Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol
  1. Tum uyelerimizin Dikkatine.. Yeni Forum Adresi: http://www.esigara.eu/

Geekvape GeekVape Zeus RTA

'RBA/RTA/RDTA (Tanklı Atomizer)' forumunda AntonKrowley tarafından 13 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

GeekVape Zeus RTA 4.7 5 6votes
4.7/5, 6 oy

1. Konu
  2. Yorumlar (6)
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. AntonKrowley

AntonKrowley
    Expand Collapse
    E-Sigara Profesör
    ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    1,228
    Ratings:
    +3,096 / 21
    Güzel bir ürün olmuş hocam sayenizde haberim oldu. Hava kanalını borular vasıtasıyla tamamen alta kadar indirmek güzel fikir. Sanıyorum tam olarak benzeri bir fikir Aspire Cleito Exo adındaki hazır coil'li RTA'de de uygulanmıştı ama tabi o hazır coil olduğundan klasman dışı tutmak gerekir.

Deck'teki hava akış stili muhtemelen Pharaoh Mini gibi hissettirecektir gibi geldi bana. Sanıyorum aroma açısından biraz daha zengin bir ürün olabilir Intake kendi klasmanındaki ürünlere nazaran. Ama tabi havanın ne hızla ve bollukta akabileceği, o boruların ve alttaki bağlantı dirseğinin yapısına göre de değişeceğinden bu tamamen farazi bir yaklaşım.

Tek negatif gördüğüm yanı bubble glass olmadan 3 ml likit alabiliyor olması. :( Sevmiyorum, sevemedim bubble glass'ları. 3 ml likit az değil ama çok da değil. 24 mm olduğundan dolayı sanıyorum bu da.

Muhtemelen alıp denerim bende bu ürünü. Uzun süredir Augvape'den kafama yatabilecek ilk ürün oldu bu. Mike Vapes'in Zeus serisine olan hayranlığını düşündüğümüzde bu ürün en kötü Zeus kadar olur, daha aşağısında bir ürünü çıkartmak istemeyecektir sanıyorum. Pratikte de üzerine koyabilmişlerse iyi satış rakamları yakalar sanırım.

• Beğendim Beğendim x 2
  2. Cekimkuweti

Cekimkuweti
    Expand Collapse
    E-Sigara Profesör
    ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    1,045
    Ratings:
    +1,328 / 26
    Kullandiginiz Cihaz:
    Tesla WYE85 Pharaoh Mini
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    10.07.2016
    hocam bana kalırsada bu atomizer alınır zeusuda sattırır :blush: aroması 1 tık iyi olması lazım artı yönleri sadece hava akışı tasarımı olarak değil pamuklaması fln da kolay her açıdan güzel duruyor tamamen düşünülmüş tasarlanmış :ThumbsUp.:

• Beğendim Beğendim x 1
    • Katılıyorum Katılıyorum x 1
  3. kayacan93

kayacan93
    Expand Collapse
    Platin Üye
    Platin Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Ratings:
    +9 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    iKonn 220 + Zeus RTA
    11.08.2017
    Reddit de gördüğüm bir konuda Bachelor X RTA nın bubble camının Zeusa tam uyduğu ve kullanıldığını gördüm. Kullanan kişi tam kapasiteyi ölçmemiş ama dediğine göre kapasite 1.5 ml civarı artıyormuş. AE de 3 adet bubble cam 4.99 dolara satılıyor, beğenen arkadaşlar değerlendirebilir.

https://i.hizliresim.com/OD3BYQ.jpg

4. Vaporitiy

Vaporitiy
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    28
    Ratings:
    +70 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Zeus RTA + Smoant Cylon
    15.04.2017
    Bu atomizer kesinlikle sızdırmaz falan değil. Hava kanalı üstte tamam ama yan koyunca falan illaki sızdırıyor. İçine az bişey üfleyin hava delikleri sırıl sıklam oluyor. Kalın pamuklamaya gelince, dry hit riski var, ama kaliteli pamukla, kısa ama kalın pamuklamayla çözülebiliyor. Sızdırmazlık konusunda OBS Engine'nin yanında duramıyor malesef.

