Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Kangertech Aite RDTA Tank

'Atomizerler' forumunda etaoinshrdlu tarafından 21 Haziran 2018 tarihinde açılan konu

Etiketler:
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. ϟuꝛvïvᾱŀıᵴ╄

ϟuꝛvïvᾱŀıᵴ╄
    Expand Collapse
    everything evaporates..

Alınan Beğeniler:
    605
    Ratings:
    +980 / 8
    Kullandiginiz Cihaz:
    Tiny FX Fogger Kit

Merak uyandıran bi' atomizer daha :sweat:

Goon ile Pulse arasında kalmış ama yenilikçi bi'şeyler de getirmiş olaya Kangertech :love.:...

Hazır coil'li atomizer olaylarını bırakıp inşa edilebilir piyasasına böyle bi' tasarımla dönmelerine hala zaman zaman subox mini, subtank mini ve protank 4 evolved kullanan biri olarak sevindim :rolleyes:

Coil iç çapı 3mm civarlarında olduğu takdirde kolay kolay akıtmayacak gibi duruyor, single coil olması da benim için bi' başka + :rolleyes:

RDA'lerde pamuğun emmediği likit Allah'a emanet oluyor likit haznesi derin olsa da, RDTA deseniz saçma sapan kafalar ile yapılıyordu bence bu tasarıma kadar :rolleyes:

Bu olmuş :ThumbsUp.:

Özellikle Replay ile oldukça iyi gider :hearteyes:

Benden geçer not aldı :ThumbsUp.:

Ama satan yer henüz yok :weary:..

• Beğendim Beğendim x 3
    • Faydalı Faydalı x 2
  2. BatuTekin

BatuTekin
    Expand Collapse
    </Synt4x>

Alınan Beğeniler:
    408
    Ratings:
    +969 / 23
    Kullandiginiz Cihaz:
    Aegis Legend + Zeus Dual
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    07.04.2018
    Jai Haze deli etti bunu incelerken. Ondan sonrada kırdı ya çekiçle vura vura dayanıklılık testi yaptı. Bulamayanlar var :( Gerçi Rdta olunca acımadım :D

• Beğendim Beğendim x 1
    • Komik Komik x 1
  3. ϟuꝛvïvᾱŀıᵴ╄

ϟuꝛvïvᾱŀıᵴ╄
    Expand Collapse
    everything evaporates..

Alınan Beğeniler:
    605
    Ratings:
    +980 / 8
    Kullandiginiz Cihaz:
    Tiny FX Fogger Kit
    Yahu ben bu Jai'i hiç anlamıyorum :grinning: Adama hep mi sorunlu ürünler gönderiliyor abi? :smiley:

Herif kutudan çıkarttığı gibi bozmak için abanıyor menteşeye @BatuTekin hocam. Muhtemelen de likit doldururken fazla doldurdu yine, mal gibi atomizer incelemesi yapıyor bu herif. Mod incelemelerini izleyin çekimleri falan güzel oluyor bunun ama atomizer incelemelerine bakmayın şu adamın artık :rolleyes:

Jai Pharaoh Mini'yi kötüledi yani, daha ötesi yok bunun :D

Vic abimiz "Bazen baya baya zor açılıyor, özellikle likit azaldığında" gibi bi' cümle bile kuruyor konu sonuna eklediğim videosunda.

Yani Vic bunu derken Jai'in abanıp, ardından da muhtemelen tahmin ettiğim gibi aşırı likit doldurup ıslak ıslak ile geri itmesi atomizer'ın sorunlu olduğu anlamına gelmez bence :rolleyes: Ki o-ring likitlemiş insanlarız hepimiz, topcap'ler daha rahat girsin çıksın diye, likitin neler yapabileceğini biliyoruz yani :)

Diğer yandan, henüz hiçbi' yerde satılmıyor oluşunun sebebi Kangertech'in menteşeyi piyasaya sunmadan önce revize etmeye karar vermiş olması olabilir Jai gibi adamlar bozar diye :rolleyes: Şekil 1a.

