Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

E-sigaraya başlamayı düşünüyorum mod ve ato tavsiyenizi alabilirmiyim ?

'Bir Bilene Sor' forumunda Alienware tarafından 14 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. Alienware

Alienware
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +4 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Daha Almadım Tavsiye PLS
    Merhaba Arkadaşlar

Uzun yazdığım için şimdiden affınıza sığınıyorum :)

Öncelikle söylemek istediğim çok önemli bir nokta var sakın yanlış anlamayın yazımı tamamen okumadan tavsiyede bulunmamanızı önemle rica ediyorum çünkü yanlış yönlendirilip beklentilerime cevap vermeyecek ürünü edinmek istemiyorum

Başlıkta belirttiğim gibi sigarayı bırakmak ve elektronik sigaraya başlamayı düşünüyorum toplamda 4 saatlik bir araştırma yaptım coili atomizeri bataryasıydı derken yüzeysel bilgilere az çok hakim oldum araştırdıkça işin ne kadar detaylı ve tecrübe gerektirdiğinide anlamaya başladım o yüzden bu konuyu açmayı ve siz değerli arkadaşların tecrübelerinden faydalanmayı çok gerekli gördüm

Konuya gelecek olursak daha önce 1 kere denemiştim ve nargile içimiydi çok hoşuma gitmişti dumanı boldu zevk vermişti o zamandan beri içimde acaba alsammı hevesi vardı bugünlere kısmetmiş eşim 2 aylık hamile Allah kısmet ederse çocuğumuz olacak ve eşim sigara kokusundan acayip rahatsız olmaya başladı bende bu bahaneyle 2 yıldır içimde kıpır kıpır dolanan hevesi hayata geçirme fırsatına eriştim fakat araştırınca kafamda deli sorular dönmeye başladı ve işin içinden çıkamaz oldum kısaca beklentim şu şekilde ;

1. Si en önemli konu 1 kere mod almak ve en iyisini almak (bütçe anlamında bir kısıtlamam yok yeterki bir kere aliyim ve verdiğim paraya değsin) ve uzun soluklu bozulana kadar kullanmak istiyorum o yüzden en profesyonel tercihinizi benimle paylaşmanızı rica ediyorum beni daha kolay yönlendirebilmeniz için araştırmalarıma göre tercihim en az 2 pilli uzun süre şarjı giden (ağırlığı benim için belirleyici bir unsur değil yeterki kaliteli olsun rahatsızlık hissetmem) birde mtl ve dl içim diye bir durum var mümkünse ikisine kullanabileceğim tabi böyle bir özellik varmı onuda bilmiyorum eğer yoksa kesmesi açısından yoğun duman nargile çekimi yani mtl olması ilk tercihim olacaktır watt olaylarından hiç anlamadım ama aldığım modda watt yetersiz diye tekrar mod almak zorunda bırakmayacak bir tercih olmasınada özen göstermenizi rica ediyorum bu arada şuan kent drange blue kullanıyorum ve 2 günde 1 paket içiyorum.
    Kent Drange Blue Değerleri ; Zifir 7mg - Nikotin 0,7mg - Karbonmonoksit 7mg

2. En önemli konu araştırmalarımın sonucunda şöyle bir kanıya vardım sanırım hazır setler kaliteden uzak oluyor o yüzden sizinde yardımlarınızla parça parça en iyi malzemeleri ayrı ayrı alarak en kaliteli seti oluşturmak istiyorum yani atomizeride moddan ayrı sizinde tavsiye edeceğiniz en kalitelisini kullanmak istiyorum burdada bütçe anlamında bir kısıtlamam yoktur yalnız burda dikkatinizi çekmek istediğim çok önemli bir nokta var; Coilimin teli ve pamuğu yandığında hazırını alıp takacak bir tip değilim, ben meraklı bi insanım bozulan tamir olması gereken herşeyi anlamasam bile günlerce uğraşarak öğrenip tamir eden ve bundan acayip keyif alan bir yapım var ve elim elektrik elektroniğe ve el aletlerine çok yatkındır en önemliside çok sabırlı bir insanım zorlansam bile asla pes etmeden günlerce uğraşır ve öğrenene kadarda asla bırakmam hatta bu durumdan zevk alırım o yüzden sizden ricam atomizer tavsiyesinde bulunurken kendim telini sarıp yerleştirebileceğim ve pamuğunu kendim ayarlayabileceğim kaliteli modüler profesyonel bir atomizer tavsiye etmeniz olucaktır