5. AlienTR

AlienTR
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    98
    Ratings:
    +143 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Revenger + Zeus Rta
    Merhaba arkadaşlar
    Biraz geç ve acaba o mu bu mu derken Zeus ile birlikteyiz artık

Tam olarak beklenti ve ihtiyacımı karşılayan bir atomizer muhtemelen çook uzun süre kullanacağım,

Beklentim aroma ve bahardan ödün vermeden uzun vadede hesaplıca buharlamaktı bu yolda birinci adımı attım, yarın nbase ve tester aromalar gelince de son adıma geçeceğim inşallah :)

Yayında yapımda ve tedarikde @ninowa emeği geçen herkese teşekkürler :)

Söyleyecek çok fazla bir şey yok hakkında, sayfalarca konuşuldu karşılaştırıldı, performansı ile ilgili faydalı bilgiler paylaşıldı

İkinci denemede kurulumu başarabilirim, iki saattir bol bol ve gayet güzel bir lezzet ile buharlıyorum,

Zamanla kendime uygun yapıyı bulduğumda standart hale gelecek muhakkak,

Bir an önce kurup buharlamak için logoyu ayarlamayı es geçtim :LOL.:

Esen kalın efenim..

• Beğendim Beğendim x 1
    • Galip Galip x 1
  6. Fatih Kesimoğlu

Fatih Kesimoğlu
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Revenger X
    hayirli geceler,
    3 gün önce elime ulaştı Zeus dual. dumanlamaya yeni başlayan biri için uygun bir atomizer olmadığını düşünüyorum açıkçası. daha kullanabilmek nasip olmadı ?? kaç kere sardım bilmiyorum ama ne yaptıysam başaramadım. ağzım likit doluyor resmen. sanırım intake RTA tarzı tek coil şuan bana daha uygun olacak. maalesef zeusa veda edeceğim. ilerde belki bir gün yine bir araya geliriz

7. bilogate

bilogate
    Expand Collapse
    E-Sigara Tiryaki
    ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    1,256
    Ratings:
    +2,881 / 43
    01.05.2014
    O teli hangi likit o hale getirdi hocam acayip merak ettim , zift aromalı falandı herhalde likit :)

8. deepveed

deepveed
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    29
    Ratings:
    +53 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    drop,zeus,blitzen,siren2
    28.03.2018
    Sakın pes etmeyin.:)

Yeni başlayan herkesin yaşadığı şeyler bunlar. Huyunu suyunu öğrenene kadar her yeni atomizerde yaşıyoruz.
    Ağzınıza likit geldiğine göre sıçratma sorununuz var. Demek ki ideal pamuklamayı henüz yapamamışsınız.

İdeal Pamuk coilin içinde çok hafif hareket edebilecek şekilde biraz sıkı olmalı. Bir taraftan çektiğinizde en fazla 1-2 mm hareket edecek tarzda olmalı. Likit havuzları sıkı sıkıya pamukla dolacak kalınlıkta olmalı. En azından çok gevşek, çok uzun veya çok kısa olmamalı. Ama her atomizerin de kendine göre tasarım özelliği var ve buna göre biraz değişiklik isteyebilir. Bu ideal pamuklamayı siz zaten zamanla bulacaksınız.

Kullandığınız pamuk çeşidi de önemli tabiki. En güzeli deckin sarılmış likitlenmiş halinin bir fotoğrafını atın kullanan kişiler yardımcı olacaktır.

İntake alsanız da doğru pamuklamayı arayacaksınız neticede bir şey değişmeyecek. Bu aromizeri memnun şekilde kullanan birçok kullanıcı varsa eldekini değerlendirmek lazım.

Zeusu da tek coil deneyebilirsiniz. Buna engel yok. Coili en az 3,5 mm kılavuzla deneyebilirsiniz tek coilli.

9. Fatih Kesimoğlu

Fatih Kesimoğlu
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Revenger X
    peki hocam hadi bir daha deneyelim bakalım :) YouTube da Mike vape diye bir adamın videosunu izledim Zeus dual pamuklama yapıyor. o kadar kısa bırakıyor ki pamuğu tam likit boşluğuna girecek kadar. bu akşam bende bu şekilde deneyeceğim. ama ilk alırken ki heycanim kalmadı açıkçası hocam

10. bebelac

bebelac
    Expand Collapse
    plata o plomo

Alınan Beğeniler:
    140
    Ratings:
    +313 / 11
    Kullandiginiz Cihaz:
    Spica Pro-Penodat
    Belki konusulmustur ama zeusun icinden cikan telleri kullanirken cok dikkat edin. Belki benim yan keskim cok kesin olmadigi icindir ama bacaklari kisaltirken resmen tel tel koptu, ve o ufacik parcalar resmen parmaklarima girdi kiymik gibi cok dikkat edin lutfen

• Beğendim Beğendim x 1
  11. zeroopion

zeroopion
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    284
    Ratings:
    +497 / 4
    Kullandiginiz Cihaz:
    ÇAYDANLIK
    evet beyler hemen sorunumu anlatayım @AntonKrowley asıl sana soruyorum :D
    şimdi zeusa tekrardan sahıp oldum oncekı zeusumda bu sıkıntım yoktu ama bu sefer buyuk bır sıkıntı var alien clapton 3mm 4 tur sarım 0.37 ohm aralıklarında ve sıkının bı tık altında pamuklama yapıyorum.fakat 5-6 cekısten sonra mubarek agza şarıl şarıl likiti verıyor namussuz driptipten.resmen ato bana dıyorkı al iç iç :D ha bu olaya nasıl onlem alabilirim ?

