Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol
  1. Tum uyelerimizin dikkatine. Site adresi :http://www.esfvape.com/

DL atomizer için uzun ömürlü mod tavsiyesi.

'Bir Bilene Sor' forumunda slicky tarafından 22 Şubat 2021 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. slicky

slicky
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    9
    Ratings:
    +25 / 0
    Sevgili forumdaşlarım,

Yılların emektarı, bir döneme damga vurmuş wismec 2/3 modum artık "Benim miyadım doluyor." sinyalleri vermeye başladı. Tek atomizer kullandığım için ve hem 2 pilli hem de 3 pilli kullanım esnekliğini sağlayabildiği için ilk aldığım zamandan beri ( 2016 sonları) herhangi bi yedek veya yeni mod düşünmedim. Ama artık yaşlı kurtu emekli etmek gerekiyo.

İhtiyacım olmadığı için hiç mod piyasası ne durumdadır diye bakmamıştım şu zamana kadar. Sanıyorum kur dengesizliğinden ötürü fiyatlar biraz ateş pahası gibi geldi bana ( ya da ben çok eskide kaldım). Ben wismeci aldığım dönemdeki sx mini parasına şu anda revenger kit bile alamıyorum. Bunlar hep dış mihrakların işi :)

Neyse lafı uzatmadan sadede gelecek olursam, şöyle kaliteli, bir kere alıp wismec gibi 3-4 sene performans düşmesi veya herhangi mi majör problem yaşamadan, taş gibi sağlam bir moda ihtiyacım var. Chipsettir, temperature controldür falan bu işlere başından beri hiç girmedim. Hiç kullanmadım TC modunu. Chipseti nedir artısı nedir eksisi nedir onlardan da anlamıyorum çok. Alayım modu kutusunu açayım pilini takayım ve bir daha mod diye bişey düşünmeyeyim istiyorum. Fiyat konusunda çok uçmadan her türlü tavsiyeye açığım arkadaşlar.

2. sencan

sencan
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    382
    Ratings:
    +1,173 / 15
    Kullandiginiz Cihaz:
    18650 kalp pili
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    01.01.2017
    Double barrel v3 ilk seçimim olurdu (sağlam ve sadece watt istediğiniz için), minikin v2 ikinci seçim derim , şekil itibari ile rx alışkanlığını bozmadan bence daha iyi ergonomi nispeten oda sağlam modtur. Ama bulabilirseniz çifteli daha sağlam ömürlük mod (biraz ağır)

• Katılıyorum Katılıyorum x 1
  3. hzrfn

hzrfn
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    113
    Ratings:
    +243 / 11
    Kullandiginiz Cihaz:
    Blotto-Creed-BrunhildeMTL
    01.09.2020
    Sağlamlık, toz ve sıvı geçirmemezlik açısından da Aegis X öneririm. Watt modu için çok iyi bir ateşleme alıyorum ben.

4. Ewoxsmus

Ewoxsmus
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    208
    Ratings:
    +423 / 126
    Kullandiginiz Cihaz:
    Double BarrelV3+Pharaoh M
    Double barrel v3 ömürlük,hızlı ateşleme vs. DL içimde bir mod olarak herşeyi karşılar.Tabi bulabilirseniz

5. Archivaper

Archivaper
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    130
    Ratings:
    +278 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Tesla wye 85+ Spica Pro
    Sigelei fog leather :ThumbsUp.:

6. slicky

slicky
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    9
    Ratings:
    +25 / 0
    Double barrel çok güzel güzel modmuş. Ama daha görüntüsünden Türkiye'de bulmanın çok zor olduğunu anladım. :D
    Minikinler hep güzeldi ama sanıyorum şu anda v3 ler var. V2 bulmak da zor anladığım kadarıyla. Ama minikini şeçenklerim arasına ekledim hocam.

Hocam üzeri dokulu ve ya böyle deri kaplı modlar bana hep çabuk yıpranacak, kaplaması en ufak darbede yırtılacak veya soyulacak gibi gelmiştir. Üzerine olası bir likit dökülmesinde rengi atacakış gibi gelir hep. :) O yüzden hep mesafeli durmuşumdur bu tarz modlara. Tamamen bir varsayım benimki tabii

• Beğendim Beğendim x 1
    • Katılıyorum Katılıyorum x 1
  7. savaronajointed

savaronajointed
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    41
    Ratings:
    +70 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    sl class-penodat V2
    01.01.2012
    geekvape ageis max sağlam ateşlemesi gayet yeterli ....

8. hzrfn

hzrfn
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    113
    Ratings:
    +243 / 11
    Kullandiginiz Cihaz:
    Blotto-Creed-BrunhildeMTL
    01.09.2020
    DL atomizer için diyor arkadaş hocam. Tek pilli modda dl dual coil içim yapılmaz.

• Beğendim Beğendim x 1
  9. MustafaSener

MustafaSener
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    21
    Ratings:
    +40 / 0
    02.01.2019
    Minikin v2 & v3 kullanmış biri olarak iki cihazın ateşleme gücüde yeterli fakat biraz hassas ürünler. Ekran dokunmatik olduğu için zamanla arıza verme olanağı çok yüksek modlardır. Sağlamlık açısından şuan Aegis X önerebilirim. Bulunabilirliğe göre denk gelirseniz Lostvape Therion Dna166 da olabilir.

10. slicky

slicky
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    9
    Ratings:
    +25 / 0
    Sıfır bir V2 parlak silver renginden olsa bulabilsem aslında süper olur başka hiç şeye bakmam bi daha :D. v3 de güzel olmuş ergonomi olarak tam ele oturacak tarzda ama anlamadığım ve gözüme garip gelen bir asimetrik hali var.

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.