Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Atomizer önerisi

'Bir Bilene Sor' forumunda cautiondrunk tarafından 19 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. cautiondrunk

cautiondrunk
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +1 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vaporesso Luxe
    Merhabalar amatör bi e-sigara kullanıcısı olarak yardımınıza ihtiyacım var :)
    hazır coil almaktan masrafın önüne geçemiyorum.. Kendi sarımımı kendim yapmak istiyorum şuan cihazın üzerinde aldığım atomizer mevcut (Vaporesso Luxe çift pilli cihaz) sarım yapabileceğim bi atomizer önerisi olan var mı?
    benim gibi yeni olan arkadaşlara da bi yol açmış oluruz..
    manta RTA önerisi çok geldi facebook gruplarında ama kimisi de likit akıttığını, sıçrattığını söyledi.
    Zeus X modeli önerisi de çok oldu fakat kimse açıklama yapmak istemiyor bu konuda..

Önerilerinizi bekliyorum, bol buharlı günler

• Faydalı Faydalı x 1
  2. Silisya

Silisya
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    17
    Ratings:
    +41 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vaporesso swag
    Bir yıldır forumdayım çoğu konuda acemi sayılırım ama daha hiç konu açmadım. Foruma gelen atomizerin ne olduğunu öğrenemeden konu açmayı öğreniyor maşallah.
    Sorunuza gelince bu konunun tam olarak aynısından açılmış 48 milyon başlık var. Yardımcı olur belki.

• Katılıyorum Katılıyorum x 5
    • Beğendim Beğendim x 2
    • Beğenmedim Beğenmedim x 2
    • Galip Galip x 1
  3. gabamarul

gabamarul
    Expand Collapse
    E-Sigara Profesör
    ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    1,759
    Ratings:
    +4,040 / 61
    akıtan atomizer değil sarandır genelde.

satılık köşesinde bir şeyim olsa önereceğim ama maalesef yok :D
    o yüzden türkiyede pek bulamayacağınız iki atomizeri önereyim, single coil istiyorsanız gear rta (pamuklaması kolay) dual istiyorsanız da reload rta bunu da pamuklamak kolay akıtmak zor.

• Beğendim Beğendim x 2
  4. ksk35

ksk35
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    125
    Ratings:
    +228 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Sx Mini ml class, provari
    Merlin mini al hocam yeni başlayanlar için güzel ürün, içinden hem mtl kit hem single deck hem dual deck çıkıyor. Nasıl içeçeğinize karar verirsiniz hepsini deneyerek.

• Beğendim Beğendim x 1
  5. detone333

detone333
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ratings:
    +2 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    tesla nano
    Serpent mini güzeldir yeni başlayanlar için. Bende öyle başlamıştım serpent blitzen arkası gelmedi :) . Ama intake rta yada bakmanı öneririm çok güzel atomizer akıtmaz sızdırmaz.

• Beğendim Beğendim x 1
  6. elemani

elemani
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    5
    Ratings:
    +22 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    vaporesso luxe inş. manta
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    01.04.2019
    Bende bir kaç ay oldu başlayalı. Forumda neden konu açıyorsun güruhuna lütfen kapılmayın. Aynı yolda devam edin. Bilmediklerinizi sorun. Çünkü bu forum web tasarımcı olmama rağmen oldukça karışık ve anlayamıyorum maalesef. Üstelik konular çorba gibi olmuş. Wiki'nin kullanım tarzı hatalı. Satış bölümleri arandığında ulaşılabilir değil. SSL hatası çok kötü bir şey. Eski .us içeren bağlantıları .eu haline getirmek biraz uğraştıracak olsa da çok zor değil. Eski konulardaki gereksiz yorumlar ayıklanamıyor. Çünkü üye bilgi kutuları çok büyük. Gibi, gibi... Bu nedenler varken, yeni kullanıcıların bu karışıklığı kolayca ayırmasını istiyorlar. Ben bir aydır forumu araştırıyorum, hala alışamadım. Ayrıca Xenforo'nun en kötü halini kullanıyorlar. Neyse ana konumuz bu değil.

İlk makinem Wismec RX 200S (Üç pilli). Ben Türkiye'den 205 TL'ye orjinal Blitzen aldım. Oldukça memnunum. Ardından sizin cihanızdan satın aldım ve aliexpress'ten orjinal gibi duruyor fakat çakma olduğu belli bir Manta RTA aldım. Ayrıca şu anda yarın elimde olacak bir klon Spica pro satın aldım. Manta RTA gerçekten güzel bir tad veriyor fakat Luxe kit'e taktığımda alt tarafındaki hava ayarını yapmak resmen zulüm. Bunun için altına bir naylon (asetat naylondan keseceğim.) koyacağım. Çözüm olur mu bilmiyorum? Alt hava kanalı çok kolay bir şekilde ayrılıyor ve akşam üzeri biraz daha küçük bir O ring takarak bunu çözdüm.

Ben hem Blitzen'dan hem de Manta'dan oldukça memnunum. Ancak Dünyayı yeniden keşfetmeye gerek olmadığını düşündüğüm için bir arkadaşımda deneyerek Blitzen almıştım. Bundan dolayı size asıl önerim yakınlarınızda kullanan kişiler bularak denemenizdir. Elbette bu imkan herkeste yok. Ben bu merete üç yıl önce başlayacaktım aslında fakat paramı çarçur ederim diyerek korktum. Şimdi baktığımda ise hakikaten bir bilen ile başlamayınca, oldukça fazla hata yapıp ucuzundan cihazlar alacağımı ve kesinlikle bırakıp sigaraya dönmüş olacağımı ön gördüğümden dolayı iyi ki şimdi başlamışım diyerek seviniyorum.

Kıssadan hisse ben Luxe için DL atomizer olarak Blitzen öneririm.

• Katılıyorum Katılıyorum x 2
    • Beğendim Beğendim x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.