olur. Ayrıca pek bilinmeyen dere, su kenarları var beypazarı yolunda oltanız da varsa su baya bereketli balığınızı tutar yersiniz. Haftasonu arkadaşlarla güzel bir ortam oluyor hem şehirden çok uzak değil olası bir sakatlık, hastalık vs gibi durumlar için güzel. Haricen eymir yakınlarında da kamp alanları var hiç gitmedim ama gidenler memnundu zamanında.

Malzeme olarak ben uyku tulumu sevmediğim için soğuksa bir zamansa bol bol battaniye hem alta hem üste almak için. Eğer et vs türü bir şey varsa mutlaka araçiçi buzdolabı. Nurgaz( yağmur yağar da çalı çırpı ıslanırsa hayat kurtarır). Bol bol su, abur cubur. Suya dayanıklı çadır ve mat. Keyfinize düşkünseniz şişme yatak olabilir. Bolca pil. Fener. Torpil yerine ses çıkarabilecek pet şişe vs daha uygun. Torpil kuşlara zarar verebiliyor. Ayrıca çok zaruri değil ama araç içi dönüştürücü 12v soketini prize dönüştürerek rahat kullanım sunar. Portatif sandalye. Ve çöp bırakmamak için çöp poşeti

#27 metalfield, 12 Ekim 2018
    Son düzenleme: 12 Ekim 2018
    • Beğendim Beğendim x 1
  8. Logic

Logic
    Expand Collapse
    19 Mayıs 1919

Alınan Beğeniler:
    1,126
    Ratings:
    +2,123 / 74
    Alkışlıyorum ve katılıyorum. Arabamın bagajında her zaman çöp poşeti bulundurup gördüğüm her çöpü toplarım.

• Faydalı Faydalı x 1
  9. yidigo

yidigo
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    10
    Ratings:
    +20 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    eGrip II + geek avocado
    27.07.2016
    İstanbula yakın olanlar için bu Şile , "Hacıllı köyü" uygun bir yer. Dere kenarı ve şelale var. Başlangıç seviyesi için ideal. kamp alanında telefon çekmiyor bilginize.

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.