Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

İqos Mesh

'Atomizer/Mod sohbet ve bilgi paylaşımı' forumunda Dogu tarafından 18 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. Dogu

Dogu
    Expand Collapse
    E-Sigara Profesör
    ESF Profesör ESF Tecrübeli ESF Çeviri Grubu

Alınan Beğeniler:
    1,884
    Ratings:
    +4,245 / 34
    Kullandiginiz Cihaz:
    Ne sen sor ne ben söyleym
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    Elbet birgün
    Selamlar, sanırım Philip Morris iqos da aradığını bulamadı ve şimdide iqos mesh çıkarmış. Bakalım yorumlar nasıl olacak.

Bu arada, kartuşları kendinden likitli yani kendi likitiniz ile kullanamıyorsunuz. Kısaca adamlar gene kendilerine bağımlı cihaz çıkarmış.

Gerçi kesip biçip gene bir şekilde sararız biz onu :)

#1 Dogu, 18 Mayıs 2019
    Son düzenleme: 18 Mayıs 2019
    • Faydalı Faydalı x 3
    • Beğendim Beğendim x 1
  2. Nagoddogan

Nagoddogan
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    60
    Ratings:
    +138 / 29
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vladdin
    Gelmiş geçmiş en iyi podmod dahi olacak olsa yinede şahsına duyduğum kinden dolayı (daha doğrusu şirket politikalarına) elimi bile sürmem buna.

• Katılıyorum Katılıyorum x 1
    • Samimi Samimi x 1
  3. srhnk

srhnk
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    109
    Ratings:
    +165 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    ...
    İsimden kaybediyolar. (Philip Morris)

4. Dogu

Dogu
    Expand Collapse
    E-Sigara Profesör

Alınan Beğeniler:
    1,884
    Ratings:
    +4,245 / 34
    Kullandiginiz Cihaz:
    Elbet birgün
    Dünyanın en büyük tütün şirketlerinden biri olan ve Marlboro markasıyla özdeşleşen Philip Morris, her türlü sigara reklamının yasak olduğu ve sigaraların düz yeşil pakette satıldığı İngiltere'de önce e-sigara piyasasında atağa kalktı. Son olarak bir gazeteye dört sayfalık sigara bıraktırma reklamı verdi.

ABD'de elektronik sigaraya yeni yasaklar geliyor

Daily Mirror gazetesine dosya kapak şeklinde 4 sayfalık sigara bırakma kampanyası reklamı veren Philip Morris, en nihayetinde sigara satmayı durdurmayı amaçladığını savundu.

Philip Morris, 2 milyon sterlin harcayacağı kampanyayla bu yolda önemli bir adım attığını iddia etti.

AYNI ZAMANDA ELEKTRONİK SİGARA DEVİ OLDU

'Birleşik Krallık Kanser Araştırma' (Cancer Research UK) isimli hayır kurumu ise tütün devinin, kendi sigaraya alternatif ürünlerinin kullanımını teşvikten başka amacı olmadığını söyledi.

Philip Morris'in IQOS ısınan-yanmayan sigara olarak tanımladığı cihazı ürettiğini, Nicocig, Vivid, Mesh gibi e-sigara markalarının da sahibi olduğunu hatırlatan kurum, İngiltere dışında ise sigara içilmesini hala reklamlarla teşvik ettiğine dikkat çekerek "Bu insanı afallatan bir ikiyüzlülük" tepkisini gösterdi.

Birleşik Krallık Kanser Araştırma'nın tütün politikası sorumlusu George Butterworth, "Philip Morris'in insanlara sigarayı bırakmaları için yardım etmesinin en iyi yolu, sigara üretmeyi durdurmasıdır" dedi.

Sigara içmenin kanserin önlenebilir nedenlerinin başında geldiğinin altını çizdi.

Ailelerini 'sigarayı bırakmaya ikna eden' 100 çocuk bisikletleri kaptı

Kampanyanın vidosunda, 'Görevimiz Tehlike tarzı bir odadaki genç kadın, sigarayı bırakmasını destekleyen dostlarına çakmağını teslim edip etmemek konusunda pazarlık yaparken görülüyor.

'Sigara İçme ve Sağlığa Dair Eylem' (Ash) isimli hayır kurumu da tütün devinin "Çakmağımı tut" başlıklı kampanyayla İngiltere'nin sigara reklamına yönelik yasaklarını atlatmaya çalıştığını belirtti.

Ash Genel Müdürü Deborah Arnott, Philip Morris'in yasal olan her yerde Marlboro markasının küresel çapta reklamını yapmaya devam ettiğini vurgulayarak şöyle devam etti:

"Ama artık bunu İngiltere'de yapmaya devam edemediğinden, kopmaz şekilde Marlboro ile bağlantılı şirket adının reklamını böyle yapıyor."

KAYNAK

• Beğendim Beğendim x 1
  5. Slashing

Slashing
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    254
    Ratings:
    +376 / 3
    07/08/2017
  6. Dogu

Dogu
    Expand Collapse
    E-Sigara Profesör

Alınan Beğeniler:
    1,884
    Ratings:
    +4,245 / 34
    Kullandiginiz Cihaz:
    Elbet birgün
    Kullandınız sanırım, biraz bizimle deneyim ve tecrübelerinizi paylaşırmısınız ? Merak edenler yada almaya niyetli olanlar için yol gösterici olur.

7. traeumt

traeumt
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    191
    Ratings:
    +342 / 37
    Kullandiginiz Cihaz:
    75c,mek.ler/KF prime,V4
    Pm nin Arge ekibinin ve vizyonun şangay sanayi odası firmalarından iyi olduğuna kesin gözüyle bakıyorum.Vizyonsuz saçma sapan modlar çıkaran firmlara göre zaman içerisinde baya iyi podlar çıkarırlar diye düşünüyorum.Senelerdir saçma sapan inovasyonlardan öteye gitmedi elektronik sigara dünyası çoğu alanda.Market için iyi bir deneyim olacak.Bizlere de iyi şekilde yansıyacağını düşünüyorum.Teşekkürler video için güzel paylaşım.

• Samimi Samimi x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.