Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol
  1. Tum uyelerimizin Dikkatine.. Yeni Forum Adresi: http://www.esigara.eu/

El Yapımı Ultrasonic Temizleme

'Elektronik Sigara Atölye' forumunda maykılceksın tarafından 12 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. emreöztrk

emreöztrk
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    8
    Ratings:
    +25 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    joyetech ego aio d22
    Hocam ben ultrasonikte ısınmadan adam gibi likit demlendigime denk gelmedim daha 30 w ve 50 w secenegi var bende 30 w suyu çok ısıtmıyor 30 w yaptıgım likitler de olmuyor tad tuz yok olsada az 50 w da ise yarım saat Max calısıyor 10 dakikalarda su ısınıyor sonlara dogru iyice ıstıyor ve yaptıgım likitlerin hepside oldu meyve kurabiye tarzı olanlar tütünlülerde en az 8 saat atarsam sonuc alırım diye düşünüyorum 6 saat atıp denediğim oldu fena değildi tadı yani bu işte bence ısı şart öyle aman ısınmasın likit olmaz tadı kaçar diye düşünmedim hiç hava almıcak şekilde kapat dolaptan soguk suyu koy ultrasoniğin hazneye yarımşar saatlik periyotlarla 4 kez at 2 günde 4 saat olcak şekilde yapıp 3 5 gün dinlendir miss şunuda unutmayım 40 gün bekleyen likitle ultrasonik den çıkan likitin arasında ne kadar fark vardır bilemem bi likiti 40 gün bekletip hiç denemedim

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. sinanyalcn

sinanyalcn
    Expand Collapse
    Platin Üye
    Platin Üye

Alınan Beğeniler:
    22
    Ratings:
    +51 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    pico+kayfun prime
    En sağlıklı bilgi bence yurt dışında likit üreten fabrikaların uyguladığı sistem. Keşke cutwood gibi markaların üretim yerlerini ve aşamalarını görebilsek. Adamlar lezzetli yapıyor mu yapıyor. Onları araştırmak lazım

3. Gökyaran35

Gökyaran35
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    123
    Ratings:
    +364 / 18
    Kullandiginiz Cihaz:
    Istick pico
    Eski titresimli plastaysin kollarindaki motoru kullanin

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.