Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol
  1. Tum uyelerimizin dikkatine. Site adresi :http://www.esfvape.com/

İptv Tavsiye Ve Önerilerine İhtiyacım Var

'Konu Dışı' forumunda Photographer tarafından 24 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

İptv Tavsiye Ve Önerilerine İhtiyacım Var 5 5 1votes
5/5, 1 oy

1. Konu
  2. Yorumlar (1)
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. ruhanuzunoglu

ruhanuzunoglu
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    362
    Ratings:
    +765 / 5
    Kullandiginiz Cihaz:
    ipv8, vt75 nano
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    15.11.2016
    Hoca, dediğim gibi tercih meselesidir. Ben de sizden link istedim merak ettiğim için. Girdiğimde direk anasayfada soru cevap bölümünde "hırsız, almayın, yayınımı kesti para mı vermedi" gibi ibareler mevcut olduğunu söyledim. Siz de ben iade aldım dediniz. Ne kadar süre kullanıp iade aldığınızı bilmiyorum. Bende güven telkin etmedi ancak belirtmek gerekir ki bu yazılanlar karalamak maksatlı, rakipleri tarafından bilinçli de yazılmış olabilir. Ozanın psikolojisini bilemem beni ilgilendirmiyor, kime sövdüğüyle de ilgilenmiyorum açıkçası. Bu sebeple tercih etmemeniz son derece anlaşılırdır. Ancak destek konusunda kullanan, tecrübe eden biri olarak yazdığınıza ya da ekşide yazılan şeye katılmıyorum. Whatsapptan yazıyorsun adama yada teknik destek veren adamlara. Vizyonda da keza öyle bir e postaya bakıyor. İlgileniyorlar, çözüyorlar problemi. Ben olası bir problemde bir mesajla çözüm üreten adamları seviyorum.Neyse hocam çok uzadı gerçekten. Başta da dediğim gibi tercih meselesidir. İyi akşamlar, iyi forumlar dilerim.

2. Jiabeas

Jiabeas
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    1,654
    Ratings:
    +2,253 / 21
    Kullandiginiz Cihaz:
    Smoant Battlestar
    Bende arkadaşla birlikte vizyonip almıştım 2 yıllık 2 girişli.Kişi başı 170 tl ye gelmişti. Hala kullanıyorum agustos gibi biticek 2 yıl bitince gene alma planım var cok memnunum.
    Arada telefon tabletten wifi ile genel olarakta mi box ile tv de kablolu kullanıyorum.

• Katılıyorum Katılıyorum x 1
  3. ruhanuzunoglu

ruhanuzunoglu
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    362
    Ratings:
    +765 / 5
    Kullandiginiz Cihaz:
    ipv8, vt75 nano
    15.11.2016
    Üstadım mi boxtan memnun musunuz? Kaşıntı tuttu bu aralar bir android box alma düşüncesindeyim.

• Beğendim Beğendim x 1
  4. Marquez

Marquez
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    116
    Ratings:
    +317 / 15
    Kullandiginiz Cihaz:
    Argus Air Mechlyfe RBA
    28.05.2017
    Mibox efsane ben kullanıyorum kumandası olsun cihaz performansı olsun on numara

5. ruhanuzunoglu

ruhanuzunoglu
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    362
    Ratings:
    +765 / 5
    Kullandiginiz Cihaz:
    ipv8, vt75 nano
    15.11.2016
    Eyvallah üstat. Yeni bir masraf kapısı açılıyor. Benim makinayı çaktırmadan bozayım. Bozulmadan alırsam hanım beni yer. :D

