Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Bilimsel Makale: 215C altında Buharlamak çok daha sağlıklı

'Yabancı Kaynaklar' forumunda buharhar tarafından 21 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. Paixlost

Paixlost
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    1,045
    Ratings:
    +2,894 / 67
    Kullandiginiz Cihaz:
    MTL
    Kimya müh. doktoralı arkadaşa anlatacağım diye kıçımdan ter aktı bana bu donelerle geliyor. Anlatamıyorum herife (adam sigara içenden de esigara içenden de haz etmiyor, bağımlılığı anormal bir şeymiş gibi görüyor, Allah arkadaşa bağımlılık gibi kötü bir şey yaşatmamış hiç, iradesinin çok kuvvetli olduğunu sanıyor, sigara içenleri aşağılık yaratıklar olarak görüyor. Bizim oralarda böylelerine el şeyi görmemiş derler.)
    Abi 5 voltta esigara içen kaç kişi var Allahınızı severseniz. Herifler bilimin bokunu çıkarmak pahasına pamuğu ve likiti yakıyorlar. Sonra formaldehit çıktı! Al lastiği yak, kokla aynı şey. Cahile en azından cahil diyorsun da bunlara ne denir bilemedim.

Arkadaşlar işin özü şu; hepiniz içtiğiniz nbaselerin binde 5 i kadar tıptaki adıyla ağır metal + dehidlere maruz kalıyorsunuz. Aromalı likit içenlerde ise bu oran vallah da billah da %5'i geçmiyor, geçmez; matematiksel olarak mümkün değil (en b.ktan likitleri içenler içindir).

Sigarada ise tillahı zarar. Radyoaktif elementlerden tutun da çamaşır suyu bileşenlerine kadar her şey var.

Artık kapatın şu konuları yahu.

(Bir gün biri vg veya pg nin vücuda zararlarını kanıtlarsa ancak o dikkate alınır bu dakikadan sonra)

• Beğendim Beğendim x 2
    • Samimi Samimi x 2
    • Katılıyorum Katılıyorum x 1
  2. Eticon

Eticon
    Expand Collapse
    Öğretmen olmak ne büyük onur.

Alınan Beğeniler:
    1,311
    Ratings:
    +2,436 / 23
    Kullandiginiz Cihaz:
    Hangisini söyleyeyim :)
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    04.01.2015
    Ben Zonguldakda yaşıyorum. 6 tane Termik santral var, sabah bir bakıyorum denizin üstüne bacaların dumanı çökmüş. Rüzgar denizden estimi o duman şehrin içinde bir katman oluşturuyor.

Gel şimdi 210 derece hesabı yap.

• Samimi Samimi x 3
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.