Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

joyetech magic atopack

'Bir Bilene Sor' forumunda Bxrua tarafından 18 Ağustos 2019 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. Bxrua

Bxrua
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Merhabalar
    forumda arastırdım ancak joyetech magic atopack kullanana rastlayamadım. Acaba bu cihazı kullanan ve memnun olan, + sı ile - ile bir yorum yapabilir mi ?

Bu cihazı ekonomik yonden cok fazla zorlamaması için tercih etmek istiyorum. Daha once smok infinix, c601 ve joyetech ego kullanmıstım. Ogrencıyım,Ekonomik yonden cok fazla zorlamayacak cihaz tavsiyelerine açıgım.Bu işlerden cok fazla anlamıyorum sadece baslangıc duzeyınde o yuzden en iyisi foruma danısmak diyerek dusundum.

2. Unco

Unco
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    22
    Ratings:
    +33 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Ijoy avenger 270+zeus x
    ilk önce sakın vape pen 22 ye yönelmeyin pod mod yada geekvape flint gibi bir kit kullanabilirsiniz ama bana kalırsa 200 tl civarı bir mod üzerine bir expromizer v4 yanına bir organik pamuk ve de 26 28 ga bir tel ile çok mutlu olursunuz ama tel sarmanız gerekçek biraz araştırın yapabilirmiyim diye yapabileceğinizi düşünürseniz pişman olmazsınız ki zaten kolay

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.