Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol
  1. Tum uyelerimizin Dikkatine.. Yeni Forum Adresi: http://www.esigara.eu/

Acemilere tavsiyeler

'Elektronik Sigara Nedir? Nasıl Kullanılır?' forumunda Greedy tarafından 29 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

Acemilere tavsiyeler 4.5 5 11votes
4.5/5, 11 oy

1. Konu
  2. Yorumlar (11)
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. Raizo

Raizo
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    258
    Ratings:
    +577 / 8
    Hocam madem nbase tüketeceksiniz doggy style atomizer işinizi görür. Daha sıkı ve daha fazla boğaz vurumu arıyorsanız siren v2 olabilir. Ufak kullanışlı bir atomizer nbase kullanan birini rahat bir şekilde tatmin eder.

• Katılıyorum Katılıyorum x 1
  2. tekkral

tekkral
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    241
    Ratings:
    +386 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    ML Class + Spica Pro
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    13.07.2018
    Bütçe belirtmeniz lazım . Sarım tecrübeniz hiç var mı yok mu bilmek lazım :)

Bütçe varsa benim önerim biraz da sarım tecrübeniz var ise : güzel bir yihi chip setli mod , üstüne spica pro olur ,
    Bütçe sınırlı boğaz vurumu arıyorum sarım işlerine yeni başlayacağım derseniz de : pico üzerine bir siren v2 on numara olur .

Modlar tek pilli önermemim sebebi mtl içimde en fazla 15 wattlarda içim yapıyoruz 2 pilli bir modun ağırlığını boşa çekmeye gerek yok bence :)

• Beğendim Beğendim x 1
  3. enes145381

enes145381
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    396
    Ratings:
    +583 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    joyetech aio box
    13.01.2018
    Doggy, siren, major,penodat işinizi fazlasıyla görecektir.
    Yerli olması nedeniyle major ve penodata bakınız derim. Ne başınızı ağrıtır ne de sizi sıkıntıya sokar. Tellemesi, pamuklaması kolaydır. Fiyatları uygundur. Boğaz vurumu ve aroma kişiden kişiye değiştiğinden denemeden kendinize uyan atoyu nokta atışı bulamazsınız. Fakat bu atolar sizi pişman etmez kanaatindeyim.

• Beğendim Beğendim x 1
  4. Sezery

Sezery
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +2 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    eGo AIO
    Teşekkürler cevap için bütçede sıkıntı yok, sarım

• Beğendim Beğendim x 1
  5. Sezery

Sezery
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +2 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    eGo AIO
    C
    cihaz pico üzmezse alayım ozaman üstünede atomizer genelde söylenen ve sizinde tavsiye ettiklerinizden almak mantıklı.

6. tekkral

tekkral
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    241
    Ratings:
    +386 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    ML Class + Spica Pro
    13.07.2018
    Pico üzmez kozmetik sorunları olan pico mu değilde yeni aldığım yosta yı sattım. Pico her türlü iş görür. Esas modum ml class bu arada. Penodat 'ın çok öveni var elimde Spica pro olsada yedek ato olarak kullanmak istiyorum . Ayrıca üretici ile görüştüm ilk serilerden boğaz vurumunda biraz zayıf olduğunu yeni serilerde bunu biraz daha iyileştirdiklerini söyledi. Çıkanca bende deneyeceğim. Kullandımadığım için önermedim. Spica pro sarımı ve pamuklası biraz zahmetli ama ayarını tutturdun mu çok keyifli bir ato.

• Beğendim Beğendim x 1
  7. enes145381

enes145381
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    396
    Ratings:
    +583 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    joyetech aio box
    13.01.2018
    Hocam pico üzmez ,swag üzmez, joyetec mod çeşitleri üzmez. Mod olarak swag ve evic basic kullanıyorum. Şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım. Ato olarak penodat ve major var ikisinden de memnunum. Burada amaç ateşliden uzak durmak. Durabiliyorsanız üstünde ne var altında ne var çok da önemli değil. Amacına hizmet etsin yeter.
    Saygılar..

• Beğendim Beğendim x 2
  8. Sezery

Sezery
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +2 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    eGo AIO
    Penodat sitesinde stok yok diyor ama sanırım üretirler yine buluruz.1 hafta sonra Türkiye de olucam bulurum herhalde sıfır penodat.

• Beğendim Beğendim x 1
  9. tekkral

tekkral
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    241
    Ratings:
    +386 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    ML Class + Spica Pro
    13.07.2018
    Yukardaki mesajım da belirttim penodatın durumunu 4-5 gün önce konuştum 3 haftaya tekrar stok girecekler penodat .

• Beğendim Beğendim x 1
  10. ozanb

ozanb
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    31
    Ratings:
    +45 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    PolarMod+ZeusDualRTA
    23.03.2018
    Bundan tam 10 sene önce gitar çalmayı öğrenmeye çalışırken öğretmen demişti ki "Bu gitar yerine doğru düzgün bir gitar alman lazım. Kötü gitar insanı bırak çalmaktan müzikten soğutur."

Aynı husus o kadar çok konuda geçerli ki.

Özellikle e-sigara konusunda. Ağzınıza sıçratma yapan, akıtma yapan bir atomizer ve ne olduğu belli olmayan, saçmasapan karışımlı likitleri kullanırsanız e-sigaradan soğursunuz. Sonra sağda solda "ben alışamadım, güzel değilmiş, ateşlinin yerini tutmuyor, bu benlik değil, güzel değilmiş" diye gezersiniz.

Yıllardır ateşli sigara içtikten sonra elektrik sigarayı deneyip kullanmayı beceremeyen insan hatayı kendinde aramalıdır. Tercihlerinizi doğru düzgün yapmazsanız, araştırıp okumazsınız, ne yapacağınızı bilmezseniz ucuz da olsa, dandik de olsa aldığınız cihaz ve likite verdiğiniz para boşa gider.

• Katılıyorum Katılıyorum x 2
    • Samimi Samimi x 1
  11. hellhound

hellhound
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +4 / 0
    Hocam herkese merhaba, aranıza yeni katıldım 1 haftadır sigarayı bırakıp elektronik sigaraya geçtim sizlere sormak istediğim şeyler var.

Kullandığım mod : asmodus minikin 2 180w
    atomizer : naitilius 2 0.7 ohm 23 w kullanıyorum

sıkıntım şurada , acemiyim ama tat alışıma her zaman güvenirim bende bir problem olmadığını biliyorum ama sanki gerçek tat alamıyorum yani dilim acılaşmaya başlıyor 4 5 defa çektikten sonra coilden yanık tadı da almıyorum ,
    ohw island man orj aroma kullanırken bi sıkıntım yok ama oda 6 mg birşey hissetmiyorum. Bilba Vape den tester sipariş ettim 9 mg hangisini denesem dilimde boğazımda bir yanma eksik bir tat var. Lütfen yardımcı olursanız sevinirm ato yumu değiştirmem lazım coilde mi problem yardımlarınız bekliyorum.

12. fearme23

fearme23
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    8
    Ratings:
    +23 / 0
    Selamlar. İki farklı nbase (vg-pg-nic tamamen farklı) karıştırmak sorun olur mu ?

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.