Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Astra H Hoparlör Seçimi

'Motorlu Araçlar (Otomobil, Motosiklet)' forumunda Metsuke tarafından 11 Ağustos 2019 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. Metsuke

Metsuke
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    149
    Ratings:
    +294 / 14
    Kullandiginiz Cihaz:
    Provari 3,Kayfun V5
    Merhabalar;astra h aracimin orjinal hoparlörlerini komple degistirmeye karar verdim.Amplifikator ve subwoofer kullanmadan sadece on iki tweeter ve kapilarda ki hoparlörleri degistirerek guzel bir ses almam mumkun mu?Mumkunse hangi marka ve modeli tercih etmeliyim;infinity primus mid takimi,hertz uno serisi,jbl vb.Ana unite kendi teybi degistirmek istemiyorum ve rms 20w galiba.Maximum 4 kapi hoparlor ve tweeter icin toplamda 1000 tl verebilirim.Yardimci olursaniz cok sevinirim.

İyi bayramlar

2. gunesec

gunesec
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    550
    Ratings:
    +1,434 / 10
    Amfi olmadan mid bir işe yaramaz. Teybi değiştirin sadece. Orijinal hoparlörler yerine ne takarsanız takın, kapali kabin şeklinde olmayacak ve bas sesi alamayacaksınız. Orijinal hoparlörün mıknatıs kısmı daha dar, buraya aynı ebatta başka bir hoparlör taksanız bile mıknatısın cama değme ya da camı engelleme riski var. Ana ünite değişmeden hoparlörlerden tam randıman alamazsınız. Güzel bir teyp alın, 50x4 olur genelde. Bir de kaliteli tweeter. Yetecektir. (Astra ve scenic 2 aracıma sadece teyp değiştirerek daha kaliteli ses aldım)

Tesisat işi masraflı, sonu yok. Hiç bulaşmayın:)

3. Ahmmam

Ahmmam
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    131
    Ratings:
    +166 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Airbus A320
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    01.03.2017
    Bende de astra h araç var. Tavsiyem morel marka fakat fiyat konusunda biraz yüksek. Bence bu işlere hiç bulaşmayın @gunesec arkadaşımızın dediği gibi. :)

4. Metsuke

Metsuke
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    149
    Ratings:
    +294 / 14
    Kullandiginiz Cihaz:
    Provari 3,Kayfun V5
    Anladim yalniz arka sol kapi hoparloru patlak durumda,diger kapilarda sorun yok.Sol arka kapidan dolayi degistirmisken hepsini birden degistireyim diye dusunmustum.Nasil yapabilirim o zaman arka kapilari iptal edip ve pioneer ana unite ve hertz marka tweeter alsam uygun olur mu?Yol gosterirseniz cok sevinirim.

Morel dediginiz gibi baya tuzlu en iyisi @gunesec hocamin dedigi gibi yapicam,tweeter ve uniteyi degistiricem.

5. jaguar07

jaguar07
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    38
    Ratings:
    +96 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Pico v merlin mini rta
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    01.08.2019
    Hocam bizdede 2008 astra h var bir yıkama esnasında aptallığımla sağ kapı hoparlörüne su kaçırdım artık çalışmıyor hoparlörünüz sağlamsa sağ kapı için düşünürseniz tabi talip olmak isterim fiyatta anlaşırsak

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.