Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

iJoy iJoy Limitless İnceleme

'Atomizerler' forumunda blue tarafından 30 Haziran 2016 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. blue

blue
    Expand Collapse
    nutella
    ESF Güru ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    5,597
    Ratings:
    +7,265 / 25
    Kullandiginiz Cihaz:
    Evolv DNA 30D+Troy 1x
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    23.03.2013
    iJoy Limitless İnceleme
    inceleme
    Inceleyen: cgunes

Limitless RDTA , iJoy ve Limitless tarafından ortaklaşa üretilmiş bir atomizer. Limitless , Amerika'da mod üreten bir firma. Geekvape Avocado'da gördüğümüz Genesis - RDA karışımı tank tasarımı bu RDTA' dada geliştirilerek kullanılmış.

Paket içeriğinde , tankın kendisi , kırmızı renkli o-ringler , 2 adet allen anahtarı , twisted tel ile hazır sarılı iki adet coil geliyor.

Paslanmaz çelik ve camdan üretilmiş. 51,2mm yüksekliğinde 24,2mm çapında , 4ml likit kapasitesine sahip.
    Peek insulator kullanılmış. Üst - yandan doldurulabiliyor. Altın kaplama 510 pini var. Hava ayarı , delrin top cap üzerinden yapılıyor.

Üretim kalitesi ve parçaların birbirine uyumu çok iyi. Son zamanlarda üretilen atomizerlerde kalitesiz üretime rastlamak pek mümkün değil zaten.

Çok geniş bir build deck 'e sahip. Kuvvetli ve geniş sarımları kolaylıkla yerleştirebiliyorsunuz. Geniş likit besleme delikleri sayesinde yüksek güçlerde besleme sıkıntısı yaşamadan rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Tank kısmının cam ve metal olarak iki parça olması sayesinde pamuk yerleşimi çok kolay ve pratik hale getirilmiş. Metal kısmı söktüğünüzde , likit besleme delikleri yandan erişilebilir hale geliyor ve pamukları deliklere sokmakla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.

Tankın aşağıda olmasının artıları var ; birincisi tankın akıtma yapma ihtimali çok az , ikincisi yanma odası likitin içinde olan tanklarda likitin sıcaklığı çok değişken olur. Isındıkça akışkanlığı artan likitin sızma ihtimalide artar. Tank yanma odasının altında olunca, likitin ısıdan etkilenmeside azalıyor.

Avocado'nun en kötü tarafı olan likit doldurma zorluğu bu tankta çözülmüş. Topcap'i çıkarttığınızda açılan delik sayesinde kolayca dolum yapabiliyorsunuz.

Sarım için 3mm iç çapında 7 tur sarımlı fused clapton coil kullandım. Besleme içinde Fiberfreaks wick kullandım.

Geniş ve çalışması rahat deck'i sayesinde coil ve pamuk yerleşimi rahatlıkla yapılabiliyor.

Buhar ve aroma performansı çok iyi fakat bu atomizerin performans vermesi için yüksek güçlerde kullanmanız lazım. Driptip çok geniş ve 510 adaptörü yok. Hava akışı fazla olduğu için gücüde yüksek tutmak gerekiyor. Ben 60-70 watt civarında kullanıyorum.
    4ml likit kapasitesi çok olmamakla beraber yeterli sayılır. Yüksek performanslı kullanımda likit tüketimide fazla oluyor.
    Yeni kullanıcıların bu kadar yüksek performansa ihtiyaç duymayacaklarını düşündüğümden yeni başlayanlara tavsiye etmiyorum . Fakat orta ve ileri seviyede , yüksek performans ihtiyacı duyan kullanıcılar için tavsiye ederim.

Not : Wiki'ye eklenen inceleme @cgunes tarafından yapılmıştır, konu için linke tıklayınız.

http://www.esigara.us/konu/ijoy-limitless-İnceleme.24174/

• Beğendim Beğendim x 4
    • Samimi Samimi x 2
  2. limitless man

limitless man
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    134
    Ratings:
    +189 / 28
    Kullandiginiz Cihaz:
    VAPORESSO GEMİNİ MEGA RTA
    27.04.2016
    çok likit tüketen ve çok yüksek watt larda kullanılan bi ato ben kullanmıyorum bi köşede duruyor

3. Yalinefe

Yalinefe
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    46
    Ratings:
    +64 / 4
    Kullandiginiz Cihaz:
    ipv8 griffin 25
    bence piyasa sisirmesi bir ato
    bende bi hevesle almıştım 1 hafta sonra heves filan kalmadı

4. Nashuki

Nashuki
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    17
    Ratings:
    +45 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Mad hatter v2
    tam bir performans atomizeri günlük içim için pek uygun değil. tabi cloudchaser olmak istiyorsanız orası ayrı

5. bilogate

bilogate
    Expand Collapse
    E-Sigara Tiryaki
    ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    1,351
    Ratings:
    +3,191 / 44
    01.05.2014
    yapı olarak avocado/thereom ile birebir aynı gibi duruyor.

6. ErdiCan

ErdiCan
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    23
    Ratings:
    +75 / 2
    Kullandiginiz Cihaz:
    Q Mini + Expromizer v2.1
    21 Mayıs 2017
    Bende İjoy Limitless XL var ve bununla ilgili bir kaç sorunum var. Birincisi aşırı likit tüketiyor ikincisi ise moda bağlanan kısım taktığımdan beri her ne yaparsam yapayım çıkmıyor aynı zaman coil'i de bir haftadır sökemiyorum. Bir çok şeyi denedim ama yok :(

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.