Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Demon Killer Allien Wire

'Bir Bilene Sor' forumunda tripley tarafından 9 Kasım 2018 10:30 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. tripley

tripley
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    17
    Ratings:
    +25 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Hcigar VT75 Nano-Moonshot
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    13.08.2016
    Selamlar herkese,

0,3 * 0.8 + 32 GA allien telim var. Serpent minide sarım yapıyorum. 0.3 ohm alabilmek için kaç çapta kaç tur sarmam lazım ? 2,5 mm de 4 tur sarınca 0.5 ohm veriyor. Pamuklamasını doğru yapmam rağmen 30 watta güçlü çekince pamuk yanığı tadı geliyor. Fakat pamuğa baktığımda herhangi bir siyahlık yok. Demon killer'ın içinden çıkan pamuğu kullanıyorum. Bu iki konuda yardımcı olursanız çok sevinirim :)

Bol Buharlar...

2. erlmct

erlmct
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    60
    Ratings:
    +191 / 0
    08.09.2018
    onu bn de yaşadım. alien teller ile 0.3 ohm almanız zor. 45wattan fazla kullanamadım bu telleri, bu rakamlar civarı tel tadı vermeye başlıyor. pamuğa gelirsek dikkat ettiyseniz pamukların arasında koyu beyaz bir tabaka var preslenmiş gibi, ben o kısmı kullanmayarak çözmüştüm nispeten. ne işe yarıyor bilmiyorum o kısımlar. bir de dry burn yaparken yüksek wattlarda yapmayı deneyin telin üzerindeki yabancı maddeleri tam yakmıyoruz heralde. bir gelişme alırsanız bana da yazarmısınız

3. tripley

tripley
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    17
    Ratings:
    +25 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Hcigar VT75 Nano-Moonshot
    13.08.2016
    Tamamdır

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.