6. Jiabeas

Jiabeas
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    1,654
    Ratings:
    +2,253 / 21
    Kullandiginiz Cihaz:
    Smoant Battlestar
    Telefonlarım hep androiddi.Smart tv eskimesiyle tv deiştirmeyim die cihaz ararken almış bulundum ve çok memnun kaldım. Eksileri artıları var tabi.
    Öncelikle telefondaki android deilde bu android tv os diye geciyor.Google destegi mevcut google market tv marketi oldugundan telefondaki androide göre daha az içerik var bunun sebebide tv kumandası ile herseyi yönetebilmeniz için. Yani marketten indirdiginiz tüm uygulamaları mouse yada klavye ihtayacı olmadan kumanda ile kullanabilmeniz.
    Apk olarak da herseyi indirip kurabiliyorsunuz fakat normal android uygulamarı için mouse ,air mouse kullanmanız gerekebilir.
    2gb ram ve 8 gb depolama var ben video film tv vs youtube falan kullanmak için gayet akıcı ve stabil buluyorum. Oyun flan derseniz üzebilir.
    Tek usb girişi var benim evdeki modemim wifi de cok staibl deil o yüzden usb ethernet altım onu kullanarak kablolu baglıyorum dolayısıyla usb girişi hep dolu. İhtiyac olursa coklayıcı falan alınabilir ben gerek duymadım. Arada apk atmak için usb takıyorum.iptv extreme pro kullanıyorum kumanda ile tam uyumlu .
    Reklamsız youtube için smart youtube kullanıyorum kumanda ile tam uyumlu .
    İleri geri sarıp tv izlemek için vodafone tv kullanıyorum .
    Kablosuz görüntü aktarımı da gayet stabil calısıyor .
    İnternete girmek için crome web tarayıcısı apk olarak kurulabilir ama stabillik için tv os oldugundan puffin daha iyi calısıyor cok kullanmıyorum .
    Aklıma gelenler bunlar 400 tl ye almıstım zamanında cok memnunum tavsiye ederim kesinlikle .
    Netflix sertifikası mevcut üyeliğinizin izin verdigi tüm çözünürlüklerde kullanabiliyosunuz.

7. ruhanuzunoglu

ruhanuzunoglu
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    362
    Ratings:
    +765 / 5
    Kullandiginiz Cihaz:
    ipv8, vt75 nano
    15.11.2016
    Eyvallah üstadım. Araştıracağız artık bol bol. Teşekkür ederim.

• Katılıyorum Katılıyorum x 1
  8. aXXo

aXXo
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    324
    Ratings:
    +826 / 9
    Kullandiginiz Cihaz:
    Hcigar VT75D & Tile-Armed
    22.11.2016
    M3u dosyası paylaşımını güvenlik nedeniyle yapmadıkları için malesef dediğiniz gibi sizi belli başlı programlara bağlı tutuyorlar, ancak siz hangi bayiden aldınız bilmiyorum ama aldığım bayide vod taleplerini daha talep etmeden(popüler film/diziler) çoğu ekleniyor, ayrıca isteyenlerinde geri çevrildiğini pek görmedim, onlarda da dediğiniz gibi bir uslüba denk gelmedim. Senelerdir iptv kullanıyorum, bu seneye kadar böyle kaliteli bir yayın seyretmedim, vpn konusunda da evet kendi vpn'leri hariç kullandırmıyorlar.
    Dediğiniz kanalları takibe aldım üyelik bitince değerlendirim, sonuçta daha iyisini veriyorlarsa hak edene geçerim. Ancak iss gerçekten çok önemli kaliteli bir yayın izlenmek istiyorsa süperonline veya kablonet altyapısı olan bir fiber şart.

9. Bir ataş ver

Bir ataş ver
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    46
    Ratings:
    +75 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Revenger x
    17.01.2018
    Merhaba dosya aktarımı için marketten hem mi box cihazınıza hem telefonunuza "send files to tv" uygulamasını indirip kullanabilirsiniz. Sürekli usb tak çıkar yapmanıza gerek kalmaz.

• Faydalı Faydalı x 1
  10. Dwarkelf

Dwarkelf
    Expand Collapse
    E-Sigara Tiryaki

Alınan Beğeniler:
    1,227
    Ratings:
    +2,959 / 2
    09.09.2017
    Son dönemde maalesef tüm iss ler, bağlı olduğunuz santralin yoğunluğuna göre throttling yapmaya başladılar. Bunu da ancak vpn ile aşabiliyoruz.
    İlettiğim iki grupta daima kaliteli sağlayıcıları bünyesinde barındırıyor. Test etmekten zarar gelmez ;)

Ben forum döneminde Ali Bey'in üslubundan ve söylemlerinden haz etmemiştim. Sizin iletişiminiz kaliteli ise, servisten memnunsanız, tek cihaz ile sınırlanması sorun değilse devam edin bence. :ThumbsUp.:
    Eğer link alabilirseniz, tivimate deneyin. Deneyiminiz başka boyuta çıkacak :love.:

11. GerekVarmı

GerekVarmı
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    22
    Ratings:
    +49 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vaporesso Nebula
    İptvde ali dayıyı tek geçerim aylardır kullanıyorum 50 fps gecikmesiz maç yayınları belgesel kanalları var çok kaliteli yayınları uydu tadında vod dizi film arşivi çok geniş sürekli güncelleniyor donma kasma konusu iss ile alakalıdır ben kablonet kullanıyorum aylardır bi sıkıntı görmedim yağ gibi akan bir maç deneyimi sunuyor bizlere dayı :)

• Beğendim Beğendim x 3
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.