Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

İnceleme Digiflavor Drop Bf Rda

'RDA (Üstten Damlatmalı Atomizer)' forumunda korgi tarafından 8 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

Digiflavor Drop Bf Rda 4.8 5 6votes
4.8/5, 6 oy

1. Konu
  2. Yorumlar (6)
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. hammersmith

hammersmith
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    514
    Ratings:
    +1,300 / 11
    Bu ara böyle, hem DL hem de MTL'de RDA'lar ile devam ediyorum. Önce MTL için elimde kalan likitleri bitirmek hemde yeni alacaklarımı deneme amaçlı Berserker aldım sonrada hafta sonu Drop aldım. Elim tank'a gitmiyor, her şey hem çok pratik hem de istediğin gibi oyna bobinin yeriyle. Aroma olarak çok şey farketmedi aslında ama değişiklik iyidir. Squonk kullanmıyorum o nedenle her damlatma yeni bir sigara yakmaya benziyor. Birde yapısından mıdır anlayamadım çekimler daha çok üst damak üzerinden oluyor dolayısıyla ısıyla ilgili problemde yaşamıyorum pek. Drop'a gelince en sevdiğim tarafı kocaman alanı oldu, denemedim ve ihtiyacım da olmadı ama kocaman bobinler sarılabilir heyecan arayan arkadaşlar için. Bir sonraki denemem tek bobin ile olacak.

• Beğendim Beğendim x 2
    • Faydalı Faydalı x 1
  2. poshia

poshia
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    994
    Ratings:
    +1,907 / 1
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    16.02.2018
    Drop dead rda in squonk pini drop a uyarmı acaba, ikisini beraber kullanan varmı ?

3. Prof.esigaracı

Prof.esigaracı
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    125
    Ratings:
    +259 / 8
    bu atomizerin hava kanalını nasıl gevşetebilirim ? Neredeyse dönmüyor gibi bişe pin elimde kalacak. Atomizerden çıkarıp çeviriyorum o zaman dahada zor oluyor .

4. Mr. Ocean

Mr. Ocean
    Expand Collapse
    E-Sigara Tiryaki
    ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    4,388
    Ratings:
    +10,608 / 19
    O-ringler şişmiş olabilir. Değiştirmeyi deneyin. Aynı durum başıma gelmişti.

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.