Batarya pil durumuna gelecek olursak onları araştırdım pillerimi panasonic aldım ayrıca onları şarj edebileceğim şarj aletide aldım bunlarla ilgili bir sorunum yok ama tabiki tecrübelerinize göre tavsiyede bulunmak isterseniz onada açığım sonuçta bilenle bilmeyen asla bir olmaz :)

Umarım tavsiye yapılabilmesi için yönlendirici bütün bilgileri sunabilmişimdir hepinizden bu uzun ve yorucu yazı için tekrar çok özür diliyorum fakat çok takıntılı bir insanım yani aldığım üründen pişman olmayı yetersiz veya eksik geldiğini hissetmek istemiyorum tekrar sigaraya itmesini tatminsizlik yaşatmasını istemiyorum nolur beni bu konuda maruz görün bu seçimleri yaptıktan ve tavsiyelerinize göre makinayı aldıktan sonra likit kullanımı ile ilgili ayrı bir konu açacağım şimdiden hepinize çok ama çok teşekkür ediyorum bu arada aranıza katıldığım için büyük bir adım attığımı hissediyorum ve çok mutluyum :)

• Samimi Samimi x 2
  2. zsonur

zsonur
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    40
    Ratings:
    +61 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Drag 2 + U Force
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    M.Ö 1700
    Senin ilacın pico :ThumbsUp.: . Forumu biraz araştırıp bilgi edinmeni öneririm ve umarım başlayıp tekrar bırakmazsın.

• Komik Komik x 1
  3. Alienware

Alienware
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +4 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Daha Almadım Tavsiye PLS
    Tavsiyen için çok teşekkür ederim araştırıp düşüncemi paylaşacağım

• Samimi Samimi x 1
  4. Sugar23

Sugar23
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    6
    Ratings:
    +7 / 1
    "nargile çekimi yani mtl olması"

Nargile çekimi dediğiniz dl oluyor direk ciğere çekiliyor nargile gibi yani,mtl de sigara gibi önce agiza sonra ciğere çekilen onları karıştırmayın. Kitler de kötü değiller onlar da mod ve atomizerlerden oluşuyor sadece ikisi birlikte satılıyor.Pico önermiyorum tek pilli,hazır coilli baslangic kiti o. Arkadaş iki pilli üst düzey bir mod ve sarılabilir hazır coil olmayan üst düzey atomizer ariyor mod olarak drag,geekvape aegis,sx mini g class;atomizer olarak zeus x,aromamizer,ammit,merlin tarzı ürünler. Ben uzun zamandir swag kit kullaniyorum üst düzey malzemeleri denemede ihtiyaci duymadim o yüzden çok bilgim yok bilgili arkadaslar yardimci olurlar. Türkiyede satılan ürünler zaten kısıtlı,fiyatları yüksek olanları araştirabilirsin. Sadece 4 saatlik bilgin varsa biraz daha arastirma yapmani öneririm keşke öbürünü alsaydim,keşke şu konuyu öğrenmiş olsaydim gibi şeyler olabiliyor boşa para döktüm o yüzden :)

• Beğendim Beğendim x 1
  5. Elvis Presley

Elvis Presley
    Expand Collapse
    Platin Üye
    Platin Üye

Alınan Beğeniler:
    825
    Ratings:
    +1,040 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Lostvape mirage + prime
    17.01.2019
    Mod olarak dl kullanacaksaniz eğer Sxmini q mini yada g class

Tek coilli intake rta. çift coilli reload rta yada Zeus x... Intake ve Zeus üstten hava kanallı olduğu için akıtmasi çok zordur

