Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Heisenberg Likit (Kullanıcı Yorumları)

'Elektronik Sigara Likit Markaları' forumunda ulash_ulash tarafından 29 Ekim 2013 tarihinde açılan konu

Heisenberg Likit (Kullanıcı Yorumları) 2.9 5 9votes
2.9/5, 9 oy

1. Konu
  2. Yorumlar (9)
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. Dantesaurz

Dantesaurz
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +2 / 0
    Yeni yaptığım alışveriş hakkında yorumlarım aşağıdaki gibidir;

1) Ürün geldiğinde muhtemelen bekletildiği yer kaynaklı üzerinde likit vardı. Kendi likitimden akmamıştı ancak bayağı ıslak olması üzerinin kötü bir durumdu.
    2) Satıcı çok düzgün. Hızlı cevap veriyor, her türlü yardımcı olmaya çalışıyor.
    3) Hızlı kargo süreci vardı, sipariş sonrasında hemen kargoya verildi. Kargo firmasını beğenmesem de elime hızlı ulaştı.

Cookies Star V2 : Hypelanacağım bir ürün olmadı işin açıkcası. Benzer içerikte premium ürünlerin yanında biraz soluk kalıyor. Ancak f/p olarak baktığım bir tık yukarıda olduğunu belirtmek istiyorum. Lezzeti, doyuruculuğu ve vurumu gayet yeterli.

Banana Dream : Tester olarak ufak bir kutuda göndermişler. Hoş bir jest olmuş. Hayatımda hep aynı durumu yaşadım. Ne zaman bir ürün alsam yanında gelen tester hep daha hoşuma gitmiştir. Sadece likit için değil her noktada :) Banana Dream'den inanılmaz keyif aldım. Premium seviyesinde rahat bir içim sundu. Bir sonraki siparişimde 100'lüğü alacağım garantilendi :) Ancak içerisindeki çilek tadını alamadım. Muhtemelen uzun soluklu bir tecrübe olmadığından ancak gerçekten hoşuma gitti.

Marka olarak Heisenberg ; Henüz 2 ürününü denemiş olmama karşın ( bir tanesi de tester olması sebebiyle ne kadar denediğim söylenebilir ) Fiyatına göre güzel işler yaptığına inanmaya başladığım bir firma. Daha fazla ürününü deneyerek yazıma edit geçerim.

Teşekkürler.

2. redfire

redfire
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Smok
    Ürünlerin siparişini dün yapıp ödemesinide bu sabah yapmama rağmen halen hazırlanıyor gözüküyor. Mesaj attım dönen olmadı. Ürünlerimin durumunu nasıl öğrenebilirim merak ediyorum.

3. Heisenberg

Heisenberg
    Expand Collapse
    Gold Member
    Gold Member

Alınan Beğeniler:
    382
    Ratings:
    +559 / 4
    Kullandiginiz Cihaz:
    Heisenberg
    Selamlar sipariş numaranızı mesaj atar mısınız ilgileneyim hocam ;)

4. redfire

redfire
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Smok

3125

5. redfire

redfire
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Smok
    Ürünleri kargoladınız mı?

6. swordfish3232

swordfish3232
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +2 / 0
    merhaba salt likit yok mu sitenizde

7. redfire

redfire
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Smok
    Ürünlerimin dün kargolayacağını söylendi sonrasında herhangi bir bilgi alamıyorum. Ürünlerimin ne durumda olduğu konusunda hiçbir bilgi verilmedi. Müşteri ilişkileri konusunda zayıf malesef. Param çöpemi gitti ne oldu bilemiyorum.

8. Heisenberg

Heisenberg
    Expand Collapse
    Gold Member
    Gold Member

Alınan Beğeniler:
    382
    Ratings:
    +559 / 4
    Kullandiginiz Cihaz:
    Heisenberg
    Hocam resmî tatilde kargomu gelmesini bekliyorsunuz ?
    Sürat kargodan sms gelmesi gerekiyordu gelmediyse atayım takip kodunuzu
    180küsür sayfadır burdayız paranız çöpe gitmez merak etmeyin.........

9. redfire

redfire
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Smok
    herhangi bir mesaj gelmedi. Ayrıca kargonun gelmesini değil sadece bilgilendirilmek istiyorum. Gönderemeyebilirsiniz bi aksilik çıkabilir onada bişey demem. Ama en azından bilgi verin yeterli.

