Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Exvape Expromizer v4

'Atomizer/Mod sohbet ve bilgi paylaşımı' forumunda Dr. Brown tarafından 3 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

Etiketler:
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. STORMGRAY

STORMGRAY
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    6
    Ratings:
    +23 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Revenger
    Klonu cikar mi acaba ya da bilen goren duyan var mi :)

2. Anton

Anton
    Expand Collapse
    Mareşal
    ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    1,404
    Ratings:
    +4,284 / 27
    Yeni çıkan hemen hemen tüm atomizer'ların döviz kurlarımız nedeniyle 150-200 bandından gelişi oluyor bize bu aralar. Expro'da 250 denilmiş yukarıda. Pek klonuna gerek duyulmaz bence. Fiyat absürt değil.

• Katılıyorum Katılıyorum x 3
    • Faydalı Faydalı x 2
  3. kirkhammett

kirkhammett
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    28
    Ratings:
    +41 / 3
    Facebook sayfasında Bi Türk arkadaş Exvape calisanindan edinmiş. Garip bi açıklama var ama o kısmı anlamadım.

Şimdilik demo üretmişler. Eksikleri daha tam yapmamışlar duzeltmemisler Piyasada olanlar demoymus Asıl cikicak olanlar temmuzda cikicakmis.

1 neden demo üretilir. Hadi ürettin sağında solunda belli kişilere verilir bu böyle herkese verilip hadi siz deneyin eksik varsa tamamlayalım diye tüm piyasaya verilmez ki

2 madem temmuzda cikicak asıl atolar malum sitedeki ilanlar ne iş?

Ya Exvape de Bi yanlışlık var ya bilgileri paylaşan arkadaş da Bi tutarsızlık var. Ya da malum sitedeki ilanlar klon klonu 250 ise orijinali 500 mu olacak

• Katılıyorum Katılıyorum x 1
  4. zekiylmz

zekiylmz
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    156
    Ratings:
    +301 / 13
    Kullandiginiz Cihaz:
    3-5 birşey var işte .
    v3 niye facia hocam ?

5. brus77

brus77
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    292
    Ratings:
    +485 / 5
    Kullandiginiz Cihaz:
    Q.Mini+MinikinV2+AL85
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    25.03.2017
    Bence de facia denmemeli.
    Tutarsız üretim farklılıkları olduğu doğrudur ama tasarım ve gelişimi iyiydi.
    Saygılar.

6. zekiylmz

zekiylmz
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    156
    Ratings:
    +301 / 13
    Kullandiginiz Cihaz:
    3-5 birşey var işte .
    katılıyorum bende. 2 tane var elimde birini eşim birini ben kullanıyorum.
    facia olacak bir durumunu göremedim ondan sordum.hani benim göremediğim yada ne yaşamış olabilirler sıkıntı diye.
    ben gayet mennunum.

7. Anton

Anton
    Expand Collapse
    Mareşal

Alınan Beğeniler:
    1,404
    Ratings:
    +4,284 / 27
    Ürün www.expromizer.com adresinde Exvape tarafından ilan edildi. Şu ana kadar iki yabancı incelemeciye de ürünü göndermişler. İlan edilen ürünle bu incelemecilerin elinde olan ürünün arasında herhangi bir fark yok işçilik dışında. Bu işçilik konusu da önceki sayfalarda konuşuldu zaten.

Demo elbette üretilir bunda bir sorun yok, hatta bir çok ato bu şekilde gönderilir incelemecilere ve hatta bazı ato'lar incelemecilerin bulduğu gördüğü eksiklikler düzeltilerek piyasaya sürülür.

Bu Temmuz konusu bu açıklamadan bağımsız olarak da konuşuluyordu ancak kaynağı nedir, ne kadar sağlamdır çok tartışılır. Pek çok sağlam site pre order kabul ediyor ve en geç Nisan'ın ortası gibi gönderim tarihi veriyor. Pre Order gönderimlerinin herhangi bir şekilde Nisan'dan Temmuz'a sarkması demek başta Exvape olmak üzere tüm bu kallavi sitelerin başına bela sardırır. O sitelerde de bunu göze alacak bir durum yok.

• Faydalı Faydalı x 3
  8. Mutattırosso

Mutattırosso
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    198
    Ratings:
    +309 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Pico
    17.01.2019
  9. ϟuꝛvïvᾱŀıᵴ╄

ϟuꝛvïvᾱŀıᵴ╄
    Expand Collapse
    everything evaporates..

Alınan Beğeniler:
    886
    Ratings:
    +1,425 / 8
    Kullandiginiz Cihaz:
    eXpromizer2.1+PharaohMini
    TPD olan ülkelerde Temmuz, olmayan ülkerlerde ise Nisan ayında satışa çıkacak diyor eXvape support.

Ben bastım pre order'ı malumlardan daha 40 gün falan varken :X3.: 1 ayın altına düştü, artık beklerken daha az kasılıyorum :barefoot.:..