Tel olarak fused clapton forumda tedarikçi arkadaşlar var

Pamuk cotton bacon prime

Likit olarak 3mg ile başlayıp deneme yapabilirsiniz Tester alın beğendiğiniz olursa 60ml alırsınız

Eşiniz yoğun buhardan da şikayetçi olabilir bunu da düşünün

MTL için mod Dicodes (tek pilli) yada lost vape paranormal(çift pilli)

Atomizer kayfun lite yada prime

Tel olarak temco 26-28ga kantal yada mtl fused ni80

Pamuk yine cotton bacon prime

• Beğendim Beğendim x 1
    • Katılıyorum Katılıyorum x 1
    • Faydalı Faydalı x 1
    • Samimi Samimi x 1
  6. Alienware

Alienware
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +4 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Daha Almadım Tavsiye PLS
    İşte bende tam bundan bahsediyorum mesela arkadaşımızın mesajımı okumadan verdiği tavsiye yüzünden picoyu araştırdım gece gece ve dediğiniz gibi bana hitap etmediğini öğrendim eğer mesajımı okumuş olsaydı kendi zamanındanda benim zamanımdanda çalmamış olurdu gerçi ben yinede o ürünüde araştırıp bilgi sahibi olmuş bulundum bu sayede oda başka bi durum tabi bu arada yanlış tabir yüzünden çok özür dilerim ben nargile çekimini mtl zannediyordum karıştırmışım çok bilinçli paylaşımlarda bulunmuşsunuz Zaten araştırmam çok yetersiz olduğuniçin hala araştırmay devam ediyorum daha çok öğrenmeye uğraşıyorum iyice emin olmadan satınalma işlemine geçmek istemiyorum dediğiniz gibi sonra diğerini diğerni derken kendine göre olanı bulana kadar araya gereksiz masraflar girmiş oluyor bende bunun önüne geçmek için elimden geldiğince sizlerinde yardımları ile aydınlanıp doğru tercihi yapacağım inşallah

7. Emirt

Emirt
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +6 / 0
    Sakın pico alma paran kısıtlı ise direk düzgün iş gören birşey ara

8. Alienware

Alienware
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +4 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Daha Almadım Tavsiye PLS

Tavsiyeleriniz ve akıcı anlatımınız için çok teşekkür ederim sizin gibi böyle sade ve öz anlatan insanlar sayesinde bu işe çok daha kolay hakim olabilirim hissine kapılıyorum fakat sormak istediğim bir iki şey var

1.si tek coilli intake çift coilli reload dediğiniz kısımda bilgi eksikliğim olduğunu farkettim ve bu durumla ilgili aydınlatmanızı rica ediyorum tek coil çift coil muhabbeti nasıl oluyor yani benim tahminim coil dediğiniz kısım içindeki yay gibi sarımlı rezistansmı oluyor bazı coillerin 1 rezistanslı bazı coillerin çift rezistanslı olduğu içinmi tek coilli ve çift coilli diye ayrı ayrı tabirler var yoksa çokmu yanlış anladım eğer yanlışsa düzeltin lütfen :)

2. Kısım tel kısmı tel kısmında sıfır bilgiye sahibim sanırım sarım sayısına ve telin kalınlığına göre yaptığın rezistansın verdiği ohm değeri değişiyormuş ve şöylede bir detay varmış coiline ve kullandığın watt aralığına göre tel kalınlığı ve tel hammaddesi seçiliyormuş atıyorum 0,4mm 316 paslanmaz tel 30-50watt arası özelliğindeki telin kullanım aralığı varken sizin dediğiniz telin kullanım watt aralığı çok daha yüksek ve dirençli olabiliyormuş tabi bu benim yazdıklarım çok kulaktan dolma youtube dan duyduğum bilgiler doğrumu yanlışmı ufak bir fikrim bile yok bu konuda ki gördüğünüz eksiklerim ve yanlışlarım varsa eklemek istedikleriniz varsa mutalak yazın okumaktan çok keyif alırım :) yazmaktanda asla üşenmem sadece biraz geç yazabilirim ondan dolayı şimdiden hepinizin affına sığınıyorum dünden beri geceleri hastanedeyiz gündüzleri işteyim fırsat buldukça ve aklıma geldikçe kafamdaki soruları bir bir paylaşacağım

