Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Evde likit yapıp satma ile ilgili soru

'Bir Bilene Sor' forumunda funchh22 tarafından 13 Haziran 2019 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. funchh22

funchh22
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vaperosso Revenger
    Arkadaşlar nbase ile aroma alıp evde likit yapip satışını yapmak istiyorum sorum ise kendi yaptığım likit ile diğer markaların yaptığı satışlarda fark varmidir evde yaptığım likiti reklamcılığını iyi yaparsam marka olabilir miyim

2. suaragise

suaragise
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    49
    Ratings:
    +59 / 6
    Kullandiginiz Cihaz:
    PENODAT ve TROY 1 X V3
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    06.01.2015
    yaparsın kardeşim , avoria merck chem novatic gibi üst düzey kaliteli nbaseler kullan güzel aromalar al tfa capella premium likit bile yaparsın güzel demlersen . Evde demlemeyle fabrikada demleme arasında bir fark yok . sonuçta Hava aynı hava . atmosfer aynı . Premium dediğin ne biliyor musun kardeş ? basıyor içine yüzde 18 aromayı dayıyor 5 tane farklı aromayı olay bitti . diyorsun ki bu çok tatlı çok güzelmiş ya , ee tatlı güzel olur tabi nbase içmiyorsun ki % 20 aromalı likiti basıyorlar sende aldığın capella tfa aromalarını daya % 20 ye bak nasıl premium likitin oluyor :)

• Beğendim Beğendim x 1
  3. suaragise

suaragise
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    49
    Ratings:
    +59 / 6
    Kullandiginiz Cihaz:
    PENODAT ve TROY 1 X V3
    06.01.2015
    şu an karşımda 4-5 farklı premium likit var , içinde RİPE VAPES olanı chocalete olanı aroma oranı ne yazıyor biliyor musun kardeş % 18... premium hikayesini anlatmaya gerek yok bu sebeple . Avoria dan merck ten chemnovaticten güzel bir karışım aromada % 15-20 arasında olursa TÜRKİYE'nin gelmiş geçmiş en iyi premiumunu üretirsin...

• Katılıyorum Katılıyorum x 1
    • Faydalı Faydalı x 1
  4. PoleStar25

PoleStar25
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    683
    Ratings:
    +1,322 / 28
    Kullandiginiz Cihaz:
    Flash23mmTaifunGTGT2
    Ben kendime yaptığım likiti beğenmezken marka olmak bilemedim olmaz mı neden olmasın lakin atomizer satmaya benzemez bu iş hocam zaman tecrübe bilgi birikim ekipman çevre ve eminim benim unuttuğum bir çok etken madde var allah yardımcın olsun şimdiden başarılar

• Beğendim Beğendim x 1
  5. suaragise

suaragise
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    49
    Ratings:
    +59 / 6
    Kullandiginiz Cihaz:
    PENODAT ve TROY 1 X V3
    06.01.2015
    Sırf ucuz olsun diye adı sanı duyulmamış dandiriktek nbaselerle iş yapma bak millleti zehirlemeyin kimsenin günahına girmeyin . AVORİA MERCK CHEMNOVATİC bunları kullan kullanmıyorsan yapma kaliteli yap yapacaksan adam gibi

cam şişe yap , skt yaz , hologram bastır , skt için qr kod bastır , ne satarsın varya yardırırsın . millet premiuma gitmez yapıştırır gidersin tüm türkiyeyi sürklase edersin millet kaliteli likite aç kardeşim .

