Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol
  1. Tum uyelerimizin dikkatine. Site adresi :http://www.esfvape.com/

Genel olarak başlangıç setleri

'Elektronik Sigara Başlangıç Setleri (Starter Kit)' forumunda bruzz tarafından 21 Aralık 2016 tarihinde açılan konu

Genel olarak başlangıç setleri 4.5 5 2votes
4.5/5, 2 oy

1. Konu
  2. Yorumlar (2)
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. Adanalionur

Adanalionur
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    13
    Ratings:
    +51 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vaperesso gen, aegis
    Vaperesso revenger mini ile başladım üstüne vaperesso gen aldım ilerledikçe aegis tek pilli bir set aldım, sonra ne hikmetse hatuna bıraksın diye innokin t21 aldim ilkkez mtl cihazı deneyimlemiş olduk çok hoşuma gitti dün innokin kroma r aldım kendime içinde e liquid 20mg kullanıyorum hiliq marka nicotine salt değil ama yine de çok beğendim keşke diyorum ilk başta mtl cihazları keşfetseymisim ama olsun, bir seneyi geçti ağzıma almadım sigara... Çok iyi hissediyorum ciğerlerimi sanki bu elektronik sigara hayatımı kurtardı beni çok kötüydü ciğerlerim umarım hepiniz iyisinizdir ateşinden uzak duruyorsunuzdur

• Samimi Samimi x 2
    • Galip Galip x 1
  2. buraksari

buraksari
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +1 / 0
    arkadaşlar merhaba yeni başlıyacağım öncelerden ufak bi geçmişim var ama 1 ay bile değil sarım zor görünüyor gözüme ama lezzet verdiği sürece sıkıntı yok aromanın tadını en iyi veren dumanı yoğun olan mtl ve dl cihazları önerir misiniz ?

3. AlienTR

AlienTR
    Expand Collapse
    Search assistant ©

Alınan Beğeniler:
    984
    Ratings:
    +1,726 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    BF-1 - Kylin M v2
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    14.08.2016
    Şu ilanlardaki ürünler sizi tatmin edecektir diye tahmin ediyorum, ilanlarda MTL/DL ve hazır coil ile sarımlı hepsi mevcut, seçim sizin.

Sıfır Ürün - Atomizer Satışı - Yedek Parça - KIZOKU LIMIT MTL RTA | ASPIRE NAUTILUS BVC 0.7 COIL | Elektronik Sigara - Tam Bağımsız Bilgi Paylaşım Forumu (esfvape.com)

Sıfır Ürün - Atomizer Satışı - KYLİN MİNİ RTA V2 - BLOTTO RTA - PROFİLE RTA - ARES 2 MTL RTA | Elektronik Sigara - Tam Bağımsız Bilgi Paylaşım Forumu (esfvape.com)

Başlangıç Setleri - DOTMOD DOTSTİCK 520 ₺/DRAG 2 REFRESH KİT 480 ₺/DRAG MAX KİT 450 ₺/VOOPOO ARGUS GT 160 W KİT 500 ₺ | Elektronik Sigara - Tam Bağımsız Bilgi Paylaşım Forumu (esfvape.com)

4. Erdogan3535

Erdogan3535
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Arkadaşlar merhaba , bende yeni başlayacağım sigara içen biri değilim, nargile yerine evde keyiflik içmeyi düşünüyorum. Söyle aromayi güzel alıp iyi duman verebilen bir makine bakıyorum
    Ortalama bi 300.400 tl bütçe ile ne alabilirim.
    Bu Mod konuların da gram bilgim yok desem yeridir , Argus Gt alacaktım gümrükten döndü. Önerir misiniz onu ?
    Birde voopoo Drag 3 modelini önerdiler onun için ne dersiniz ?

5. lizard777

lizard777
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    4
    Ratings:
    +4 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Eleaf
    smok nord ile sorunsuz devam edilebilir. tavsiye ederim

• Beğendim Beğendim x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.