3. Olarakta mtl için farklı bir mod ve atomizer önerilmiş sonuçta 1 kere bile olsa dl denedim fakat mtl denemedim belkide mtl daha çok hoşuma gidecek denemediğim için bilemiyorum tabi. Bu konuda merak ettiğim şeye gelecek olursak mtl modları dl lerden farklımı oluyor sistemleri dahamı farklı yani o yüzdenmi ayrı ayrı modlar önerdiniz yoksa mtl seçecek olursam bu modun mtl için daha uygun bir mod olduğunu düşündüğünüz içinmi diğerinden farklı malzemeler önerdiniz bu konudada aydınlatırsanız çok memnun olurum

Bu arada eşimin yanında sigara içmiyordum zaten balkonda içip evin içine tekrar girince üstüme sinen sigara kokusundan tiksiniyordu yani buhar makinası olsa bile yine yanında tüketmem kendisi ama esigaradan normal sigara gibi tiksineceğini hiç zannetmiyorum

Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim :)

9. omeringen

omeringen
    Expand Collapse
    -.-
    ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    1,613
    Ratings:
    +5,002 / 87
    Kullandiginiz Cihaz:
    Sh FEV 4.5 + Sbody Macro
    @Alienware ,
    Modlarda MTL ve DL diye bir ayrım -istisnai durumlar hariç- yok aslında. Tek pilli bir mod ile de DL içim yapabilirsiniz, çift pilli ile de. Tek farkı pillerin bitiş süresi olacaktır. Öyle bilmemkaç bin Watt gücünde modlarla zaten işiniz yok, öyle yüksek değerlere kimse çıkmıyor merak etmeyin. MTL içimi her mod ile yapabilirsiniz ama DL de kullanayım ve şarjı uzun gitsin diyorsanız çift pilli edinmek bir seçenek. Onun yerine tek pilli mod ile de gayet rahat DL içim yapabilirsiniz. Yedek piliniz olur çantanızda o kadar. Boyut önemli değil demişsiniz, o halde çift pilli seçiminizi değiştirmeyin.

Forumda özellikle yerli tank üreticilerinin konularındaki yorumlara pek itimat etmemenizi tavsiye ederim, gerçi çoğu MTL kullanıma yönelik ürünler çıkartıyor, siz DL bakıyorsunuz. Kendim sararım demişsiniz, güzel. RDA (damlatmalı) yerine RTA (likit hazneli) tank tercih etmeniz daha az uğraştırıcı olacaktır. Tanklarda, modların aksine DL ve MTL kullanım tarzı birbirinden çok farklıdır. Her ikisini de yapabilen tanklar pek verimli olmuyorlar. Yani iki tarz da kullanacaksanız iki farklı ve bu amaca yönelik tank almanız en doğrusu olacaktır. Son olarak, sigara tiryakisi biri olarak sigara içim (MTL) denemenizi tavsiye ederim.

Cihaz önermedim ama olsun. :)

• Faydalı Faydalı x 3
    • Beğendim Beğendim x 1
    • Katılıyorum Katılıyorum x 1
  10. Alienware

Alienware
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +4 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Daha Almadım Tavsiye PLS
    Tavsiyen için teşekkür ederim dostum zaten iş görenini alabiliyim diye bu konuyu açıp destek alma ihtiyacı hissettim uyardığın için tekrar teşekkürler picoyu araştırınca listeme eklemedim bile bir fırsatını bulursam elvis kardeşimizin tavsiye ettiği makinaları araştırmak için sabırsızlanıyorum zaman bulursam ilk iş onun dediklerini ve sugar23 ün dediği modlara bakınıcam ama tercihim kesinlikle yihi veya dna çipli makinalar olacak sanırım onların heat özelliği watt ayarlamaları çok profesyonel olduğundan daha gerçekçi değerler verdiğinden dolayı daha güzel içim zevki buhar ve aroma sağlıyormuş o yüzden şuanki bakış açım kesinlikle yönde olacak gibi

