Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Jull tarzı cihaz tavsiyesi ve yardım

'Bir Bilene Sor' forumunda enesgundogdu tarafından 21 Ekim 2019 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. enesgundogdu

enesgundogdu
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ratings:
    +1 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vaporesso Revenger X
    Merhaba arkadaşlar daha önce bir abimin tavsiyesi üzerine Revenger X modelini aldım ve e sigara dünyasına adım attım. Maalesef ben de birçok kullanıcı gibi yanlış tavsiyelere uyup bu dünyadan göçüp gittim :) ilk başlarda güzel de gelse daha sonra pamuk ve tel sarma gibi olaylara bir türlü elim yatkınamayıp yapamayınca ben de cihazı rafa kaldırdım. Geçen gün yine bakarken Jull'u gördüm ve biraz inceledim ve hoşuma gitti tabii bunda ki en büyük etken küçük narin bir cihaz olması tel pamuk gibi işlerle uğraşmamak kullan doldur bir süre sonra at normalde güne 1,5 paket sigara içiyorum aylık 500-600 TL civarı bir sigara masrafım var bu cihazı aldığım da ortalama bu fiyatlarla bir ayı geçirirsem eğer almak istiyorum konuya vakıf olan arkadaşlardan bir yardım bekliyorum bu sigara ihtiyacımı karşılar mı ya da bu tarz uğraştırmayan başka bir pod öneriniz var mı ?

2. barisofficial

barisofficial
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    8
    Ratings:
    +18 / 0
    Juul forumda 4 kartuşlu 270-280TL civarına satılıyor hocam, ona bakabilirsiniz.
    Aynı zamanda Kilo 1K'ya da bakabilirsiniz. Yorumlarda gördüğüm kadarıyla negatif bir düşünceye rastlamadım.

3. ererun

ererun
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    108
    Ratings:
    +218 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Caliburn
    Hocam aylık 500TL bütçe ile her ay yeni bir cihaz artı 2-3 aylık likit alırsınız. Birkaç ay sonra ufak bir e-sigara kolleksiyonunuz olur. Paraya sıkışınca da kullanmadığınız cihazları satıp nakde çevirirsiniz. Hele bir geçin e-sigaraya "ateşli sigara içmek maddi, manevi, her açıdan enayilikmiş" diyeceksiniz.

4. enesgundogdu

enesgundogdu
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ratings:
    +1 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vaporesso Revenger X
    Dediğim gib idostum daha önce bir mtl ile denedim ancak bu sarım işleri pek hoşuma gitmedi işim gereği de pek uğraşamıyorum o yüzden böyle hazır birşey istiyorum bittimi doldur tekrar kullan :)

5. hercai

hercai
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ratings:
    +3 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Juul
    Ben juul kullandım güzel ama para yetişmez kartuşlara. Şu an caliburn kullanıyorum tavsiye ederim.

6. Ekremseyfi

Ekremseyfi
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    190
    Ratings:
    +533 / 74
    Kullandiginiz Cihaz:
    Pico expromizer v3
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    08.20.2018
    Mtl içini sevdiyseniz onun da hazır coil sistemi var coili kullan at şeklinde pratiktir eğer düşünürseniz bi araştırın elinizde hali hazırda mod var Atomizeri değiştirmeniz yeterli olacaktır 12 mg da likit alırsınız tertemiz buharlarsınız

7. enesgundogdu

enesgundogdu
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ratings:
    +1 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vaporesso Revenger X
    Peki 1 kartuş ne kadar gider ortalama ve kaç kere dlum yapabilirim yoksa kullan at mı yapılabilir sadece

8. enesgundogdu

enesgundogdu
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ratings:
    +1 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vaporesso Revenger X
    Bu cihazın ufak tefek olması hoşuma gitti açıkcası Revenger ile çok kötü anılarım oldu çok sinir etti beni farklı problemlerle uğraştırdı hep o yüzden soğuttu kendinden bu tarz bir cihaz bakıyorum onun için

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.