10. BuKon16

BuKon16
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    20
    Ratings:
    +47 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Elime ne geçerse...
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    15.01.2015
    @Heisenberg üstad #3132 numaralı sipariş bugün kargoyu çıkabilirseniz seviniriz likitsiz kaldık, sitede hala hazırlanıyor olarak görünüyor.

11. Heisenberg

Heisenberg
    Expand Collapse
    Gold Member
    Gold Member

Alınan Beğeniler:
    382
    Ratings:
    +559 / 4
    Kullandiginiz Cihaz:
    Heisenberg
    Kargonuz verildi hocam birazdan takip kodunuzu atarım ;)

• Samimi Samimi x 1
  12. suhavolkan

suhavolkan
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    4
    Ratings:
    +7 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vaporesso Luxe S
    Heisenberg'den deneme amaçlı 5 adet likit almıştım, 20 ml'lik. Likitler an itibariyle bitti. Deneyimlerim şöyle efenim:

1) Magic Coffee: Açıkçası pek sevdiğimi söyleyemem. Bunun nedeni kokusunun çok ağır olması. Öyle ki sadece birkaç gün kullanabildim, benlik bir likit değil. Birkaç günlük deneyim, deneyimden sayılır mı bilmem ama düşüncelerim şöyle: Tadı fena değil, aroma dengesi güzel. Nedense bana cappuccinoyu andırdı. Boğaz vurumu eh işte, pek tatmin etmedi. Gün içerisinde sürekli kullanamadım, baydı ama akşamları tatlı yanında gayet iyi gidiyor. Tabi koku olayı tamamen benimle ilgili, likiti kötülemiyorum. Bir daha almayı düşünmediğim bu likiti kardeşim bayıla bayıla bitirdi :) damak lezzeti işte...

2) French Kiss: Daha önceden pipo içtiğim için merak ettiğim likitlerden biriydi. Dürüst olmak gerekirse ilk başta hiç beğenmedim. Boğazımı kurutması bir yana fena halde tıkadı beni. Tıkadı derken öksürtme yapmadı, bildiğiniz göğsümü tıkadı. Hatta bu yüzden birkaç gün yüzüne bile bakmadım ama sonrasında hoşuma gitti. Boğaz vurumu ortalama diyebilirim ama pek doyurucu değil. Eğer daha öncesinden pipo kullanan biriyseniz tatmin etmeyebilir. Gün içerisinde kullanılmayacağı düşüncesindeyim, kahve yanına keyiflik. Belki içeriğine farklı aromalar eklenirse tercih edilebilir.

3) Cookies Star V2: Açıkçası tarçın sevdiğim lezzetlerden biridir. Mümkün mertebede tüketirim. Cookies Star ile ilgili forumdaki olumlu yorumlardan dolayı tercih ettim ama sanırım DL çekimi için olanı almam hata oldu. Zira içeriğindeki tarçın en azından benim için yeterli değil. Ek olarak içimi yumuşak gelmediği gibi boğazımda yanma yaptı. Boğaz vurumu iyi, aroma dengesini pek beğenemedim ama sanırım bu, DL çekimine uygun olanı tercih ettiğim için oldu. Bir daha ki sefere normal Cookies Star'ı alacağım.

4) Peanuts Cigar: Fındık, fıstık ve tütün karışımlı ama ilk kullandığımda baskın bir fıstık tadı aldım. Tabi ilerleyen günlerde aroma lezzeti dengelendi ve içerken epeyce keyif aldım. Boğaz vurumu benim için ideal seviyede. Gün içerisinde rahatlıkla kullanabildim, herhangi bir bayma, tıkama, öksürtme yapmadı. Belki içimi yumuşatmak adına içeriğe farklı aromalar eklenebilir. Zira kardeşim ve e-sigara kullanan birkaç arkadaşım denediğinde içimini sert buldu.

5) Dark Paradise: En beğendiğimi sona sakladım. İçeriğinde çikolata, karamel ve yer fıstığı var ama bana çikolata yoğunluğu fazla geldi. Belki bu yüzden sevmişimdir. Boğaz vurumu beni tatmin etti, içimi yumuşak. Aroma dengesi güzel ama karamel biraz daha yoğun olabilirdi. Gün içerisinde keyifle kullandım. Likiti yarıladıktan sonra aldığım mayhoşumsu tat ise baya hoşuma gitti.