10. DocPho

DocPho
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Yosta-Siren V2
    Malumdakilerde mi pre order yoksa demo ürünler mi?

11. yildos

yildos
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    23
    Ratings:
    +42 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Pico, Troy 1x v3
    Uc defa denedim v3 almayi, uc tane sikismis acilmayan, kullanamadigim atomizer mevcut elimde. Ustelik support konusunda da Almanya'da dahi sagolsunlar sizin hatanizdir dediler (urunleri gormeden).

V3 faciadan beter benim gozumde bu yuzden.

• Beğendim Beğendim x 1
    • Faydalı Faydalı x 1
  12. Anton

Anton
    Expand Collapse
    Mareşal

Alınan Beğeniler:
    1,404
    Ratings:
    +4,284 / 27
    Yazışmıştım kendileriyle, pre-order. Demo ürünün satışı diye bir şey söz konusu değil hocam.

• Beğendim Beğendim x 1
    • Faydalı Faydalı x 1
  13. DocPho

DocPho
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Yosta-Siren V2
    Eyvallah çok teşekkür ettim hocam

14. #ff0000

#ff0000
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    880
    Ratings:
    +1,757 / 17
    Bilmiyorum burada daha önceden paylaşılıp paylaşılmadığını; ufak bir not olsun diye paylaşıyorum, bir YouTube değerlendirme videosuna EXvape tarafından yapılan üç hafta önce yapılan yorum,

Hallo Dampfwolke und an alle Zuschauer, mein Name ist Baris von EXvape. Zunächst einmal vielen Dank an Dampfwolke für das tolle Video, wirklich sehr ausführlich und informativ.

Normalerweise kommentiere ich keine Videos von unseren eigenen Produkten, würde aber hier dennoch ein paar Punkte dazu sagen wollen. Als erstes möchte ich sagen, dass die bisherigen V4, welche im Umlauf sind, nur Prototypen sind, und nicht die finale Version. Eigentlich waren diese Prototypen für die interne Analysen gedacht, auch haben einige unserer chinesischen Partner ein paar dieser Vorabversionen.

Eigentlich sollten diese noch gar nicht an Reviewer versendet werden, da diese eben nur erst eine Vorabversion (Prototypen) sind. Wir haben bisher noch keinem einzigen Reviewer Samples von uns aus gesendet, weil wir selber noch nicht zufrieden sind mit dem Endergebnis, da kommen noch einige Verbesserungen. Anders als unsere chinesischen Partner, die haben Samples versendet, bevor wir überhaupt Samples selber in der Hand halten konnten, da waren die wohl etwas voreilig. Auch das Sample von Dampfwolke stammt nicht von uns.

Aufgrund dessen, dass wir mit der Entwicklung eigentlich noch gar nicht ganz fertig waren, haben wir das Produkt auch bisher noch nicht released. Die Samples, die im Umlauf sind, sollten eigentlich nur eine Vorab-Version sein, um mal die grundlegenden Funktionen testen zu können. Eine Massenproduktion wird erst gestartet wenn alle Mängel beseitigt sind, deshalb bitte lasst euch nicht von der Verarbeitung dieser Samples irritieren, selbstverständlich werden die Kanten in der finalen Version entgratet und besser verarbeitet sein. Es sind noch einige andere Mängel vorhanden, wie z.B. die in dem Video genannte Schrauben, die Top Cap und paar andere Kleinigkeiten. Diese werden dann in der finalen Version alle beseitigt sein.

Wie gesagt eigentlich wollten wir den V4 noch nicht releasen, aber aufgrund dieses Videos und andere Reviews im Internet erhalten wir jetzt massig E-Mails und sind gezwungen, kurzfristig einen Release zu machen, und alle wichtigen Punkten und Fakten zu veröffentlichen, so dass wir nicht jede E-Mail einzeln beantworten müssen.

Noch ein paar Anmerkungen zu dem Release. Geplant ist der Release in Deutschland Juli 2019 aufgrund der TPD, in manchen anderen Ländern wird die erste Batch ca. April ausgeliefert und wird daher etwas früher erhältlich sein. Der Preis wird 39,90 Euro betragen. (Weil es hierzu schon paar Fragen dazu gab)

Zu dem Produkt möchte ich noch folgendes hinzufügen, was noch nicht erwähnt worden ist. Zusätzlich zu dem beiliegen Bulb Glas kann man auf Wunsch auch separat ein Verlängerungskit (Extension-Kit) kaufen, welche auch den Tankvolumen auf 4ml erweitert, jedoch dann ohne ein Bauch am Glas, dafür aber dann etwas länger, weitere Details werden wir dann auch auf unserer Seite veröffentlichen. Und zu dem 510 Pin wollte ich noch kurz anmerken, dass dieser verstellbar ist, anders als im Video dargestellt. An Dampfwolke: Den Wickeldeck kann man von der unteren Base abschrauben, dann kann man sehen, wie der innen aufgebaut ist.