11. omeringen

omeringen
    Expand Collapse
    -.-

Alınan Beğeniler:
    1,613
    Ratings:
    +5,002 / 87
    Kullandiginiz Cihaz:
    Sh FEV 4.5 + Sbody Macro
    Isı kontrollü teller kullanmayacaksanız -ki buharcıların neredeyse tamamı kullanmıyor diyebiliriz, çok küçük bir kitle kullanıyor- bahsi geçen bu çiplerin size aman aman bir artısı olmayacak. Siz öncelikle sağlam ve kronik sorunu bulunmayan cihaz edinin derim.

• Beğendim Beğendim x 2
    • Katılıyorum Katılıyorum x 2
  12. Alienware

Alienware
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +4 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Daha Almadım Tavsiye PLS

Cihaz önermediniz faka ufkumu açtınız buda çok değerli o yüzden çok teşekkür ederim tecrübelerinizi paylaştığınız için insanlar anlamıyor bu hayatta paradanda değerli şey tecrübedir tecrübeye paha biçilemez tecrübe para kazandırır ama para tecrübeyi kazandırmaz her zaman o yüzden insanların birikimlerine çok önem veriyorum öğrenmenin basit yoludur çünkü :)

Konuya gelecek olursak 1 tane kaliteli 2 pilli bir mod alıp dl için ayrı mtl için ayrı atomizer alırsam 1 mod ile ikisininde keyfine varabiliyormuyum yani doğrumu anladım :)

13. omeringen

omeringen
    Expand Collapse
    -.-

Alınan Beğeniler:
    1,613
    Ratings:
    +5,002 / 87
    Kullandiginiz Cihaz:
    Sh FEV 4.5 + Sbody Macro
    Çok doğru.

14. Alienware

Alienware
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +4 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Daha Almadım Tavsiye PLS
    Çok teşekkür ederim sizlerin sayesinde bu işin kitabını yazacağım :)

15. Alienware

Alienware
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +4 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Daha Almadım Tavsiye PLS
    Bu tavsiyenizide bi kenara yazdım teşekkürler

16. Ozuma

Ozuma
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    651
    Ratings:
    +1,718 / 31
    Kullandiginiz Cihaz:
    Ijoy Shogun Univ
    23.04.2018
    Pico alma diyenlere de aldırma. Vape dünyasının 3310'udur Pico yarı yolda bırakmaz. Taş gibi cihaz.

• Katılıyorum Katılıyorum x 3
  17. rap06

rap06
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    121
    Ratings:
    +283 / 7
    Arkadaşlar yukarıda size çok değerli bilgiler vermiş sizin yerinizde olsam,bir tane tek pilli pico bir tane de çift pilli mod alırım birde bir tane DL içimi Atomizer ve bir tanede Mtl içimi Atomizer alırım rahatıma bakarım,çünkü DL'de kullanacağınız nikotin oranı ile Mtl de kullanacağınız nikotin oranı farklı olacak bir de evde ve dışarda taşıma kolaylığı açısından böyle bir öneri sunuyorum.

• Katılıyorum Katılıyorum x 3
  18. hades0606

hades0606
    Expand Collapse
    Platin Üye
    Platin Üye

Alınan Beğeniler:
    166
    Ratings:
    +371 / 16
    Kullandiginiz Cihaz:
    xiomi
    Vaporesso Luxe Kit 220W
    aradığın budur hocam

