Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Ida rda mı expro4 mü

'Bir Bilene Sor' forumunda Bf109E tarafından 17 Ağustos 2019 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. Bf109E

Bf109E
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    103
    Ratings:
    +209 / 20
    Kullandiginiz Cihaz:
    yok
    Bir anket niteliğinde sormak istedim arkadaşlar. Evet belki farklı kulvardalar, ikisinin de farklı özellikleri var belki ama bir değerlendirme yapılacak olursa seçiminiz ne olur?

• Samimi Samimi x 1
  2. Skywalkertr

Skywalkertr
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    2,042
    Ratings:
    +5,639 / 79
    Kullandiginiz Cihaz:
    VA Primo + Gus Minimo 775
    Kıyas kaldırmaz yani saçma olur kıyaslamak.. Ama ikisini uzatsalar elime ex4 açık ara..

• Katılıyorum Katılıyorum x 4
    • Beğendim Beğendim x 1
  3. Bf109E

Bf109E
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    103
    Ratings:
    +209 / 20
    Kullandiginiz Cihaz:
    yok
    @Skywalkertr aslında kıyas da değil de şöyle ıssız bir adaya düşseniz hangini alırdınız ve neden alırdınız gibi diyeyim :)

4. Diana.aydnl

Diana.aydnl
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    9
    Ratings:
    +16 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Aien,Sx mini,Sigele Kaos
    Expro 4 her türlü :X3.:

5. berkayx5007

berkayx5007
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    23
    Ratings:
    +51 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    VaporStorm Puma-Zeus Dual
    ıssız adada sürekli damlatma yapmak istemem tanklı alırdım

• Beğenmedim Beğenmedim x 1
    • Komik Komik x 1
  6. Kadirturhan

Kadirturhan
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    2,107
    Ratings:
    +5,090 / 7
    Kullandiginiz Cihaz:
    tesla wye 85 penodat
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    01.12.2016
    İda,
    Sıfırı 130 TL , atomizer stand kutulu su 200 TL (gerek yok bence) aradaki farka ultem yada pc topcap alınabilir. Hava kitleri ile farklı içim opsiyonları sunuyor , PC topcap bu noktada da faydalı. Extra olarak dual deck alınırsa DL içimde yapılıyor.nette videoları var, fikir verir size.

Aroması güzel ,sarım kurulum temizlik ve bakımı çok kolay. Rda olması sebebiyle dışarıda kullanımı biraz daha meşakkatli. Evde likit denemeleri için bire bir. Elimden çıkarmıyacağım bir atomizer.Ama çok fakirs ler vidalar için tornavida bile göndermiyorlar :whistle.: 2. Ele düşüyor , ilginizi çekerse.

Exporomizer v4,

Sıfırı 200 TL ,2.el daha ucuza yakalarsınız.
    Aroma oldukça güzel , sarım kurulum bakım oldukça kolay. Eh tanklı olmasının avantajı ile öne çıkıyor ida ya göre , uzatma kiti ile tüm günü çıkarabilir. İda ya göre tabiki daha sıkı bir içim sunuyor,bunuda elden çıkarmam.
    Aslında dediğiniz gibi farklı kulvarlar , gerisi kullanıcının zevk ve ihtiyacına kalmış.

• Faydalı Faydalı x 2
    • Katılıyorum Katılıyorum x 1
  7. Bf109E

Bf109E
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    103
    Ratings:
    +209 / 20
    Kullandiginiz Cihaz:
    yok
    Hocam çok net olmuş gerçekten böyle bir yorum bekliyordum ben de. Şuan penodat kullanıyorum, sanırım bu sefer aynı kulvardalar expro koltuğundan etmeli mi etmemeli mi diye bakınıyorum, çünkü günün birinde illa ki kuma gelecek :)

8. Kadirturhan

Kadirturhan
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    2,107
    Ratings:
    +5,090 / 7
    Kullandiginiz Cihaz:
    tesla wye 85 penodat
    01.12.2016
    :)

Penodat da kullanıyorum. Çok memnunum.
    Elbette expro4 penodatı koltuğundan eder,özellikle aroma konusunda.diğerleri göreceli .
    Eğer amaç yedek bir ato ise ,yada bir çoğumuzun yaptığı gibi değişiklik ise , penodat kullanan birini expro 4 memnun eder .
    Acil değilse 2.eli takip edin , denk gelir 150 TL bandında . Tabi konusunu okumak size daha iyi fikir verir.

• Beğendim Beğendim x 1
  9. İskeletor

İskeletor
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    341
    Ratings:
    +846 / 30
    Kullandiginiz Cihaz:
    Pico-İda-nautilus-smok
    16.10.2017
    Tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanı.

Hangi atoya geçersem geçeyim, rda olarak kaçınılmaz bir son ida rda. Damlatmadan yana şikayetim yok, coil kurulumu 1dk bile sürmüyor, aroması ve boğaz vurumu yerinde, likit - aroma seçmiyor. Yere düştü cam kırıldı derdiniz yok...

Ben hiçbir atomizer ile kıyaslama yapmam.

Çok abarttığımı düşünenler olabilir, bu yüzden benim için ibaresini belirttim.