Tabi bunlar içerisinden herhangi birini tavsiye etmem. Zira likitlerin değil markaların tavsiye edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Sonuçta Magic Coffee örneğinde olduğu gibi herkesin damak farkı, aradığı, alışkın olduğu lezzet farklı. Sizin efsane dediğiniz likit bir başkasına hitap etmeyebilir. Bu yüzden mümkün olduğunca deneme setlerinin artması gerektiği kanaatindeyim. Sonuç olarak Heisenberg likitlerini tavsiye eder miyim, ederim ama şunu alın, bu çok güzel diyemem. Bende henüz aradığım lezzeti tam olarak bulamadığım için deneme-yanılmaya yöntemine devam ediyorum. Herkese bol buharlar, sağlıklı günler.

• Faydalı Faydalı x 1
    • Samimi Samimi x 1
  13. Powwet

Powwet
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +1 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    İstick Piko 75w
    @Heisenberg Hocam 3146 no lu sipariş i kontrol edebilirmisiniz ? siparişi dun verdim ödemeyi de bu gün yaptim ama sitede hala ödeme bekleniyor olarak gözüküyor. Ayrıca hangi kargoyla gönderilecek ve takip numarasını da yazabilirmisiniz.

14. MachinistM4

MachinistM4
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +2 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Smok nord
    Vallahi aekadaşlar likiti güzel mi bilmem ama bugün 3 adet cookie siparişi verdim. Eft zamanı geçmişti ama ben kargonuzu gönderdim siz parayı yatırırsınız dedi. Şaşırdım bu devirde böyle satıcı. Tebrik ediyorum. İlk defa aldım eğer beğenirsem tek likit tedarikcim bundan sonra hblikit olacaktır.

• Beğendim Beğendim x 1
  15. Powwet

Powwet
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +1 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    İstick Piko 75w
    İlk kez sipariş verdiğim için biraz tedirgin oldum açıkcası
    Tester Set Olarak
    - Mango Blast - Banana Dream - Magis Coffee
    - Cookies Star V2 - French Kiss
    ve
    Banana Cream 20 ml
    Blue Waffle 20 ml
    Cookies Star 20 ml
    Sipariş ettim kargoya verilmiş inşallah beklediğim gibi çıkar devamlı kullanırım
    Tester da Banana Dream eksik gonderilmis ve uzerlerinde likit akmis sanirim
    tatlari henuz deneyimlemedim

16. Heisenberg

Heisenberg
    Expand Collapse
    Gold Member
    Gold Member

Alınan Beğeniler:
    382
    Ratings:
    +559 / 4
    Kullandiginiz Cihaz:
    Heisenberg
    Selamlar hocam banana dream 6numaralı tester tüpü oluyor koyuldu diye hatırlıyorum ;)

17. Powwet

Powwet
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +1 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    İstick Piko 75w
    https://i.hizliresim.com/NL822Y.jpg
    su sekilde geldi hocam

benim ammit rta dan midir anlamadim baska ato olmadigi icin aromalar biraz zayif hissettim yinede elinize emeginize saglik

#3437 Powwet, 6 Eylül 2019
    Son düzenleme: 6 Eylül 2019
    • Samimi Samimi x 1
  18. ☜ whOo ☞

☜ whOo ☞
    Expand Collapse
    Platin Üye
    Platin Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Ratings:
    +11 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Drag Nano pod
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    14.07.2017
    Merhabalar ilk defa aldığım tobacocookies likitinden çok memnun kaldım kurabiye tadı biraz daha önde aldım ve 2. Olarak tester amaçlı gelen frenchkiss sade tütünlü likitleri hiç sevmem hatta aldığımda çoğunu dökerim veya birine veririm içmediğim için ama bu sefer damak tadima göre olmasada arada tüketilebilir geldi bana işinin hakkını vererek yapan bir insan

POT-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Samimi Samimi x 1
  19. yek0665

yek0665
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    joyetech eVic VTC Mini
    Merhabalar sipariş verdim fakat 2 gündür watsapptan dönüş yok kargoda gözükmüyor rica etsem ilgilenirmisiniz birde yeni üretim tarihli likitler gönderirseniz sevinirim. Sipariş no 3210

20. Heisenberg

Heisenberg
    Expand Collapse
    Gold Member
    Gold Member

Alınan Beğeniler:
    382
    Ratings:
    +559 / 4
    Kullandiginiz Cihaz:
    Heisenberg
    Selamlar hocam dün yoğunluktan dolayı ve eft işlemini 2den sonra yaptığınız için kargonuz bugüne kalmış sabahtan şubeye teslim edilmiş akşam 7-8e kadar sürat kargodan sms gelmesi gerek bilginize ;)

• Beğendim Beğendim x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.