Kangertech sitesinde dahi satışta değil şu an ama tanıtım sayfası duruyor, bu yüzden prototip olarak kalacağını hiç sanmıyorum. Hem aromayı da övüyor Vic, bi' gevşek menteşe yüzünden üretimden vazgeçilmez bence. Menteşeden kastım kilit kısmı değil bu arada, menteşe kısmı.

Ön yargılı barbar Jai ise hep kırsın döksün çekiç koysun zaten :whistle.: Daha kutudan çıkartmadan önce yerden yere vurdu "İki yıl öncenin markası" bilmem ne diye :cautious.: Pharaoh Mini videosunu izlerken de hislerim direk aynıydı ki gidip satın alıp memnun olmama da engel olmadı.

Müsadenizle Pharaoh Mini'mden puff'ladığım buharı burnumdan çıkartarak kınıyorum kendisini buradan :triumph:..

• Beğendim Beğendim x 1
    • Faydalı Faydalı x 1
  4. BatuTekin

BatuTekin
    Expand Collapse
    </Synt4x>

Alınan Beğeniler:
    408
    Ratings:
    +969 / 23
    Kullandiginiz Cihaz:
    Aegis Legend + Zeus Dual
    07.04.2018
    Merak ettiğim 2 tane ato var şuan. Biri Pharaoh, diğeri Merlin mini. Bakalım denk gelirse deneyeceğim :)

• Beğendim Beğendim x 2
  5. Rackerz

Rackerz
    Expand Collapse
    61

Alınan Beğeniler:
    535
    Ratings:
    +800 / 24
    This video sponsored by xxx
    The product not purchased by xxx

Jai belki biraz abartıyor ama tüketici olarak yorumluyor.Diğer kanallar firma ile el sıkışıp tanıtım amaçlı inceledikleri için tabiiki ürünü zorlamıyorlar.Pharoah mini de stuck sıkışma sorunu olmuştu ne yapsın adam açılmıyor meret!

6. Calypso

Calypso
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    86
    Ratings:
    +201 / 12
    Kullandiginiz Cihaz:
    Armour Pro + Zeus single
    21.09.2017
    hocam merlin mini merak etmekte biraz geç kalmamışmısınız :)

geçen sene kasımda başladım AL-85 ile vape işine. çok sürmedi hazır coille bu işin gitmeyeceğini anlamam (2hafta) bi arkadaştan görüp obs engine nano alayım istedim. orjinal OBS engine in mini formunu almışım :) o moral bozukluğu ile bi ihtimal gümrükten geçer diye Merlin mini aldım. :) o zaman tanıştım hiç akmadı kokmdı yarı yolda bırakmadı. MTL bile denedim single coil değişik builtler denedim. ama sıkıldım 2 ay kullanıp bıraktım.

gerçi tavsiye ederim genede. benimki rafta duruyor baya aylardır. öyle hybrit zor gelir diye isteyen oldu vermedim ama yok hiç dönüp bakmıyorum.

7. ϟuꝛvïvᾱŀıᵴ╄

ϟuꝛvïvᾱŀıᵴ╄
    Expand Collapse
    everything evaporates..

Alınan Beğeniler:
    605
    Ratings:
    +980 / 8
    Kullandiginiz Cihaz:
    Tiny FX Fogger Kit
    Pharaoh Mini için çektiği videoyu ve ardından yayımladığı ikinci videoyu çok iyi hatırlıyorum hocam.

İyi hoş diyorsunuz da, adam abanıyor diyorum :rolleyes:

Bizimkilerde niye olmadı sıkışıp bozulma durumu, biz de mi bedava aldık? :)

Konusu mevcut forumumuzda, yine benim açtığım. Mutlu kullanıcıların yorumlarına bakabilirsiniz dilerseniz. Vallahi Digiflavor ya da Rip Trippers'dan para ya da ürün almadım :innocent:..