#9 İskeletor, 18 Ağustos 2019
    Son düzenleme: 18 Ağustos 2019
    • Katılıyorum Katılıyorum x 4
  10. serifali

serifali
    Expand Collapse
    Platin Üye
    Platin Üye

Alınan Beğeniler:
    76
    Ratings:
    +237 / 12
    bülent ersoymu? müslüm gürses mi?

11. ϟuꝛvïvᾱŀıᵴ╄

ϟuꝛvïvᾱŀıᵴ╄
    Expand Collapse
    everything evaporates..

Alınan Beğeniler:
    1,248
    Ratings:
    +1,964 / 8
    Kullandiginiz Cihaz:
    v2.1 / IDA / Subtank Mini
    v4 elden çıkartıp IDA aldım, sonra 2 IDA daha aldım öyle diyeyim :rolleyes: Issız adada camı kırılmaz bi'şey olmaz :) Pamuğu ıslatıtp 15 damla da tanka atıyorum yarıya kadar falan geliyor, biraz içiyorum kalanı pamuk çekiyor zaten, sonra dışarı çık/cebinde ters koy/ya da amuda kalk/ tepesi aşağı olsa da akıtmaz. Ne zaman ıslattığımı bile unutuyorum, durmadan ıslatma da istemiyor, dışarı da çıkartıyorum, yolda yürürken bile likit ekleyebiliyorum ihtiyaç anında. Film falan izlerken elin gittiğinde boş denk gelmesin istiyorsan v4 al, ama ben normal içim yapıyorum sürekli zincirleme yapmıyorum dersen filmin yarısında falan anca doldurmak ister IDA öyle diyeyim. Az önce 40 küsür dakikalık 2 bölüm dizi izledim pamuk üstündeki dünden kalma likitle :coffee.: Ben v4 daha sıkı diyemem, IDA da sıkı, hatta o kocaman hava deliğini kısınca bu kadar iyi olabileceğini bilsem yıllar önce alırdım, kaybedilen zamanı telafi etmek için 3 tane aldım :D..

Ekleme: He drip tip uydurman lazım ama IDA'ya :coffee.: Güzel drip tip'lerin varsa al, yoksa da drip tip de al,. Satanlar bence drip tip uyduramadıkları için satıyor, yoksa satılacak şey değil IDA :) Aslanhan ultem expro drip tip'ini bi' ben yakıştıramadım sanırım IDA'ya, ultem top cap ile eh işte olsa da ss top cap ile kelebek gibi duruyor. Zaten ultem top cap troy 1xv3 dizaynı olduğu için drip tip'i taktığın yerde IDA'daki gibi stopper yok ve coil'e kadar ittirebiliyorsun, bu yüzden ultem top cap ile de saçma oluyor ultem drip tip, orijinal troy ultem drip tip'i almak daha doğru olur ultem top cap'e. Orijinal ss expro drip tip'i ile efsane duruyor IDA, ama onun da üstü geniş altı dar olduğu için buhar birikebiliyor drip tip altında..

#11 ϟuꝛvïvᾱŀıᵴ╄, 18 Ağustos 2019
    Son düzenleme: 18 Ağustos 2019
    • Beğendim Beğendim x 2
    • Samimi Samimi x 1
  12. nacruno

nacruno
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    1,115
    Ratings:
    +2,048 / 5
    Kullandiginiz Cihaz:
    Epetite DNA60 & Dvarw MTL
    Yine zevkler renkler olmuş be hocam :D ben ida’mı aslanhan ultem expromizer driptip ile kullanıyorum. Öyle bir alıştım ki bazen arada sırada dışarı çıkarken başka driptip takıp çıkıyorum ama hep keşke ultem expro driptipimi taksaydım diyorum kendime. Alışkanlıklar değişmiyor bazen. Uzun süredir tanklı bir mtl atomizer kullanmıyorum ida dan sonra. Troy’umda vardı ama psikolojik midir nedir ida hep daha iyi gibi geldi :D ailecek seviyoruz keratayı :)

• Samimi Samimi x 1
  13. ϟuꝛvïvᾱŀıᵴ╄

ϟuꝛvïvᾱŀıᵴ╄
    Expand Collapse
    everything evaporates..

Alınan Beğeniler:
    1,248
    Ratings:
    +1,964 / 8
    Kullandiginiz Cihaz:
    v2.1 / IDA / Subtank Mini
    Bende de aynı şekilde hocam tanklı mtl durumları, expro v2.1'i ikinci IDA'dan beri sarmadım ve üçüncü geldiğinde de kutusuna kalktı :) Beğeniyorsanız ne mutlu ultem drip tip'i :rolleyes: Troy'da sadece drip tip olayı yukarıda dediğim gibi olduğu için bile soğutmuş olabilir bizi kendine, ek olarak biraz daha yavaş soğuması durumu da var tabi. Troy 1xv3'te olan ve IDA'da olmayan özlediğim bi'şey var sadece, o da top cap'i yerine bastırdığımda çıkan ses :X3.: Pod alınca 1'e düşürebilirim gibi geliyor IDA sayısını ama bakalım zaman gösterecek, emin olmadan satmam :D..

• Samimi Samimi x 1
  14. Nerosante

Nerosante
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ratings:
    +17 / 8
    Açık ara v4...İda rda yaklaşık 1 senedir çekmecede bekliyor.

• Katılıyorum Katılıyorum x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.