Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Evyapta oranlama

'Bir Bilene Sor' forumunda hoxanxus tarafından 6 Aralık 2018 14:48 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. hoxanxus

hoxanxus
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    134
    Ratings:
    +289 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    livepor 160 & blitzen
    merhaba arkadaşlar,

Elimde 110 ml %9 cap, %9 tfa strawberry likitim var. Diğer yanda da eser miktarda %11 demlenmiş new york cheezcake var. 110 ml olan ortalama %18 aromaya sahip. Çilekli çizkek yapmak istiyorum. Eşit oranda karıştırsam 10 ml %18 + 10 ml %11 karıştırısam totalde elimdeki likitin aroması %15 civar olur değil mi? Olur. Peki ben %5 cheezcake, %8 strawberry (civarı tabı), ne yapmam gerekir? Biraz kafam karıştı da, nbase ekleyip incelterek mi karıştırmalıyım likitleri? Mesela 10 ml %18 e 2 ml nbase eklesem, %15 civarına düşer sanırım. Biraz ondan biraz bundan deyip nbase mi eklesem? İyice kafam karıştı. Hedefim aslında yoğun aromalı bir çilekli çizkekli likit yapmak, ama kafam çorba oldu. Yardımınızı arz ederim :)

2. Buhar Beygiri

Buhar Beygiri
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    12
    Ratings:
    +21 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    cloupor mini, subtank min
    10 ml %18 çilek ve 10 ml %11 cheesecake ile birleşirse %9 çilek ve % 5.5 çizkek olur :)
    2 ml nbase ilave ederseniz % 8.1 çilek % 5 çizkek olur

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.