Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Alttan Hava Üflemeli Berserker Mini MTL RTA by Vandy Vape

'Atomizerler' forumunda Godrilla tarafından 21 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

Berserker Mini MTL RTA by Vandy Vape 4.5 5 2votes
4.5/5, 2 oy

1. Konu
  2. Yorumlar (2)
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. tolgaengin

tolgaengin
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    26
    Ratings:
    +52 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    vt75 nano / spica pro
    Temco 28 ga, 2.5mm aralıklı 6 tur bacaklar dahil, 1 ohm civarı, muji pamukla kullanıyorum, oldukça tatminkar hem aroması hem boğaz vurumu güzel.Driptip konusuna katılıyorum, onuda farklı driptip ile çözdüm aspirin hocamdan.

2. Tatar06

Tatar06
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    26
    Ratings:
    +60 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    SpicaPro+Berserker22mini
    Berserker miniyi yurt dışından tavsiye üzerine kendim aldım. Cebimde kolay taşıyorum, elimde kayboluyor. İlk aldığımda bu forumda değildim ve belki de burada yazılı bilgileri okusaydım çoook öncesinden Berserker ile aşkımız başlardı. İlk aldığımda yaptığım sarım hataları ve üstten doldurma ısrarı yüzünden akıtma sızdırma gibi sorunlar yaşadım. Dolaba kaldırdım başka atolara geçtim. Günde 12 kere deneme için 0 dan sarım yaptığımı bilirim. Yurt dışına çokça çıkmamdan ötürü yabancı vaper bir arkadaşın elinde Spica Pro görünce buraya döndüğümde ben de Spica Pro edindim. Daha sonra yurt dışı forumlarda edindiğim bilgilerle Berserkere de dönüş yaptım. Alttan dolum ve doğru pamuklama ile asla akıtmıyor veya sızdırmıyor. Off Road da bile yanımdaydı bir ml akıtmadı.

Şu anda ikisini birden kullanıyorum. Berserker ilginç yorum katıyor likite. Değişik örnek vermem gerekirse Boss Reserve ve Halo Prime'ı Spica Pro da denediğimde bunlar çöp bana uymadı dedim. Berserker mini mtl rta da şans verip denedim bambaşka bir deneyim ve şu an keyifle tüketiyorum.

Ateşli ataklarına karşı 12mg Sert tütün gibi likitleri Spica Pro da içerken, daha çok pastane hafif meyva likitlerini 6mg-9mg civarı Berserkerde keyif alarak tüketiyorum.

Spica Pro ya göre boğaz vurumu haliyle daha düşük fakat hava ayarındaki en küçük 2. delik yeteli geliyor. Aroması ise oldukça tatminkar hatta yaygın olan bir çok mini atoyu tokatlar. Deck yapısı kolay kullanımı dizaynı ve malzeme kalitesi üst düzey.

Önümüz yaz ve gerek boyutu gerek hafifliği ile Berserker mini bence en kıymetli ato. Toptancıların fişfiklediği diğer atolar yüzünden sanırım fiyat aralığı oldukça makul seviyelerde. Tek sorunu kendi drip tipi ile ara sıra likit sıçratması. Onun önüne geçemedim. Uzun bir dirp tip ile sorunu çözeceğim umarım.
    28ga 2mm 1,10 ohm civarı sarımlarla asla akıtma sızdırma yaşamazsınız. Sakin keyifli bir dumanlama.
    30ga 2,5mm ve 3mm 2ohm -2,40ohm civarı sarımlarda aromanın gözüne vurursunuz. Bambaşka bir keyif sanki başka bir atonuz daha varmış hissi alırsınız.

Pamuklama olarak tavsiyem pamuğu kısa kesin havuzun tabanına değmesine gerek yok. Teldeki kısımı rahatlatın. Havuza tıkıştırmadan sakince yumuşak biçimde yerşeltirin .

• Beğendim Beğendim x 1
    • Faydalı Faydalı x 1
  3. kitsunetsuki

kitsunetsuki
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +3 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Revenger + Nautilus 2
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    12.09.2018
    Uzunluk olarak Berserker Mini mi daha küçüktür yoksa Nautilus 2 mi? Küçük bir kit edinmeyi düşünüyorum da.

4. omeringen

omeringen
    Expand Collapse
    -.-
    ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    1,350
    Ratings:
    +4,015 / 74
    Kullandiginiz Cihaz:
    Sh FEV 4.5+Berserker Mini
    Benim sarımım işte. 26ga ka1 kullanan da var, şaşırıp kalıyorum. Ya çiğ likit içiyorlar ya da ağızları teflon kaplama. 28ga bile sıcak geliyor bana, 29 ve üzeri uygun.

5. Tatar06

Tatar06
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    26
    Ratings:
    +60 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    SpicaPro+Berserker22mini
    Aspirinin hangi drip tipini kullanıyorsunuz ? ben 2 numarayı düşündüm fakat iç çapı dar ise de sıçratma yapabilir diye okumuştum sanki... kesin çözüm kaç numara?[​IMG]

6. omeringen

omeringen
    Expand Collapse
    -.-
    ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    1,350
    Ratings:
    +4,015 / 74
    Kullandiginiz Cihaz:
    Sh FEV 4.5+Berserker Mini
    Bende 7 numaraya benzer olan var, sıfır sıçrama.

7. tolgaengin

tolgaengin
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    26
    Ratings:
    +52 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    vt75 nano / spica pro
    hocam ben aldığımda 5 seri ürün vardı. ben 4 numarayı aldım. ama şu an baktığımda 8 numarada gözme hoş göründü:)

8. Tatar06

Tatar06
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    26
    Ratings:
    +60 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    SpicaPro+Berserker22mini
    Teşekkürler. Örneklerden anladığım kadarıyla ince uzun olanları sorunu gideriyor. 8 numarayı beğendim İç çaplarını inceleyip karşılaştırdıktan sonra birini alacağım.

• Beğendim Beğendim x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.