19. gabamarul

gabamarul
    Expand Collapse
    E-Sigara Profesör

Alınan Beğeniler:
    1,770
    Ratings:
    +4,080 / 61
    dl ve mtl için iki ayrı set almak en mantıklısı.
    dl için de mtl için de aynı markanın cihazlarını tavsiye ederim.
    dl için bunu alın https://www.esauce.co.uk/rebel-mod/evolv-dna-rebel-mods/the-rebel-mod-200w-dna-250c-2x700
    mtl için de bunu alın https://www.esauce.co.uk/rebel-mod/...volv-dna-75c-single-2x700-rebel23c-rebel-vape

atomizer olarak da DL için reload rta alın
    mtl için esg skyline ve dropkit alın
    dl için tel olarak https://ohmlandcoils.com/collections/all/products/new-groove-fused-staplestaggerton veya https://ohmlandcoils.com/collections/all/products/staple-coil alın
    pamuk olarak native wick veya cotton bacon prime alın
    cımbız vb ekipman standart ama makası kesinlikle https://www.swiss-knife.com/en/swis...ery/victorinox-embroidery-scissors-17-cm.html bunu alın. daha kalitelisini ben görmedim.
    tornavida seti de çok önemli, snap onun küçük ama elden kaymayan çok güzel setleri var, biraz araştırarak 200 300 dolar gibi uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

• Beğendim Beğendim x 1
    • Faydalı Faydalı x 1
    • Galip Galip x 1
    • Samimi Samimi x 1
  20. Elvis Presley

Elvis Presley
    Expand Collapse
    Platin Üye
    Platin Üye

Alınan Beğeniler:
    825
    Ratings:
    +1,040 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Lostvape mirage + prime
    17.01.2019
    Öncelikle tel konusuna değinelim.. 22-26ga teller daha kalın 28-32ga teller daha incedir . Kalın teller daha düşük ohm verecektir bunlar dl içime uygundur . İnce teller daha yüksek ohm verecektir. Misal 28ga 2.5mm capta 6 tur sarım yaptığınızda 1ohm üstü verecektir mtl kullanım yapanlar bu sarımi kullanır.

Fused clapton teller birçok telin birleşimi daha dayanıklı, daha iyi aroma veren bir tel. Tel tedarik eden arkadaşlardan daha detaylı bilgi alabilirsiniz yanlış bir bilgi vermek istemem

Tek coil, çift coil dediğimiz evet Atomizer içine taktığımız tel sayısı. Fused clapton tel tek coil olduğunda 0. 35-0.40 ohm verir .cift coil taktığınızda 0.10-0.20 arası olur bu da daha yüksek watt demektir. Tek olanda 30-40w gerekirken çiftli de 60-70 e çıkmanız gerekir bu yüzden çift pilli mod gerekir Çift Coil atomizerler içine tek coil de takılabilir ama dizayn olarak çiftine göre tasarlanmıştır.. İntake ve Zeus tavsiye etmemim sebebi üstten hava kanallı olması nedeniyle akıtmasi zor olmasından dolayıdır. Sarım ve pamuklama videolarını bolca izlemenizi de tavsiye ederim

Mod konusunda mtl içinde ayrıca bir mod düşünebilirsiniz. Gün boyu tasiyacaginiz aletin hafif olmasi ve kompakt olması önemlidir . Siz dl içim yapacağınızı söylediğiniz için çift pilli tavsiyesinde bulundum . Bence bir tek pilli hafif mod - penodat setini de yedekte tutun Penodat iyi aroma veren hem sıkı hem havadar olma özelliği ile güzel yerli bir Atomizer.. Bir parça kaybetseniz üreticiden tedarik edebilirsiniz.

Mod kaliteli olsun demiştiniz bence lostvape, Sx mini, asmodus başarılıdır. Dna75c yada 250c chipsetlerde replay özelliği vardır. En güzel tadı aldığınız içimi kaydeder ve bu içimi tekrarlar ama yihiler gibi agresif değildir. yihi chipset agresiftir watt modunda dlcilerin tercihidir. Asmodus chipseti de iyi verimlilikle çalışır ateslemesi iyidir.

Ben lostvape mirage kullanıyorum gunboyu farklı atomizerler ile mtl kullanırım akşam intake takarım 1 saat dl içim yaparım

#20 Elvis Presley, 15 Mayıs 2019
    Son düzenleme: 15 Mayıs 2019
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.