Liebe Grüße Euer EXvape Team

15. bilogate

bilogate
    Expand Collapse
    E-Sigara Tiryaki
    ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    1,484
    Ratings:
    +3,619 / 46
    01.05.2014
    paylaşılmışsa da okunmamıştır , sebebi ortada :)

• Beğendim Beğendim x 3
  16. iyi

iyi
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    74
    Ratings:
    +173 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Hacı pico + all mtl ato
    15.04.2017
    Eğer açmak isterseniz 20-25 dk derin dondurucuda bekletin. Faydası olacaktır

17. Abdullahens

Abdullahens
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    38
    Ratings:
    +68 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Aspire zelos 2

• Komik Komik x 4
  18. kirkhammett

kirkhammett
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    28
    Ratings:
    +41 / 3
    Merhaba Steam Cloud, adım EXvape'den Barış. Öncelikle Dampfcloud'a harika video için çok teşekkürler, gerçekten çok detaylı ve bilgilendirici. Normalde kendi ürünlerimizle ilgili hiçbir videoya yorum yapmam. Aslında, bu prototip iç analiz için tasarlandı.

Aslında, bunlar sadece bir ön versiyon oldukları için hakemlere gönderilmemelidir. Bizde henüz herhangi bir inceleme örneği göndermedik, çünkü nihai sonuçtan henüz memnun değiliz, hala bazı iyileştirmeler var. Numuneleri kendi ellerimizde bile tutabilmemiz için örnekleri gönderen Çinli ortaklarımızın aksine, muhtemelen biraz acelecilik yaptılar

Gelişme ile tam olarak bitmediğimiz için, henüz ürünü serbest bırakmadık. Dolaşımdaki örnekler aslında temel işlevleri test etmek için yalnızca yayın öncesi bir sürüm olmalıdır. Bir seri üretim ancak tüm kusurlar giderildiğinde başlayacaktır, bu nedenle lütfen bu numunelerin işlenmesiyle karıştırılmayın, elbette, son versiyondaki kenarlar patlatılır ve daha iyi işlenir. Hala bazı başka eksiklikler var. videoda belirtilen vidalar, üst kapak ve birkaç başka küçük şey. Bunların hepsi son sürümde ortadan kalkacak.

Söylediğim gibi, henüz V4'ü yayınlamak istemedik ama bu video ve internetteki diğer incelemeler nedeniyle, şimdi çok sayıda e-posta alıyoruz ve kısa sürede bir yayın yapmak zorundayız ve tüm önemli noktaları ve gerçekleri yayınlamak zorundayız. Her e-posta ayrı ayrı cevaplanmalıdır. Sürüm hakkında birkaç yorum daha var. Yayın, Temmuz 2019’da, TPD nedeniyle Almanya’da yapılması planlanıyor, diğer bazı ülkelerde ilk parti nisan ayına kadar teslim edilecek ve bu nedenle biraz daha erken satışa sunuluyor. Fiyatı 39.90 avro olacak. (Çünkü bu konuda zaten bazı sorular vardı)

Henüz belirtilmemiş ürüne aşağıdakileri eklemek istiyorum. Kapalı ampul camına ek olarak, talep üzerine ayrıca satın alınabilir, ayrıca tank hacmini 4 ml'ye kadar uzatan bir uzatma kiti (uzatma kiti), ancak daha sonra cam üzerinde bir göbek olmadan, ancak daha sonra daha ayrıntılı olarak sayfamızı yayınlayacağız
    Ve 510 pinine kısaca, bunun belirtilen videodan farklı olarak ayarlanabildiğini belirtmek istedim. Buhar bulutu için: Alt tabanın sarım güvertesini sökebilir ve sonra iç kısmın nasıl inşa edildiğini görebilirsiniz.

• Beğendim Beğendim x 3
    • Faydalı Faydalı x 2
  19. yildos

yildos
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    23
    Ratings:
    +42 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Pico, Troy 1x v3
    Sorun acmak olsaydi acardim, sunun icin yazdim: ayni urunun farkli seri uretimlerinden 3 farkli satin aldim, ucude kilitlenip sikisti. Durumu supporta ilettigimde, ki sikismis gibi sig bir soylen yerine urunde neyin neden sikistigini acikladim. KULLANIM HATASI olduguna (uzun coook uzun haftalar sonrasi) dair emir ve goruslerini ilettiler.

• Faydalı Faydalı x 3
    • Beğendim Beğendim x 1
  20. Anton

Anton
    Expand Collapse
    Mareşal

Alınan Beğeniler:
    1,404
    Ratings:
    +4,284 / 27
    Bazı firmaların destek bölümüne işin düşmeye gör zaten, tiksiniyorsun firmadan. Kimi de problem her ne olursa olsun elinden geleni ardına koymuyor. Exvape'in ilk durumdaki firmalardan olması kötüymüş.

Tatsız bir tecrübe olmuş sizinki. Sanırım genel anlamda V3 ile olumlu tecrübe yaşayan insan sayısı da çok az. Umalım ki bu üründe doğru dürüst bir şeyler ortaya koysunlar ki keyif alabilelim.

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.