8. ϟuꝛvïvᾱŀıᵴ╄

ϟuꝛvïvᾱŀıᵴ╄
    Expand Collapse
    everything evaporates..

Alınan Beğeniler:
    605
    Ratings:
    +980 / 8
    Kullandiginiz Cihaz:
    Tiny FX Fogger Kit
    Merlin Mini merağı bende de var hocam :rolleyes:RDA cap'li Merlin'im gümrükten geri dönünce Pharaoh Mini'yi almıştım.

Pharaoh Mini şimdiye kadar kullandığım en sorunsuz, kusursuz ve aromalı atomizer, NET! :ThumbsUp.:..

9. brkny

brkny
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    1,100
    Ratings:
    +1,514 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Digiflavour
    26.01.2017
    Digiflavoours bence bu sektörde liderliğe hızlı adımlarla ilerliyor, gerek dl olsun gerek mtl olsun şuan piyasada en çok kullanılan ve memnun olunan atoların tamamı bunlardan çıkma :ThumbsUp.:

• Katılıyorum Katılıyorum x 1
  10. disnoy

disnoy
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    173
    Ratings:
    +270 / 5
    10.07.2015
    Sahsen bencede zor aciliyor goruntulerde kapak ve airflowlar zor donur benim hic hazetmedigim isler.Bikac atomizeri acarken elimi parcalidim eziyet haline geliyor. Rdta deniyorsada likitin nekadar kaldigini gormek isterim.

11. ϟuꝛvïvᾱŀıᵴ╄

ϟuꝛvïvᾱŀıᵴ╄
    Expand Collapse
    everything evaporates..

Alınan Beğeniler:
    605
    Ratings:
    +980 / 8
    Kullandiginiz Cihaz:
    Tiny FX Fogger Kit
    Airflow'un zor döndüğüne katılıyorum @disnoy hocam. Kapak ise yerinde duracak kadar sıkı bence, açması o kadar da zor değil gibi, yani normal bi' RDA cap'i ile kıyaslarsak pamuğun halini görmek çok daha basit.

Kapalı likit hazneli bi' RDA olarak bakmak lazım aslında buna bence :rolleyes:..

• Beğendim Beğendim x 1
  12. brkny

brkny
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    1,100
    Ratings:
    +1,514 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Digiflavour
    26.01.2017
    Ne olursa olsun 1 sıkışma yüzünden sağa sola ato fırlatma, çekiçle kırma, tankla ateş etme vs gerek yok, bu olmamış dersin yorum belirtirsin

13. Zopatudekfuy v2

Zopatudekfuy v2
    Expand Collapse
    A.k.a Zopatüdekfuy & Çöpçü
    ESF Güru ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    2,389
    Ratings:
    +6,223 / 148
    Jai haze bu piyasada adam gibi inceleme yapan 2-3 kişiden biridir. Bu mod konusunda da böyle atomizer konusunda da böyle. Kağıt üzerinde düzgün görünen atomizerler, elinize geçtiğinde çok şaşırtabilir. Oradaki menteşe er ya da geç sorun çıkaracaktır. Jai'nin menteşeye abanıyor olması mentejenin uzun ömürlü olmadığı gerçeğini değiştirmez.

14. disnoy

disnoy
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    173
    Ratings:
    +270 / 5
    10.07.2015
    Son yoruma katiliyorum hocam oyle yaklasirsak mantikli likit dolum kapagida guzel.Deneyip gormek lazim tabi.

15. Munzevi.

Munzevi.
    Expand Collapse
    Oha list varmış !

Alınan Beğeniler:
    286
    Ratings:
    +724 / 11
    Kullandiginiz Cihaz:
    IDA RBA v2 - Troy 1x v3
    Kangertech'i görünce aha dedim 2013-15 konularından birini hortlattılar yine..

• Komik Komik x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.