İNSTAGRAMI TWİTTERI DONANIM HABERİ ESİGARA EU YU TAPATALK TAKİ TÜM FORUMLARI HER YERDEKİ TÜM FORUMLARLA İLGİLENECEK BİR yardımcı tut karını onunla paylaş , iş bölüşümü yapın . büyük oyna yani küçük derelerde yüzme... KALİTE OL ,likin içine aroma oranını vg pg oranını yaz mümkünse QR kod kontrolü eklet . ben satsam neler yaparım . ..

ve hatta ingilizce ve türkçe bastır cam şişenin üzerindeki tanıtımları tüm dünya ya açıl , yabancı forumlara üye ol , kendine bir tane ingilizce konuşan karını paylaştığın 3. bir kişi daha bul , onunla beraber Tüm asya avrupa amerika tüm dünyaya satış yapın Türkiye köy dünyanın yanında küçük düşünme çok büyük düşün hayal et başarırsın

#5 suaragise, 13 Haziran 2019
    Son düzenleme: 13 Haziran 2019
    • Komik Komik x 2
    • Beğendim Beğendim x 1
    • Faydalı Faydalı x 1
  6. skywegas

skywegas
    Expand Collapse
    Vape*
    ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    731
    Ratings:
    +885 / 18
    Kullandiginiz Cihaz:
    Aspire Nautilus + Provari
    07.01.2015
    evde likit yapıp satmak zor. Ha yapıp satanlar var.. Enteresandır ki alanlar da var... yani yaparsın, satarsın ve illaki alanda çıkar, ama 5 tane ama 10 tane satarsın. Bu memlette ne satarsan alıcısını bulursun.. Fakat forumda satmak istiyorum dersen o zor forumda evyap likit satamazsın.. ( %90 bıldırım kadarıyla )
    demek ıstedıgım şey şu, litrelik beher alıp, mutfak blenderı ıle a sıtesı ve b sitesinden aldığın maddeleri karıştırarak sıseleyıp satamazsın.
    Burada satıs yapabilmen icin imal ettiğin urunun mutfakta değil, daha steril bir yerde yapılması gerek. Blender ıle değil daha profesyonel ekipmanlarla, doldurmak icin ayrı bir ekıpman gibi gibi... Bu ımalathane dın fotograflarını göndermen gerekir... Hatta gerekliyse,
    Bulundugun ilde eger forum yetkılısı veya forum denetcılerınden bırı varsa likit yaptığın yeri gelip kontrol ederler.
    yani zor değil. bu ısı yapmak istiyorsan kaliteli, dürüst, temiz yapman gerekir... zaten bu şekilde yapmayacaksan dedıgım gırı 5-10 tane satarsın.
    forumda ıcınden sinek çıkan, kıl çıkan likitler goruldu daha once :)
    Yanlışım varsa yetkililer duzeltsın...

• Beğendim Beğendim x 1
  7. rap06

rap06
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    180
    Ratings:
    +412 / 13
    Kullandiginiz Cihaz:
    Aşkmodus ♥️
    Satmasına satarsın ama ihbar edip baskına uğrarsan üç kuruş kazanacağım diye batarsın üstüne üstlük sicilin gider en kötüsü ananı ağlatırlar o yüzden likit işine girip karnını ağrıtma.

• Beğendim Beğendim x 1
  8. samarra07

samarra07
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ratings:
    +3 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    AUGVAPE V200 + Aromamizer
    4 NİSAN 2017
    Ben denedim o işi de yasal değilmiş Türkiye'de diye bıraktım. Ceza almanın gereği yok durduk yere. Karışımları yapması, koruması, demlenmesi, hijyenik olması, şişelenmesi, reklam vs ayrı dert ve emeğinin karşılığını alamıyorsun pek. Önüne gelen premium likitçi olmuş. Ben en kaliteli nbase ve aromaları kullandımi şişenin maliyeti 17-18 lira iken 25'e sattım. Arkadaş **** ile 5-6 liraya mal ettiği likitleri Kızılayda amerikan pasajında 30'a sattırdı akrabasına. Bu işler böyle. Afedersin s...n sevilir hesabı o iyi iş yaptı vaktinde biz zararı zor kurtardık. Kaliteden anlamaz bizim millet. Reklam ve pazarlama önemli.

