Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Eleaf ECR Coil

'Bir Bilene Sor' forumunda mustafacelik tarafından 16 Eylül 2019 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. mustafacelik

mustafacelik
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    wismec rx2/3
    merhaba hayırlı geceler arkadaşlar ben Eleaf ECR Coil satın almak istiyorum yardımcı olabilecek var mı?

2. Özgür_91

Özgür_91
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +5 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Wismec predator/zeus dual
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    03.09.2019
    Merhabalar hocam. Ben aldım kesinlikle tavsiye etmiyorum. İçinden çıkan telle sarım yaptım 1 saniyeden fazla çekince yanık tadı geliyor. Belki ben yanlış bişeyler yaptım ama baya uğraştım. Akıtma felan da yaşadım ( pamuklama baya zor oluyor o yüzden.) Ben olayı Zeus dual rta atomizer satın alarak çözdüm. Sana tavsiyem Rta bir atomizer alıp bu sorunu kökünden çözmem.

Not Ecr yi Kadıköy de pasajdan aldım ve bana 50 TL gibi bir rakama sattılar. O zamanlar yeniydim ve almıştım. Sonuç; Coil şuan çöpte.

3. ceash67

ceash67
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    4
    Ratings:
    +10 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    wis 2/3, pico ve invoke
    2016 yılında ae den almıştım çok uygun fiyata 5 tane. Hepsini biirden sarıyordum gayet kullanşlıydı ve orijinal coil den daha keyifli içimi vardı. Ancak arada sigara da içiyordum mtl ye geçince küçücük ecr coilleri sarmaktak kurtuldum ve sigarayı bıraktım. Naçizane tavsiyem bir mtl başlık alarak devam etmen.

4. denizfiratsivri

denizfiratsivri
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    17
    Ratings:
    +27 / 2
    bende kesinlikle tavsiye etmem hocam çok sarım yapmış birisi olarak en çok sorun yaşadığım ve sonunda da hüsrana uğradığım bir şeydi

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.