Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Joyetech eGo AIO

'Bir Bilene Sor' forumunda nikilauda1907 tarafından 9 Kasım 2018 20:52 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. nikilauda1907

nikilauda1907
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ratings:
    +1 / 0
    Merhabalar hayırlı akşamlar,

Başlıktaki cihaz nasıldır acaba ? Yeni başlayan biri için bir de araştırmalarıma göre ciğer çekimi ve normal sigara çekimi diye bir olay varmış ben sigara çekimi olarak kullanacağım. ve patlamaya karşıda çift devre koruması bulunuyormuş. patlama durumu nedir ? Pili harici ise önerebileceğiniz bir pil var mı ? uygun fiyatlı sigara çekimli set önerebilirsiniz korumalı olsun lütfen.

#1 nikilauda1907, 9 Kasım 2018 20:52
    Son düzenleme: 9 Kasım 2018 21:00
  2. Osman_bey

Osman_bey
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    12
    Ratings:
    +33 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Joyetech ego aio
    Benim de ilk deneyimim geçen sene o cihazla oldu ama kısa sürdü. 2 ay öce revenger aldım şuan güzel gidiyor. Belki ben beceremedim, belki de likiti tutturamadım. O cihazda pil dahili, pil almana gerek yok. Bana kalırsa pico ile başla. Yinede forumdaki daha deneyimli arkadaşlar sana güzel tavsiyelerde bulunacaklardır.

• Beğendim Beğendim x 1
  3. Ekremseyfi

Ekremseyfi
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    14
    Ratings:
    +25 / 1
    Hocam bende yeni başladım sayılır benden çok daha tecrübeli ustalar daha iyi bilgi verirler ama önce sağlam bi araştır dl nedir mtl nedir rda rta nedir hazır coil sarım coiller nedir önce bi işin alfabesini öğren ben bir hafta yemeden içmeden araştırdım saatlerce dolaştım forumda yeterli bilgi var insanlar yardım etmek için can atıyorlar ama önce bi alt yapı olması lazım ki ona göre söyleyebilsinler tavsiyelerini

mod patlamaz pil patlar clon cihazlara dikat et forum dışından alışveriş yapma

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğendim Beğendim x 1
  4. nikilauda1907

nikilauda1907
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ratings:
    +1 / 0
    bilgiler için çok teşekkür ederim

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.