• Beğendim Beğendim x 1
  9. u.korkmaz

u.korkmaz
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    93
    Ratings:
    +97 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Revenger X
    kaliteli yaparsan ve çevren varsa illa ki tercih edilirsin ancak dışarıya açılmak kolay değildir. ben kendi likitimi kendim yaparım satmayı hiç düşünmedim ama yaptığım işe özenirim çevremde kullananlar da (4-5 kişi) benim nasıl ne şartlarda yaptığımı bilirler ve uğraşmayı pek sevmedikleri için makul bi fiyata benden almayı tercih ederler. ama dediğim gibi dışarıya açılmayı hiç düşünmedim ve düşünmem. yoksa herkes böyle düşünse ülke likit üreticisinden geçilmez

• Beğendim Beğendim x 1
  10. funchh22

funchh22
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vaperosso Revenger
    yorumlarınız için teşekkürler dostlar. likitlerimde hijyene dikkat edeceğim ve vg si wilmar pg si merck olan bir nbase kullanacağım. tecrübe de satmaya başlayınca beraberinde gelir umarım :)

11. namca

namca
    Expand Collapse
    Bilemedim ki şimdi

Alınan Beğeniler:
    3,573
    Ratings:
    +5,588 / 45
    Kullandiginiz Cihaz:
    BİRİSİNİ HATIRLATMAYAN
    O terketti
    güzel hayaller.:)
    Reçeteleriniz hazır ise ,denettiğiniz kişiler vauuvvv diyorsa.hesabınızı iyi yaptıysanız hiç bir engel yok yapmanız için ,ama bunu buradan öğrendikleriniz ile yapmaya kalkarsanız satacak insan bulamazsınız zira forumdaki herkes premium likit üreticisi ,zilyon tane reçete var ,mesela ben de likit üretiyorum kendime ,bazılarını ben de beğenmiyorum beğendiklerimin bazılarıda 50 ml si 40-50 tl civarında mal oluyor 60 tlye satacak adam bulamıyorum bazen kendim bile almıyorum.:)

• Galip Galip x 3
    • Beğendim Beğendim x 1
    • Samimi Samimi x 1
  12. Frontier07

Frontier07
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    729
    Ratings:
    +1,343 / 10
    Kullandiginiz Cihaz:
    Ne Bulursam Onu :)
    10.11.2015
    Öncelikle bir VİLLA kiralamalısınız :)

• Komik Komik x 8
    • Galip Galip x 1
  13. namca

namca
    Expand Collapse
    Bilemedim ki şimdi

Alınan Beğeniler:
    3,573
    Ratings:
    +5,588 / 45
    Kullandiginiz Cihaz:
    BİRİSİNİ HATIRLATMAYAN
    O terketti
    Ben orda yanlış yaptım demek ki ,işe sanayide başlamak hataymış.:)

• Faydalı Faydalı x 1
    • Komik Komik x 1
    • Samimi Samimi x 1
  14. prensbattal

prensbattal
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    39
    Ratings:
    +75 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    AUGVAPE V200 + BLİTZEN
    Efektörleri unutmayalım:ThumbsUp.:

15. UnbaLanceD

UnbaLanceD
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    255
    Ratings:
    +615 / 10
    Kullandiginiz Cihaz:
    Pico + Spica Pro
    @suaragise arkadaş Premium Likitin ne demek olduğunu bilmeden tavsiyelerde bulunmuş. Üretimi, hammaddelerin tedariği yasak olan bir ülkede bu işe girişmek büyük risk.

16. newestone

newestone
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    40
    Ratings:
    +103 / 5
    Kullandiginiz Cihaz:
    justfog c601 - smok 220
    Nafile dusunceler bunlar hocam. Sen once kendine yap kendine begendir gerisini bosver. Cunku yasal olmayan bir uretimde buyumenin bedelini boyle komik likitlerle odeme bari. Yapacaksan daha riskli daha parali isler yap.

Yani gole maya calma gerek yok cunku Nasreddin Hoca denemis bunu :)

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.