Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Buharcı Dili (Tat Sağırlığı) Olmanızın ve Kurtulmanızın 5 Yolu

'Elektronik Sigara ve Sağlık' forumunda natkarat tarafından 5 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

Buharcı Dili (Tat Sağırlığı) Olmanızın ve Kurtulmanızın 5 Yolu 5 5 4votes
5/5, 4 oy

1. Konu
  2. Yorumlar (4)
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. Gorgorot

Gorgorot
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    29
    Ratings:
    +80 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Drop
    İçtiğim likitlerden acı bir tat almaya başladım. 3 gün sek nbase buharladım ve sabah akşam dişlerimi fırçaladıktan sonra mentollü ağız suyu ile çalkalama yaptım. 4. Günde işler normale dönmeye başladı.

2. Bahadır72

Bahadır72
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Yihi Sx Mini MX Class
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    25.03.2019
    Aktardan nane yağı alın (küçük şişe içerisinde). Parmağınızın ucu ile burun deliklerinize ve dilinizin üstüne sürün. 30-45 dakika sonra sade Türk kahvesi için. Geçmiş olsun :)) Tabiki her gün dişleri fırçalıyoruz,ağız gargarası kullanıyoruz ağız bakımına önem veriyoruz.

3. AlicanGoral

AlicanGoral
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    50
    Ratings:
    +153 / 2
    Kullandiginiz Cihaz:
    Luxe Mod + Drop Dead RDA
    1 haftadır hastayım, milkmanden aldığım tat sararmış beyaz peynir gibi.. Bi an önce geçer umarım :(

• Komik Komik x 1
  4. Yosta

Yosta
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    10
    Ratings:
    +23 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Yosta livepor 160
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    27.5.2017
    kahvaltı da acı yiyin .

5. Özgüradam

Özgüradam
    Expand Collapse
    Banlandı

Alınan Beğeniler:
    30
    Ratings:
    +67 / 1
    Bu konuyla ilgili sayfalarca yazildi anlatildi herkes yasadigi tecrübeleri paylaşti..bende bu sıkılma tat alamama tat sağırlığı vs ile ilgili bi tespitimi paylaşmak istiyorum...sorduğumuzda herkesin ml tüketimi farklı ..biri 4 ml içerken diğeri 10 ml içiyo ve çok geliyo örnek olarak..benim tespitime göre herkesin yaptığı işle iligli yani mesleğiyle ilgili tat alamama sıkılma vs...neden derseniz atiyorum fabrikada işçisiniz 8 saatlik bi vardiyede kac ttane molaniz var ve kac kere içme firsati buliyosuniz..diyelim esnafsiniz her hangi bir engeliniz yok her elinizi attiginizda içme olanağiniz var ...sigara içmenin yasak olduğu bölümde çaliştigimda tüketimim günde 4 ml aroma içim enfes doyamiyorum daralma nikotin fazla gelmesi hiç bişey yok..sigara içmemin sakıncası olmayan bölümde allah ne verdiyse istedikçe çek aroma kötülesiyo tat alamamaya başliyorum..nornal atesli sigara içtigimizde nasil genel olarak konusuyorum 30 dk 40 dk yada 1 saat arayla içiyosak bundada o aralari verdigimizde begenmedigimiz aromalar nbase ler inanin çok keyifli hala geliyo...meslekten kastim dedigim gibi içme imkani olanlar ve olmayanlar olarak ayrimi yapabilmek için..ve normal atesliye ayirdigimiz süreyi buna ayirir ve o sıklıkla içersek işte o zaman gerçekten farkı hissedebiliyosunuz...sanki ne atesli nede e sigara kullaniyonuz
    .keyiif tat 10 numara oluyo..tat alamayan arkadaşlar sıkılan arkadaşlar bence zaman aralığı verip bi test etmeli farkı görecekler..her hangi bir idda değildir sadece kişisel tespittir..

Diğer bi konu vardi oraya yazdim.burayi okuyunca bu konuyla daha ilgili gibi geldi burayada yazayim dedim ...

Saygilar..

• Katılıyorum Katılıyorum x 1
    • Faydalı Faydalı x 1
  6. SeydiErl

SeydiErl
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    8
    Ratings:
    +16 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Swag kit
    Hocam 1 haftadır problem yaşıyordum yaralar oluştu ve likit değişimi de yapsam tat sıfırdı
    Bende atomizer ve limite suç buluyor dum

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.