• Beğendim Beğendim x 1
  12. AlienTR

AlienTR
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    98
    Ratings:
    +143 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Revenger + Zeus Rta
    Aynı sorun bende de var, İkinci tel pamukta çok güzeldi ama o_O

sanırım pamuklama ile alakalı henüz çözemedim, üç dört gündür bende, her gün farklı tel deniyorum meraktan,

Bazen şarıl şarıl likit yiyorum, bazen çok güzel oluyor, mümkün olduğunca farklı şekillerde teli ve pamuğu yerleştirip deniyorum bakalım ne olacak,

Bir de yarım doluyken daha az hatta yok gibi bu durum, full doldurduğum zaman daha çok sıçrama oluyor gibi,

Eninde sonunda doğru ayarı bulacağım :LOL.:

13. zeroopion

zeroopion
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    284
    Ratings:
    +497 / 4
    Kullandiginiz Cihaz:
    ÇAYDANLIK
    ya sorma hocam gunlerdır aynı sorunu yasıyorum daha oncekı zeusumda boyle dı derdım yoktu aynı sarımı aynı pamuklamayı yapıyorum ama ne hıkmetse sıkıntı

• Beğendim Beğendim x 1
  14. lewent20

lewent20
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    36
    Ratings:
    +68 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    RevengerX + Zeus Dual
    01.04.2016
    Bu Aliexpress te Zeusu satan satıcılar ATO nun yanında hediye olarak gönderdikleri teller kullanılır mı arkadaşla?
    8 li paketin üzerinde ohm değerleri ve tellerin ismi yazılmış ama teller hakkında hiçbir bilgi yok!!!

15. ibrahimyz

ibrahimyz
    Expand Collapse
    E-Sigara Tiryaki
    ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    272
    Ratings:
    +428 / 11
    kullanılır tabiki hocam. adamlar kullanmak için gönderiyorlar. dl için zaten onlar. e zeusta bi dl ato olduğuna gore gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz hocam
    MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

16. alse

alse
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    139
    Ratings:
    +313 / 3
    arkadaş sanırım sağlık açısından ve aroma buhar açısından sordu
    zeusta kullanılıp kullanılmayacağını yada dl mi mtl demi kullanılacağını sormadı

17. lewent20

lewent20
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    36
    Ratings:
    +68 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    RevengerX + Zeus Dual
    01.04.2016
    Evet sağlık açısından güvenilir olup olmadığını sormak istemiştim

18. ibrahimyz

ibrahimyz
    Expand Collapse
    E-Sigara Tiryaki
    ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    272
    Ratings:
    +428 / 11
    hocam bir ürün alıyorsun adam sana yanında hediye olarak veriyo onları. tekli alsan 48 tel 10 tl. birde Çinlilerden alıyorsun. bunun daha ne sağlığı hocam. bunu sormak cokta mantıklı değil. o telleri zeusta kullanırsın. gerisi teferruat.

19. ibrahimyz

ibrahimyz
    Expand Collapse
    E-Sigara Tiryaki
    ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    272
    Ratings:
    +428 / 11
    10 tl lik teller hakkında cokta bilgi bulamazsin hocam. en güzeli saticisi ile iletişime geçmek. oda sattigi bir ürünü ne kadar kötüler orasi tartışılır. kaliteli birsey arıyorsanız orjinal usa temco kanthal dan sasmayacaksiniz hocam.

20. Kursadpolat

Kursadpolat
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    11
    Ratings:
    +25 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    livepoor 160+zeus rta
    20.09.2017
    arkadaşlar merhaba. bu atonun içerisinden 3 adet drip tip çıkıyor. ağzı en dar olan drip tipi bir türlü takamadım. bu meret nasıl takılıyor ya ? diğer ikisi cuk diye oturuyor fakat ufak olan drip tip yerine küçük geliyor.
    bir de tellemeden sonra alt decke yerleştirip çevirdiğimiz kısım bazen bende olmuyor. boş dönüyor. içine baktığımda, alt deckten çıkan 2 uzantı o camın orada ki üst girintilere mi girmesi gerekiyor?
    kafam da deli sorular :D

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.